Idea TFI

Opinie o Idea TFI

anonim 2011-01-26 12:54:06
Radzę omijać tą firmę z daleka. Brak etyki, zła współpraca z partnerami biznesowymi, niewiarygodni.
qr 2011-02-03 14:16:29
Zgadzam się. Absolutny brak profesjonalizmu a standardy firmy to już dramat.
ola 2011-02-04 13:02:20
Czyli jednak to prawda, co mówią na rynku, że ta cała grupa IDM to mocno szemrany biznes?
bolo 2011-02-11 13:15:40
Stanowczo odradzam!!Rotacja, nikt nie wie co ma robic,a najlepiej wszystko.Ober szef uwaza sie za prezesa wszech czasow i pokazuje to na kazdym kroku. Placa kiepska. Ludzie nieufni, ciagle gadajacy o miernocie szefa i o sobie wzajemnie.
Szukaja tanich pracownikow, najchetniej stazystow za free. To jest chyba wlasnie ta ich "idea" na dobry biznesik
anonim 2011-10-25 09:59:19
polecam przeczytać o funduszach:

\"Dla właściciela funduszu najważniejsza jest inwestycja w ...reklamy funduszu i napływ środków którymi zarządzający będą zarządzali sobie znanymi metodami... (...)
eryyko 2016-04-20 22:51:52
każda firma ma po prostu pewne swoje standarty i na pewno trzeba się w nie po prostu wpasować, ale to nic strasznego, taka polityka firmy to jest po prostu.
Zostaw swoją opinię o Idea TFI - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Idea TFI