logo ZRE-Kraków

Trzebinia

Opinie o ZRE-Kraków

anonim 2011-01-26 16:35:02
Witam.
Szczerze zgadzam sie z przedmówcą.
Pracowałem w tej firmie ok 7 lat. Żyły sobie wypruwałem. Robiłem wszystko jek najlepiej umiałem przykładałem sie jak mogłem.
W tamtym roku nie przedłużono mi umowy nikt nawet nie powiedział dzięki albo sorry.
Z perspektywy czasu to nawet jestem wdzięczny gdyż teraz mam niezłą prace za dużo większe pieniądze.

PS.
Panom z Wadowickiej mówimy stanowcze NIE!
Pozdrawiam resztę niewolników harujcie na nich dalej [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-02-11 17:37:36
Ta firma to żenada. Tym bardziej teraz gdy poprzedniego kierownika likwidatora[usunięte przez moderatora] zastąpił [usunięte przez moderatora]. Ta firma tu już trup. Dawne czasy już nie wrócą. Prestrzegam przed tą firmą.
Tommy 2011-03-14 12:51:51
Mariusz, aż 7 lat tam przekiblowałeś? Koshmar, było się wcześniej zwijać stamtąd, młodsi ludzie i co bardziej rozgarnięci szybko zmywali sięstamtąd- bo szkoda było czasu- zero rozwoju zawodowego, pensja inzyniera niewiele wyższa niż sprzątaczki na dworcu.
pracuś 2011-03-21 13:47:59
Ten zakład już praktycznie nie istnieje. dyrektor[usunięte przez moderatora] sprzedał firmę i [usunięte przez moderatora]. [usunięte przez moderatora] jakich mało.Przestrzegam przed zre.
anonim 2011-04-18 21:05:38
anonim - 2011-02-11 17:37:36

Ta firma to żenada. Tym bardziej teraz gdy poprzedniego kierownika likwidatora [usunięte przez moderatora] zastąpił [usunięte przez moderatora]. Ta firma tu już trup. Dawne czasy już nie wrócą. Prestrzegam przed tą firmą.

Tez już nie pracuje dla tej [usunięte przez moderatora] firmy bo nie przedłużono mi umowy pewnie jak większości z nas. No nawet nie wiedziałem ze „mlody czaja” kierownikuje – szkoda go. Jak dla mnie był jednym z lepszy majstrow na Belchatowie przerobiłem z nim tam ponad rok i chlop był ok., w porównaniu majstrem „kielbasa” i tym „podbite oko”. Wsio się dalo z nim załatwic. Pozdrawiam tych co zostali – nie dajcie się im.
pracuś 2011-04-19 10:18:51
Pelen szacun dla "mlodego czaji" uwiezcie ze nie slyszelismy o zadnym kierowniku aby tak zapierdzielal na robocie - moze nie bedzie taki zly, ja go popieram bo sie stara - nie tak jak "likwidator"
Mariusz 2012-08-29 11:56:05
Chciałbym się dowiedzieć kto podszywa się pod moją osobę? Zapewne ktoś kto ma małe jaja albo nie ma ich wcale.
Tak pracowałem tam 7 lat ale nie uważam żeby były to lata stracone. Bardzo dużo się tam nauczyłem i właśnie dlatego znalazłem teraz b.dobrą pracę.
Pozdrawiam kolegów i koleżanki ze ZRE i P.Dyrektora Wronę.

A co do podszywania się pod moją osobę zgłaszam sprawę do administratora strony o ustalenie adresu komputera z którego został ten komentarz wysłany.
??? 2012-11-29 21:47:37
Nie przedłżają umów zwalniaja ludzi a[usunięte przez moderatora] zatrudnia sobie[usunięte przez moderatora] NA UMOWE NA CZAS NIEOKRESLONY, z dobrym wynagrodzeniem!!! Ciekawe czy Polimex Mostostal o tym wie???
gumisiek40 2014-03-26 21:28:43
pracowałem w tej firmie 27 lat powiem całą młodość doświadczony spawacz kierownik z Trzebini Siersza nieznający się na niczym może na filmowaniu wesel mam nawet wątpliwości co do tego? oszust kłamca 3 lata jako kierownik ale wirtualnie na laptopie zwolnił 3 osoby dyscyplinarnie za 1 godzinę przez 27 lat a jezdziło nas busem firmowym 8 osób prawda jest taka poszedłem na chore w czasie pracy bo mam problemy z anemią.przez 3 miesiące nie odbijałem karty i godziny się zgadzały.napisał pismo do żelka [psełdo] że uciekliśmy pracy a jezdzilismy busem służbowym w ośmiu 50 km. tzn.pięciu poszło na nogach? po prostu wszystko z prefabrykowali w komputerze za co? ZA TO ŻE BYŁEM CHORY.W FIRMIE NIGDY NIE BYŁEM KARANY NAWET UPOMNIANY.ALE NIE BENDE SIĘ WIESZAĆ JAK KOLEGA Z TEJ FIRMY.STOSUJĄ TAM ZASTRASZNIE CZARNY WYPUSZCZA CYNAMONA A CYNAMON CZARNEGO.POWODZENIA W TEJ FIRMIE.
pracuś 2014-10-15 19:09:13
Hejo ostatnimi miesiacami sie poprawilo i to pardzo, chociaz stawki godzinowe pozmieniali na miesieczne ale doszla premia stala, jakas zmienna, bloczki na jedzenie, nadgodziny praca kwartalnie. Jest git jako dla mnie.
Mozir 2015-01-09 20:46:29
Myślę, że niektóre z tych informacji można uzyskać tylko i wyłącznie poprzez kontakt z firmą bądź przez samą rozmowę rekrutacyjną. Swoją drogą ciekawe czego się można spodziewać po rozmowie, czy warto się do niej w jakiś konkretny sposób przygotować i na jakie wynagrodzenie można liczyć? Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje .
Monter 2015-01-12 20:07:40
Na razie nie jest źle zobaczymy co bedzie dalej.
Co do przyjęć to nie wiem czy są ale zawsze można pytać.
Wisiek 2016-05-14 10:51:36
Wiesz co, oni jeszcze istnieją, a ich adres znajdziesz w google, podałbym Ci gdzie się mieści ZRE-Kraków ale nie mogę, bo i tak pewnie tutaj wymoderują, bo nie można podawać danych, aczkolwiek powiem Ci, że na fejsie poszukaj i tam są też maile podane
Zostaw swoją opinię o ZRE-Kraków - Trzebinia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZRE-Kraków