ROKITA 2000

Opinie o ROKITA 2000

jmp 2013-01-11 12:15
nie polecam. Szef gburowaty! Umowy śmieciowe. Brak szacunku dla pracownika. Problemy z wypłaceniem ostatniej pensji.
sony 2014-01-24 20:04
długo pracowałeś?
Malami 2016-09-12 05:22
Nie polecam praca może ok ale umowa smieciowa a właściciel gbur to mało powiedziane omijać wielkim łukiem. ...
paula 2017-01-20 12:56
Chciałabym przestrzec wszystkich ( wszystkie dziewczyny ) przed pracą w tej pożal się boże agencji ( mającej swoją siedzibę w piwnicy) Wlasciciel mirek rokita szuka sobie non stop młodych dziewczyn do pracy. Pod przykrywka pracy ,, zarządcy, sekretarki ,asytentki' szuka sobie kochanki. Tzn pod pozorem pracy wybaduje czy jednocześnie znalaz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak nie to konczy współprace. .. tak jak ze mną.. w ciągu roku przwinęlo się tam bardzo dużo dziewczyn o czym wiedzą mieszkańcy wspólnot, właściciele nieruchomości. i inne osoby współpracujące z tym człowiekiem.
sputnik 2017-02-27 11:36
Słyszałem, że to gej.
byla ,,pracownica'' 2017-03-10 11:21
a pracowałeś z tym człowiekiem?? być może jest bi.. na pewno to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i cwaniak
Malami 2017-09-25 18:46
W 100% prawda cham gbur obleśny człowiek bllleeee wstrętny typ
Zostaw swoją opinię o ROKITA 2000 - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROKITA 2000