Opinie o ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. w Kutno

Jak długo czekaliście na odzew z Asm - Centrum Badań I Analiz Rynku Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

gość

Ja czekam długo, trzeba pisać e- maile i dzwonić. 1 na 20 prób jest trafiona. Oddzwanianie????? Nigdy!!!!! Kontakt utrzymują póki realizujesz zlecenie a potem nie ma opcji by uzgodnić wypłatę :(

Pies
@gość

W dzisiejszjej patologi starą polecam ... a w warować !!! Bo uja macie do gadania !!!!

Para Nowy wpis
@Pies

Zgadzam się, zero do powiedzenia masz w tej firmie, warować przy biurku za marne grosze

Marceli Nowy wpis

Na jakie zarobki można liczyć pracując w tej firmie?

ABCD Nowy wpis
@Marceli

Omijać szerokim łukiem tą firmę. Chcesz się realizować sprowadzà Cie do podłogi ….

Czy pracując w firmie ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

Gość Nowy wpis

Awans zależy głównie od tego co potrafisz i jak pracujesz a nie od stażu pracy.

Pracowałem w tej firmie kilka lat temu. Atmosfera pracy jak nigdzie indziej. Różnorodność zadań i praca dla prestiżowych klientów. Firma się ciągle rozwija i umożliwia to swoim pracownikom. Wynagrodzenie uzależnione od realizowanych projektów. Jesteś ambitny, starasz się to realizujesz duże projekty i masz więcej kasy.

Firma ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik projektów badawczych i rozwojowych. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Beata

Czy firma może Wysyła pracowników na jakieś szkolenia ?

Ola
@Beata

I czy faktycznie jest tam az tak zle?

Kamil
@Ola

Źle? Skąd w ogóle takie przypuszczenie, że w firmie ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku mogłoby być źle? Troszkę zaciekawił mnie Twój wpis, więc może zechcesz go sprecyzować tak dokładnie?

Tak rzadko zaglądacie na forum bo dobrze się pracuje?

TK
@Zainteresowany

Polecam firmę, miła atmosfera a co do wcześniejszych komentarzy to nic się nie pokrywa z rzeczywistością, trzeba coś umieć by tutaj pracować.

K

Niskich wynagrodzenia i absolutnie nieistniejący socjal. Poza tym wszystko robione jest jak najniższym kosztem żeby wygenerować największy możliwy zysk co wpływa na jakość i komfort pracy. Kolejny powód to brak kultury organizacyjnej i zarządzania. Rotacja w firmie jest b.duża. Bardzo ambitne zadania wykonywane są przez małe, przepracowane zespoły, często przez osoby niedoświadczone i debiutujące w danym obszarze. Panuje zasada, że jeśli czegoś nie wiesz to Twój problem. Zarządzanie odbywa się poprzez krytykowanie i presję. Brak skutecznych liderów, dystansu i luzu w pracy. Wszyscy wszystkim strasznie się przejmują bo muszą nadrabiać kreatywnością za złą organizację firmy i odpowiadają całkowicie za efekty. Kadrze zarządzającej brak wyczucia, pracownicy traktowani są z góry. Zero dialogu, partnerstwa. Jeśli chcecie być sfrustrowani, zestresowani i traktowani jak dzieci to idealne miejsce. Szkoda bo firma ma pozycję i działa w ciekawych obszarach, więc praca mogłaby być przyjemnością. W teorii/z zewnątrz wszystko wygląda pięknie ale to tylko pozory. Przestrzegam.

niekrytyk
@K

kolego naprawdę wyczerpujące i konkretne info o pracodawcy, poszukuje pracy , mam doświadczenie , wykształcenie i odwagę na zmiany , pracowałem 6 lat i się zwolniłem , za nim wyślę aplikację to zajrzę na gowork tak poczytać wyrywkowo , i z takim fajnym konkretnym opisem rzadko się spotykam , zazwyczaj wysyłam CV i już miałem nawet rozmowy z takimi firmami i się to jakoś trochę nawet pokrywa z tym co ludzie piszę więc to na plus , rozmawiać można , ale ja nie dam siebie zrobić niewolnika jak to chce większość pracodawców zrobić, to ja im mówię dziękuje szukam dalej :)

ooo
@K

o kurcze, po tym opisie widze ze przez 10 lat sie nie zminilo. w sumie, ze swoich wspomnien moge podpisac sie slowo w slowo z tym co napisales: zatrudnia sie tylko tanich pracownikow: albo absolwentow zaraz po studiach bez doswiadczenia albo ludzi zasiedzialych na swoich stanowiskach od kilku/kilkunastu lat, ktorzy nie maja szansy znalezc zadnej innej pracy (bo gdyby mieli takei szanse dawno by to zrobili). dziesiec lat temu strategia zarzadania byla identyczna jak ta ktora opisujesz: "brawo zatrudnilismy cie! masz tu projekt, to jest jego budzet, to jego specygikacje. Do roboty! nie wiesz jak cos zrobic..? hmm.. rozczartowujesz nas, liczylismy ze jestes lepszym ekspertem, musisz siedziec po godzinach? jak to, czyli sie nie wyrabiasz, to smutne, bo spodziewalismy sie po tobie wiecej"...itd. Efekt byl taki, ze byla to grupa wiecznie zestresowanych, niewyspanych, w sumie sympatycznych ludzi z malymi kompetencjami, ktorzy bez butow zdobywali himialaje zarzynajac sie przy tym tylko po to zeby utrzymac prace. To byla najgorsza i najmniej platna praca w moim zyciu. Kazda kolejna firma byla lepiej zarzadzna, dawala lepsze mozliwosci rozwoju i lepsza pensje. Zaczac tam prace? tylko jelsli lubisz adrenaline. Zostac tam?... to popelniac powolne samobojstwo.

@gall_anonym

Byłem tam kilka lat temu na praktykach. Przyjmują tylko po to, aby mieć dodatkową, darmową siłę roboczą do "składania długopisów". Niczego się tam nie nauczyłem. Praktyki wyglądały na zasadzie: "Weź idź tam, zrób to i to. Dzięki". Bywały dni, że osiem godzin siedziałem w internecie, bo nikt nie miał dla mnie zajęcia. Nie wspominając już o tym, że moja przełożona dowiedziała się o moim przybyciu... w pierwszym dniu mojej pracy.

admin

Miałeś styczność z firmą ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.? Podziel się z nami swoimi wrażeniami i pomóż użytkownikom znaleźć pracę!

Zostaw merytoryczną opinię o ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.?

ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Grunwaldzka 5
    99-301 Kutno
  • NIP: 7752253397 KRS: 0000198125

ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.