Elektromar Jerzy Marcinkowski

Gdańsk

Opinie o Elektromar Jerzy Marcinkowski

Miki 2012-02-09 10:01:29
Nie polecam !!!
Obiecuje zatrudnienie nie zatrudnia, mówi że na początek umowa zlecenie a następnie umowa o pracę... tak naprawdę zatrudnia ludzi jak ma nawał pracy potem zwalnia bez ostrzeżenia traktuje ludzi bardzo przedmiotowo naraża ludzi na niebezpieczeństwa np. pracę na instalacji bez atestowanych ubrań nie szanuje ludzi.
[usunięte przez moderatora] często zmienia pracowników oszukuje własnych klientów aż wstyd u niego pracować brak narzędzi trzeba pożyczać od innych firm. jego działalność ogranicza się tylko do lotosu ponieważ ma tam znajomości i dostaje zlecenia choć jest tam dobrze znany jako cwaniak...
często się kończy w sądzie...
Odradzam nie warto tracić czasu lepiej szukać normalnej pracy
anddom 2015-10-19 22:57:33
Potwierdzam opinie moich przedmówców.Wstyd u niego pracować,brak narzędzi,brak sprzętu BHP,jedna wielka żebranina u innych firm.Każdego kiwa na godzinach, w ogóle żałosna przygoda.
sprawiedliwość 2016-09-30 10:44:15
i skończył tak jak na to zasłużył
Zostaw swoją opinię o Elektromar Jerzy Marcinkowski - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektromar Jerzy Marcinkowski