Euroekolas

Wojkowice

Opinie o Euroekolas

luzak 2009-05-08 08:44:09
[usunięte przez moderatora] nikomu nie polecam isc tam do pracy bo szybko zrezygnujecie pzdr
anonim 2009-06-05 18:31:49
mozesz napisac co jest nie tak z tą firma? chcialem zlozyc tam podanie do pracy , napisz jesli mozesz
miecio_42 2009-07-08 20:34:24
Jak masz za dużo kasy to ić tam pracować;) Bo na wypłatę poczekasz ze cztery miechy to ci się odechce.
Inżynier 2009-09-21 17:01:29
byłem u gościa [usunięte przez moderatora] . jedyne co mnie zdziwilo ze w biurze osoby po 18-22 lata .Zadnej starszej osoby ktora by wzbudzała zaufanie , nie wiem co myslec czy stawiaja na mlodych czy nikt nie chce u nich pracowac . Pan Piotr B. zapewnial o dobrych zarobkach itd i ze kierownicy zarabiaja ponad 100 tys rocznie , Czy to prawda?
tygrys 2010-04-13 21:09:46
Co za bzdury piszesz. Akurat jeśli chodzi o pensje to przez 8 miechow pracy tylko raz obsuneli sie o tydzien z wyplata i jeszcze grzecznie przepraszali. Akurat prace i zarobki byly niezle i troche zaluje ze odeszlem, ale budowa sie skonczyla i zaproponowali mi kolejna 150km od domu i zona sie nie zgodzila.
Klin 2010-09-08 15:32:10
Najgorsza firma pod kazdym wzgledem
bhxk 2016-04-19 23:20:36
widziałam różne, niekoniecznie pozytywne opinie, ale bez uzasadnienia. Powiedzcie jak jest teraz, jak sie pracuje?
Zostaw swoją opinię o Euroekolas - Wojkowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euroekolas