Grupa Farmacol

Opinie o Grupa Farmacol

konkret

Praca na nockach ostatnio kończy się po 2, 2,5 godzinach. W czasie,gdy jest mało zamówień pracownicy powinni mieć stawkę godzinową. Zarówno w czasie wahań w zamówieniach jak i w sezonie wiosenno-letnim. To nie nasza wina,że jest mało pracy. Często bywa też,że jak na danym dziale jest mało pracy lub są nowi pracownic to trzeba się dzielić pracą. Wszystko ok jak jest dużo pracy,jednak przy małej ilości jesteśmy stratni. Teraz agencyjni dostają dzień wolny w tygodniu za niedzielę. Nie jest lekko:albo za dużo pracy albo za mało. Dobrze,że jest praca,branża jest pewna,ale przykre jest że za linię płacą 5 gr. Coś ostatnio za dużo pojawia się błędów.Coś podejrzenie to wygląda. Może być tak,że wstawiają więcej niż muszą. Przecież jest tak,że niektóre błędy wpisuje się dopiero,gdy apteki zgłoszą nieprawidłowości. Powinna być tolerancja błędów,ile można zrobić w miesiącu. Szkoda,że firma nie ustanowiła premii za gotowość w trudnym czasie. Wiadomo,że to nie praca z klientem,gdzie jest większe zagrożenie,ale i tak przemieszczając się komunikacją,w której latają wszelkie bakterie i wirusy narażamy się.Jak nie na koronawirusa to na wirus grypy itd. Bonów świątecznych na Wielkanoc nie ma,premie skromne.Będzie zaciskanie pasa. Farmacja się obłowiła,a my dalej cieniujemy.Ja na prawdę doceniam,że mam pracę,ale zaraz wszystko podrożeje. Trzeba jakoś związać koniec z końcem.

boy
@konkret

na prawde pisze sie razem.naprawde

Abc

Kiedy firma pomyśli o tym żeby w pracy nosić maseczki... To tylko kwestia czasu kiedy ktoś zachoruje. Jako hurtownia farmaceutyczna zatrudniająca duża liczbę pracowników musi się liczyć z tym że to w końcu nastąpi. A może Farmacol nie stać na maseczki?? Mierzenie temperatury nic nie pomorze.

Def
@Abc

Jako firma farmaceutyczna powinna wiedzieć, że "one nie pomagają, one przed niczym nie chronią", więc dobrze robią, po za tym zmuszanie do noszenia maseczek jest wykroczeniem z art. 40 konstytucji i osoba która zmusza, może nawet zostać pozbawiona wolności do lat 3.

Ola

Czy praca biurowo-magazynowa to praca dla kobiety czy też z definicji szukają mężczyzny, mimo, że w ogłoszeniu brak takie inf.?

Ola

Czy warto aplikować do pracy biurowo-magazynowej? Jakie zarobki na rękę , system pracy. Jaka atmosfera ? Napiszcie proszę, w ogłoszeniu nie było żadnych szczegółów.

Radiowa

Dziękuję bardzo wszystkim,na których mogłam liczyć. Nie zapomnę Wam tego.Pomoc i życzliwość to wspaniałe cechy. Są jeszcze dobrzy,w porządku ludzie. Pozdrawiam serdecznie .

McDonald

Witam Państwa . Szukacie firmy, która Was doceni i w której zyskacie możliwości rozwoju umiejętności i awansu? Planujecie mieć dziennik z ocenami za szkolenia ? Szukacie firmy w której kierownik bedzie odpowiadał Wam "Dzień Dobry "Chcecie pracować ramię w ramię z fajnymi ludźmi, w zgranej ekipie? Chcecie pogodzić elastyczność ze stabilnością zatrudnienia i pewnymi warunkami z wypłacanymi nadgodzinami? Witamy w McDonald’s! Poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownik restauracji Zainteresowanych proszę o kontakt ;)

Mafiozo

Toś pojechał po całości ale niestety tak jest .Można by dodać parę innych wisienek na ten tort ale nie warto .

Neptun

Oddział w Gdańsku zamknięty ! RIP pamiętamy!!

informacja

Praca w niedziele Zgodnie z przepisami art. 151 kodeksu praca w niedzielę. Pracodawca ma obowiązek dać pracownikowi cały dzień wolny od pracy, nawet jeśli w niedzielę pracownik wykonywał swoje obowiązki tylko przez np. dwie, trzy godziny. * źródło: Kodeks Pracy, gazeta prawna

informacja cd
@informacja

Oddawanie dnia wolnego Dzień wolny za pracę zarówno w niedzielę, jak i święto przysługuje bez względu na liczbę przepracowanych godzin w takim dniu (art. 151k.p.). Jedyna różnica w rekompensacie polega tylko na okresie, w trakcie którego taki dzień wolny może zostać udzielony. Przy niedzieli powinno to mieć miejsce 6 dni przed lub 6 dni po pracującej niedzieli, a tylko gdy to niemożliwe do końca okresu rozliczeniowego, natomiast w przypadku święta udzielenie dnia wolnego jest możliwe od razu w dowolnym terminie, aby tylko zmieścić się w okresie rozliczeniowym czasu pracy.

informacja

Praca w ruchu ciągłym Za pracę w ruchu ciągłym to praca, która z przyczyn obiektywnych musi być kontynuowana bez przerwy przez 24 godziny codziennie,przez 7 dni w tygodniu włącznie z dniami ustawowo wolnymi od pracy(cały weekend).Typowymi przykładami zakładów pracy, gdzie praca musi być wykonywana bez przerwy są huty lub elektrociepłownie. art 138 Kodeksu Pracy Tygodniowa norma czasu pracy w ruchu ciągłym może wynosić 43 godziny, a nie 40 godzin – jak w systemie podstawowym. https://www.praca.pl/poradniki/rynek-pracy/praca-w-ruchu-ciaglym-definicja,zasady,przepisy,dodatki_pr-2068.html

Czy w Farmacol S.A. panuje luźna atmosfera?

A

Nic nie panuje.

Obcy

Ludzie po co się wysilacie...tu nigdy się nic sie nie zmieni .Pracować..nie zadawać pytań..niczego nie wymagać. Wszystko co robią jest zgodne z prawem pracy a jeśli nie to zawsze ich prawnicy tak zinterpretują ze racje beda miec .Reasumujac jak Ci nie pasuje drzwi otwarte .

Zelda

Tak dla przypomnienia.To ludzie stanowią firmę. Jaka będzie atmosfera i organizacja pracy zależy od nas. Zamiast krytykować tych,którzy poruszają różne kwestie,zastanówcie się. Może trzeba zwracać uwagę na działania organizacyjne i techniczne? Najlepiej nic nie mówić i nie zmieniać.Pokornie schylić głowę i śpiewać:"Jest super,jest super". Kwestii do omówienia jest i to sporo i dotyczących o wiele poważniejszych spraw. Pracę zawsze można ulepszyć i umilić,ale po co? "Bo tutaj jest jak jest".Ano tak,ale zawsze może być lepiej. To lepiej przemilczać rację?Udawać,że nie ma problemu,albo iść od razu w siną dal? Ludzie często krytykują innych dla samego krytykowania lub zabawy. Każdy uważa się za najmądrzejszego i lubi dawać lekcję innym. Na tę okazję fragment piosenki: "Nie pamiętam od kiedy Tak mnie nagle pokochał świat Wyciągając wciąż z biedy Całą masą bezcennych rad Ciągle ktoś mnie poucza Z różnych ambon i z różnych stron, Ciągle gdzieś tam się biedzą Zawsze chętni, by pianę bić Tacy, co lepiej wiedzą Jak wypada poprawnie żyć" Ludzie oceniający innych i zwracający uwagę proponuje piszcie poradniki. Pozdrawiam masę krytyczną,która dyskredytuje i daje darmowe lekcje tym,którzy chcą na coś zwrócić uwagę. Czujecie się teraz ważni?

Tropiki

Zróbcie coś z tą temperaturą na magazynie bo można paść. Jest za ciepło i za duszno.Beznadziejna wentylacja.A klimatyzacja była w ogóle czyszczona?- bo jest brudna jak świnia.Podłoga na górze dawno nie była czyszczona. Tak tylko przypominam to magazyn leków,a nie sauna czy warsztat.

@Tropiki

Na menopauzę bierze się leki. Z tego co wiem na magazynie są czujniki temperatury i jest alarm jak przekroczy 25 stopni lub jak jest za zimno z tego co pamiętam to 21 stopni. A co do klimatyzacji to skąd wiesz ze jest brudna?

tropiki

Ty mądralo nie pyskuj tu,sam masz pewnie andropauzę stary dziadu lub jesteś młodym szczeniakiem o 0 kulturze. Takich jak ty takich to powinno się trzasnąć w głupi pysk.Wszyscy pracujący na stacjach czują,że jest za ciepło i duszno. Zmień okulary skoro nie widzisz jaka jest brudna klimatyzacja na suficie. To jest ewidentne,że dziady nie szanują kobiet.Ty właśnie należysz do dziadów bo mężczyzną nie jesteś. Wyszedł z ciebie burak i prostak.Głupio-mądry palant o pseudonimie nick pojawia się raz po raz i pisze swoje mądrości. Kończ waść te wypociny i znikaj.

Andropauzanin
@tropiki

Kto tutaj pisze wypociny? Haha Z temperaturą racja, jak jest za wysoka to się włącza alarm 23.8 lub 24.8, ale jak jest mniej niż 21 się nie włącza, bo od 15 stopni do 25 jest wymagana. Jak ci za gorąco to zmień pracę, weź kredyt.

Mogłaby Pani być mądrzejsza i nie reagować. W internetach każdy jest hojrakiem bo pisze każdy anonimowo. Pani też przesadza wystarczyło porozmawiać z przełożonym jak wygląda sprawa temp lub klimatyzacji a nie takie rzeczy pisać tutaj. Siać ferment gdzie go nie ma... Klima była czyszczona dla Pani informacji około 1,5 miesiąca temu byłam na zmianie rannej i widziałam. Jako nowy pracownik dziwi mnie jad jaki tu się wylewa. Jak wam się nie podoba lub warunki nie odpowiadają nikt na siłę was tam nie trzyma łańcuchami. Ja poznałam fajnych ludzi kasaa jak kasa gdyby była bardzo zła myślę że bym szukała dalej.

Parówki

Jak Pani za ciepło to polecam sokołów, tam na pewno nie będzie za ciepło, a jak ktoś lubi ciepło, albo raczej gorąco to firmy z tekturą falistą są idealne. W farmacolu jest optymalna temperatura i fakt czasem jest cieplej, ale bez przesady, bo i tak jest o tyle dotrze, że musi być poniżej 25 stopni :) Więc jak coś komuś nie pasuje to nikt nikogo na siłę trzymać nie będzie.

tropiki
@Parówki

Zdaję sobie sprawę,że są magazyny bez klimatyzacji i mają tam pracownicy saunę. Jednak może mnie męczyć słaba wentylacja i temperatura w naszym magazynie. Ludzie co z wami?To już nie można się wypowiedzieć?Zaraz musi być przygaducha:"To szukaj innej pracy?".

Ale burza się rozpętała....następna 10 maja i nie z powodu wyborów. Czas na ewakuację.

obserwacje cd

Nawet wczoraj się ruszyło.Zobaczymy co będzie dalej. Jak apteki zjadą z zapasu to się znowu ruszy.I ruszyło się wczoraj.Zobaczymy czy to tylko chwilowe w tym czasie. To nie jest przecież branża kaprysowa,ludzie dalej będą kupować leki.

Robot

Temperatura jest ok .Jeśli chodzi i klimatyzację to jakoś nie kojarzę żeby była czyszczona .Generalnie magazyn jest jedną wielką puszka Pandory ..oby nikt nie zachorował....

obserwator

To wolny kraj,a ty nie będziesz mówić co kto ma tu pisać. Ostatnio pojawiają się tu różni,którzy krytykują. Mam już dość osób,które przypieprzają się do innych. Zamiast czepiać się zaproponuj coś konstruktywnego bo wkrótce z nudy będziesz mopować podłogę w magazynie. Ocenę sytuacji mam trafną,a jak ci się nie podoba to twój problem. Ocen firmy było już dosyć.Każdy może się dowiedzieć jaka jest specyfika i jakość pracy.

obserwacje

Co się dziwić,że ilość zamówień spadła,skoro apteki zrobiły zapasy.Pacjenci z powodu epidemii wykupili leki nawet na pół roku.Po za tym kończy się sezon przeziębień,a wiosną i latem zawsze jest mniej zamówień. Więcej kampanii reklamowych z suplementami w aptekach,a zamówienia będą i po za sezonem. Sprzedaż suplementów z roku na rok się zwiększa. Zawsze można zrobić akcję promocyjną.Dobra strategia i coś się zadzieje.

Opinia
@obserwacje

Ten portal jest do oceny pracodawcy, a nie do wyrażania swoich opinii na jakiś temat. Zresztą na temat o którym mało się wie, więc proszę zachowaj swoje mądrości dla siebie.

Robot

A gdzie maski???????? Rękawiczki to nie wszystko .Co nie ma pieniędzy????acha zapomniałam nie stać biedna firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Farmacol - Żerniki

• Jak się pracuje w Grupa Farmacol?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Farmacol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Farmacol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 137, z czego 4 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Farmacol?

Kandydaci do pracy w Grupa Farmacol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Farmacol