Opinie o Kanz (Hurtimex S.A.) w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hurtimex S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hurtimex S.A. o rekrutacji.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtimex S.A. w Łódź

Dzień dobry, po rozmowie kwalifikacyjnej z dyrektorem zarządzającym i główną księgową na stanowisko księgowego mam mocno mieszane uczucia. Pan Dyrektor klasa człowiek, rozmowa merytoryczna, konkretna. Pani Główna bardzo zakompleksiona, zwracająca uwagę na takie rzeczy jaki mam telefon, czy szukaniem obrączki na palcu, w którą stronę otwieram drzwi:) Podkreślała swoje 30 letnie doświadczenie zawodowe. Nie wspomniała o swoim biurze rachunkowym, które miało okres zawieszenia. Także co do firmy brak uwag z główną księgową nie warto pracować.

Administrator Nowy wpis

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Księgowa w firmie Hurtimex S.A.. Czy mogę liczyć na 6500 , jeśli chcę pracować na Księgowa?

Kandydat Nowy wpis

Karol Nowy wpis

Ile etapow rekrutacji jest w firmie ?

Jakie są mocne strony pracodawcy Hurtimex S.A.?

Xxx

Co takiego??? Jak najdalej od Hurtimexu. Dobrze radzę.

Nick Nowy wpis
@Xxx

Mnie tam pasuje.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Hurtimex S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Wacław

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutację? Może podpowiecie jak przebiega rekrutacja?

Zainteresowana

Jestem Ciekawa czy to normalne ze ktoś dostaje ofertę pracy od hurtimex i zero odzewu w celu podpisania umowy lub promesy.Miesiąc minal i nic. JAK można złożyć wypowiedzenie w obecnej pracy, jeżeli nie ma się gwarancji zatrudnienia. Obecnie mam 2 oferty pracy i nie wiem, co zrobić.Juz tyle razy zostałam oszukana, ze wątpię w uczciwość.

Później polepszyło się o tyle, że wypłacali podstawę na czas, a "premię" w późniejszym terminie :)

misia
@Karolina

Karolino a jak sytuacja teraz wygląda z zarobkami

Marysia

Jak jest z socjalem w Hurtimex sa - nadgodziny? -wczasy pod gruszą? -bony na swieta? -kraty multisport? _podwyżki z kolejną umową? - kasa na czas? Bardzo proszę was o odpowiedź bo ludzie tu dziwne rzeczy piszą. O problemach finansowych tej firmy i braku socjalu.

Robert

Czyżby pracownicy bali się konkurencji nowych pracowników?

xxxxx
@Robert

NIE,ale zmieniając pracę chce sie polepszyć. A nie wpaść z deszczu pod rynnę

xxxx

Mam pytanie czy naprawdę tak źle z ta firmą i finansami. Czy sa premie uznaniowe i bony na święta?Bardzo proszę o opinię bo mam ofertę pracy do biura i zaczynam się bać po przeczytaniu opinii.

Henry

Zastanawiam się czy są jakieś powody takiej ciszy na forum? Hurtimex do dobry pracodawca więc sądzę, że jest tu dobrze i nie piszecie?

Agata

@Karolina wspomniałaś o dodatkowej premii. Niektórzy pracodawcy decydują się na premie uznaniowe za dobrze wykonane obowiązki. W jednych firmach premię uzyskać jest łatwi, w innych trzeba włożyć więcej wysiłku. Czy któryś z użytkowników forum posiada informacje na temat systemu premiowania w Hurtimex S.A.? Jak można uzyskać dodatkowe pieniądze za swoją pracę?

tim

Chyba nie pokazało się ostatnio ogłoszenie @Słynna na sprzedawcę w salonie dziecięcym. Widocznie każdemu odpowiadają warunki i nie ma potrzeby zmieniać posady.

a prawda jest taka ze internetowe opinie zazwyczaj nie sa miarodajne poniewaz w wiekszosci pisza osoby ktore nie sa zadowolone z pracodawcy. Wiec wydzwiek jest raczej negatywny, a prawda jest taka ze to zalezy od bardzo wielu czynnikow. pracowalem w kilku firmach i musze przyznac ze tak dobrej atmosfery do tej pory nie doswiadczylem, zarowno "szeregowi" pracownicy jak kadra kierownicza ( z drobnymi wyjatkami) sa naprawde bardzo wporzadku. W porownaniu do tego co przerabialem wczesniej to jest bajka. Wynagrodzenie na czas, jeszcze sie nie zdarzylo zeby bylo nie w terminie, nie moge narzekac bo wszystko jest naprawde wporzadku. Jedynym minusem owszem moga byc temperatury na magazynie ale i tak nie jest zle, wszesniej pracowalem w miejscu gdzie latem temperatury dochodzily do 34 stopni w pomieszczeniu. Jesli nie wychodzisz z pozycji roszczeniowej "bo mi sie nalezy" to mozesz sie wpasowac, bardzo duzo ludzi zapomina ze wyplate dostaje sie za 8 godzin pracy a nie za 8 godzin w pracy bo to jest mega roznica. W kazdym razie z mojej strony kciuk w gore.

Tosiola

Czy ktoś z Was jest Franczyzobiorcą firmy Tup Tup? Chciałam dowiedzieć się o szczegółach współpracy tzn. czy układała się pomyślnie? Marża była wypłacana na czas? Czy opłaca się inwestować w tą markę? Sprzedaż jest na wysokim poziomie?

Tess

Tylko nie próbujcie tam pracować poprzez agencje pracy. Odradzam. Już nie chodzi o to że stawka na rękę jest "śmieciowa" (7.50), ale o sam fakt że Hurtimex zalega z opłatami firmom i często agencje wypłacają pieniądze pracownikom z własnej kieszeni. Pracownik agencyjny to jest praktycznie jak niewolnik. Tania siła robocza bez prawa do głosu. W dodatku firma nie zapewnia ciągłości pracy więc często są dni wolne bo nie ma pracy a Ty dostajesz pensje głodową (nawet nie minimum średniej krajowej). Pamiętam jak pracowała tam dziewczyna co miała małe dziecko. Pracowita mróweczka, co jej mówili to robiła i zawsze byli z niej zadowoleni. Ponoć kierownik chciał ją przejąc i kazał jej CV przynieść. Kiedy to zrobiła to osoba która nie zgodziła się na jej zatrudnienie była pani dyrektor twierdząc że ma "za duże doświadczenie zawodowe". dziewczyna została po prostu byle jakim pretekstem olana. Ponoć była rozmawiać z dyrektorką ale ta zaczęła się czepiać że ma małe dziecko i TOTALNIE OLAŁA BIEDNĄ DZIEWCZYNĘ. Z tego całego "zarządu" to chyba jedyną normalną osobą jest dyrektor Marcin. Reszta to w ogóle jakiś kosmos żyjący w odrealnionym świecie. Mam nadzieję że koleżanka mróweczka już tam nie pracuje bo biedna tylko się tam namęczy ponad swoje siły a i tak nic z tego nie ma a dziecko wiadomo powietrzem żyć nie będzie. Doszły mnie tez słuchy że opierdalają na kasę swoich własnych pracowników. Pozdrawiam byłych na ich szcześci epracowników tej firmy KRZAK

Oliwia

Napiszcie proszę jakie benefity dostajecie i jakie dodatki na święta? 4 lata pracowałam w tej firmie i zawsze była najniższa krajowa + premia uznaniowa(z reguły nie uznana) + premia od sprzedazy ( z reguły za niski próg, premii brak). Na świeta owszem, dostawałyśmy. Życzenia. Przez rok wypłaty były opóźniane. Po kontroli z PIP się poprawiło na tyle, że do 10-go wypłacali całą podstawę. Pracowałam i w biurze i w sklepie, więc znam temat od podszewki. Jedyne na co nie mogłam narzekać to atmosfera wśród pracowników w sklepie, bo w biurze masakra. Szczególnie pani Żuberek. Po przejściu do biura dostałam mega podwyżkę.. 200zł brutto. Żyć nie umierać!

tupet

dziewczyny w sklepie mają najniższą krajową, z malutkimi dodatkami jeśli są dobre wyniki w sprzedaży, Ciekawe rzeczy obiecują teraz przedstawicielom... tylko jakoś nie chce mi się w to wierzyć, benefity? dodatki? a może jeszcze dodatkowe szkolenia? Zasada jest jedna rób sobie co chcesz i jak chcesz a nawet kiedy chcesz, byleby firma miała z tego dużo hajsu, A Tobie może odpalą jakiś ochłap, ale to może. Nigdy nie wiadomo kiedy zmienią się zasady.

ixi

hej może ktoś napisac ile sprzedawca zarabia w sklepie tup tup? Czekam na info

handlowiec

Czy może ktoś mi więcej powiedzieć coś na temat pracy na stanowisku Przedstawiciel Regionalny zarobki, atmosfera, plany sprzedażowe są wyssane z palca czy też realne do osiągnięcia itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtimex S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Hurtimex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtimex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hurtimex S.A.
2.3/5 Na podstawie 48 ocen.

Hurtimex S.A.