Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o LEGARTO SP. Z O.O.

Pracowałeś w firmie LEGARTO SP. Z O.O. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
stop z wyzyskiem - 2015-01-20 21:24:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam. Chciałbym wam opisać firmę Legarto aka Nomadis, dawny Eurolog. Pracowałem u nich dwa lata. Przy zatrudnianiu pan Żydowski nos Bartek W.obiecuje cuda niewidy zajebiste zarobki zjazdy do domu co tydzień nawet daje do względu zarobki innych kierowców tzw przydupasów abyś tylko się zatrudnił. na początku wszystko jest ładnie pięknie dobra kasa częste zjazdy do domu ładne trasy dobre kilometry.Z początku mówiłem ze będę tam pracował do emerytury. Powoli jak się wciągniesz przyzwyczajając do fajnej pracy, zauważysz ze to bujda.Zaczniesz do domu zjeżdżać coraz rzadziej a jak już to busem jeśli będzie miejsce a jak nie to na własną rękę czyli na stopa w piątek w nocy lub w sobotę i nikt tym się nawet nie przejmie. Zauważysz że każdy ma to głęboko w dupie. Pan Wojtek W. zacznie Ci wciskać że to tylko czasowo że będzie lepiej. Owszem przez miesiąc. Póżniej znowu będzie lipa.Ostatnio słyszałem że jeżeli jeżdzisz cały miesiąc bez urlopu i nie wyjeżdzisz kilometrów to masz gwarantowane 5 tyś zł zarobku. Następna bujda. Zarobisz tyle jeżeli cały miesiąc będziesz pracował jak murzyn zaliczysz dwa weekendy w miesiącu nie odezwiesz się ani słowem i co najważniejsze nie przekroczysz normy paliwowej którą ustalają według uznania. Co miesiąc inna, nierealna.Także staniesz się niewolnikiem tej firmy a jak będziesz chciał się zwolnic to wszyscy Ci powiedzą ze nic nie stoi na przeszkodzie przyjdż po papiery. Cytat pana G. ;Dziadostwo trzeba tępić;. Niech zacznie od siebie i bandy nieudolnych spedytorów. Pan Bartek W da ci do podpisania jakieś dokumenty że niby za nadgodziny a tak zwyczajnie rozliczą twoje nadgodziny do urzędu skarbowego jako że niby KASA WYDALA ze dostałeś gotówkę do ręki to samo tyczy się noclegów a tak naprawdę masz zależnie od auta 27 lub 30 groszy o km i nic więcej. pazerność ludzka nie zna granic. nie polecam. chyba że lubisz być traktowany jak murzyn.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LEGARTO SP. Z O.O.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy LEGARTO SP. Z O.O.?
Zadaj pytanie
x