logo ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.

ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.

Kutno

Opinie o ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.

admin 2015-07-30 09:52:19
Miałeś styczność z firmą ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.? Podziel się z nami swoimi wrażeniami i pomóż użytkownikom znaleźć pracę!
K 2016-07-18 21:54:50
Niskich wynagrodzenia i absolutnie nieistniejący socjal. Poza tym wszystko robione jest jak najniższym kosztem żeby wygenerować największy możliwy zysk co wpływa na jakość i komfort pracy. Kolejny powód to brak kultury organizacyjnej i zarządzania. Rotacja w firmie jest b.duża. Bardzo ambitne zadania wykonywane są przez małe, przepracowane zespoły, często przez osoby niedoświadczone i debiutujące w danym obszarze. Panuje zasada, że jeśli czegoś nie wiesz to Twój problem. Zarządzanie odbywa się poprzez krytykowanie i presję. Brak skutecznych liderów, dystansu i luzu w pracy. Wszyscy wszystkim strasznie się przejmują bo muszą nadrabiać kreatywnością za złą organizację firmy i odpowiadają całkowicie za efekty. Kadrze zarządzającej brak wyczucia, pracownicy traktowani są z góry. Zero dialogu, partnerstwa. Jeśli chcecie być sfrustrowani, zestresowani i traktowani jak dzieci to idealne miejsce. Szkoda bo firma ma pozycję i działa w ciekawych obszarach, więc praca mogłaby być przyjemnością. W teorii/z zewnątrz wszystko wygląda pięknie ale to tylko pozory. Przestrzegam.
Zostaw swoją opinię o ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. - Kutno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.