Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Family Life Poland sp. z o.o. w

Bartek

Widzę, że firma ciągle i ciągle poszukuje przedstawicieli handlowych. Zastanawiam się skąd w nich taka determinacja.. czyżby ludzie się tak zwalniali, czy po prostu firma ma tyle pracy, że potrzebują co raz to dodatkowych par rąk do pracy. Może koś z handlowców mógłby podać stawki, jakie Family Life proponuje

praca

Poszukujemy Handlowców i Dystrybutorów. Hyla Poland jest częścią międzynarodowego Koncernu Hyla mającego swoje przedstawicielstwa w 65 krajach na świecie. Renomowana marka ciesząca się zaufaniem milionów klientów. Hyla to 25 lat tradycji i doświadczenia oraz ugruntowana pozycja Lidera sprzedaży nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech, USA, Francji, Szwajcarii i wielu innych krajach. Jeśli jesteś osobą o optymistycznym usposobieniu, dyspozycyjną, komunikatywną oraz lubiącą pracę z ludźmi, posiadasz doświadczenie zawodowe lub myślisz o zdobyciu pierwszych doświadczeń w sprzedaży – prześlij do nas swój życiorys i list motywacyjny. Sukces Hyla opiera się na sukcesie naszych Pracowników, dlatego proponujemy: - pełną wyzwań i możliwości pracę w jednej z największych firm na świecie - stabilne zatrudnienie, bardzo atrakcyjne warunki finansowe i najwyższe premie od wyników - bezpłatne, skuteczne narzędzia pracy, - środowisko pracy oparte o partnerskie relacje uwzględniające indywidualność pracowników, - bardzo duże wsparcie oraz innowacyjne i stabilne rozwiązania dzięki którym z powodzeniem można zdobywać rynek, - najlepsze szkolenia, podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój / coaching - możliwość samodzielnego planowania czasu pracy - możliwość szybkiej kariery i ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego - podróże i udział w międzynarodowych wydarzeniach Hyla - samodzielne planowanie godzin pracy Dołącz do zespołu pracowników Hyla. Zapraszamy kandydatów na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / MANAGER pełny etat lub praca dodatkowa Poszukujemy osób: - dynamicznych i ambitnych - wyższe wykształcenie mile widziane choć niekonieczne, - ludzi otwartych o doskonałych umiejętnościach prezentacyjnych, - osób skoncentrowanych na karierze, chcących osiągnąć sukces, - osób posiadających zdolności organizacyjne, Zapewniamy ciągłe wsparcie, dzięki czemu będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności i osiągać zamierzone cele. Jeśli jesteś nastawiony na sukces, jesteś właściwym kandydatem na Managera. Wyślij do nas CV już teraz!

Akwizytor

Byłem bardzo spięty ,cały się trząsłem myślałem, że potrzebują kierowce.

Pytanie czy ma Pan prawko? tak. czy ma Pan samochód .Tak to zostanie Pan AKWIZYTOREM

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

stary

No przyznajcie się wreszcie, że poszukujecie akwizytorów.

Hyla Poland

pribył

Hejka, polecam prace w Poznaniu, swietna atmosfera, świetne zarobki, przemili, profesjonalni ludzie,stabilizacja zawodowa.Zaloze sie ze wplynelo już setek ofert od poszukujacych pracy odśiew duży ale warto próbowac

wyślij cv

Hyla Poland jest częścią międzynarodowego Koncernu Hyla mającego swoje przedstawicielstwa w 65 krajach na świecie. Renomowana marka ciesząca się zaufaniem milionów klientów. Hyla to 25 lat tradycji i doświadczenia oraz ugruntowana pozycja Lidera sprzedaży nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech, USA, Francji, Szwajcarii i wielu innych krajach. Jeśli jesteś osobą o optymistycznym usposobieniu, dyspozycyjną, komunikatywną oraz lubiącą pracę z ludźmi, posiadasz doświadczenie zawodowe lub myślisz o zdobyciu pierwszych doświadczeń w sprzedaży – prześlij do nas swój życiorys i list motywacyjny. Sukces Hyla opiera się na sukcesie naszych Pracowników, dlatego proponujemy: - pełną wyzwań i możliwości pracę w jednej z największych firm na świecie - stabilne zatrudnienie, bardzo atrakcyjne warunki finansowe i najwyższe premie od wyników - bezpłatne, skuteczne narzędzia pracy, - środowisko pracy oparte o partnerskie relacje uwzględniające indywidualność pracowników, - bardzo duże wsparcie oraz innowacyjne i stabilne rozwiązania dzięki którym z powodzeniem można zdobywać rynek, - najlepsze szkolenia, podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój / coaching - możliwość samodzielnego planowania czasu pracy - możliwość szybkiej kariery i ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego - podróże i udział w międzynarodowych wydarzeniach Hyla - samodzielne planowanie godzin pracy Dołącz do zespołu pracowników Hyla. Zapraszamy kandydatów na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / MANAGER pełny etat lub praca dodatkowa Poszukujemy osób: - dynamicznych i ambitnych - wyższe wykształcenie mile widziane choć niekonieczne, - ludzi otwartych o doskonałych umiejętnościach prezentacyjnych, - osób skoncentrowanych na karierze, chcących osiągnąć sukces, - osób posiadających zdolności organizacyjne, Hyla Poland zapewnia ciągłe wsparcie, dzięki czemu będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności i osiągać zamierzone cele. Jeśli jesteś nastawiony na sukces, jesteś właściwym kandydatem na Managera. Wyślij do nas CV już teraz!

podirytowanabezrobociem

Chyba praca w tej firmie należy do najfajniejszych skoro ludzie wypowiadający się powyżej tam pracują.

dep

Jesli rozumien to taki odkurzac koszyuje 8tys gdzie ja znajde takiego chetnego na to cudo..?

Peny.

Hej mam rozmowę we wtorek 4marca jak sie przygotować..

manter
@Peny.

ubierz sie elegancko i odpowiadaj rzeczowo i konkretnie na pytania pamietaj umyj auto zwracają na to uwage jak podjedziesz brudnym to nie masz szans powodzenia

wyślij cv

Praca w Hyla nie jest dla wszystkich.

blabla

kolejne pierdu pierdu nie wiele co wnoszące. Kurcze jest to serwis opiniotwórczy. Jak nie chcecie pisać konkretniej, bo uważacie że jest tak zajefajnie i nie chcecie kolejnych osób w interesie to nie piszcie wcale. Nikt nie napisał jak wygląda rekrutacja, na jakich zasadach się to odbywa, kontakty do spotkań dostajecie od firmy czy sami sobie szukacie gdzie popadnie itd.

zenobiusz
@blabla

przyjdź i przekonaj się sam przestań marnowac czas przed kompem od tego twojego pierdu pierdu kasy ci nie przybedzie szukasz dobrej roboty , czy dziury w całym zastanów się, a chyba by kto głupi był jakby ci dokałdnie napisał rusz tyłek i przejedź sie do najbliższego biura to się wszystkiego dowiesz mądralo tylko nie zapomnij sie umówić bo jak zdążyłeś się pewnie zorientowaćpracujemy w terenie nie siedzimy na tyłku w biurze

Czytelnik

Tak czytałem te 11 stron i się zastanawiałem, że nikt nie napisał nic konkretnego. Te wpisy pozytywne są b. mało konkretne "super", podoba mi się", najlepsza praca" - trochę zdeka sekciarsko brzmiące, albo jak by dzieciom mózgi wyprano i jedno co potrafią robić to wpadać w zachwyt! Napisz no który/a raz a konkretnie, co robisz i na jakich zasadach, jaki wymiar, albo ile czasu no i orientacyjnie "+-" za ile a nie, że "warto"

Jandolnośląski
@Czytelnik

oki co konkretnie robie? Jestem Przedstawicielem Handlowym/Konsultantem Hyla jak zwał tak zwał - sprzedaję Hyla, na jakich zasadach? ja akutrat mam swoją firmę, bo mi się to bardziej opłaca, ale możesz być zatrudniony jak chcesz, jak bedziesz zatrudniony to bedziesz miał "wymiar" i te inne pierdoły przy etacie, mnie tam taki układ nie pasuje, moje prawo, ile czasu? znaczy co ile? ile lat parcuję ? czy ile dziennie pracuje? czy ile tygodniowo czy jak, bo nie kumam , a orientacyjnie "+-" za ile.. wybacz :) :) :) bawią mnie ludzie którzy którzy zadają takie pytania, weź się rozejrzyj nawet jeśli twoje CV jest imponujące jak nie masz pleców to zdychasz z głodu przyjmujesz robote za grosze i modlisz sie żeby cie nie zwolnili , na twoje miejsce jest zawsze 10 innych, ale nie martw sie w chinach mają gorzej, jak tam coś robisz to tam jest milion innych którzy chca to zrobic lepiej od ciebie i zając twoje miejsce, więc spoko w polsce nie jest tak źle tylko 10-ciu, napisałeś "wpisy zdeka sekściarsko brzmiące" ja mam świra na punkcie Hyla o i zrymowało mi sie mam świra i nie wstydze się tego, jestem sprzedawcą luksusu i dobrze mi z tym, dobrze mi ztym i emocjonalnie i finansowo a ty rób co chcesz tylko nie jęcz że jest trudno i źle i że kryzys i że nie ma roboty i sie nie da, a właściwie po co ja ci to wszystko pisze rób co chcesz

Patryk

ups Izabelko pomyłka to nie firma sprzatająca :) :) :)

Izabelka

taka praca może byc nawet ciekawa,Kiedyś próbowałam sprzedawać kosmetyki ale nie zabardzo mi szło, tak myslę może w tym sprzątaniu bym się sprawdziła

Ronki

pewnie że można

Zostaw merytoryczną opinię o Family Life Poland sp. z o.o.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Family Life Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Family Life Poland sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Family Life Poland sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 1036 ocen.

Family Life Poland sp. z o.o.