Royal Software Consulting Sp. z o.o.

Opinie o Royal Software Consulting Sp. z o.o.

Pracownik 2015-07-11 09:21
Firma nie płaci zaległego wynagrodzenia.
gość 2015-08-21 10:06
Za pracę dobrze wykonaną zawsze płaci.
Pracownik2 2015-11-12 13:22
Potwierdzam post z 2015-07-11 09:21:18. Firma nie płaci zaległego wynagrodzenia nawet za dobrze wykonaną pracę.
gość 2015-12-09 09:34
Zaprzeczam opiniom! Firma płaci, czasem opóźni się dzień, góra dwa - ale zawsze płaci.
gość 2015-12-15 16:26
Święta racja. W tym przypadku pracodawca się wywiązuje. Nie wiem po co takie brednie wypisywać, że jest zły itd..
Były pracownik 2016-01-09 15:16
W 2015 zrezygnowałem z pracy w Royal Software wraz jeszcze z kilkoma kolegami. Oczywiście w różnych odstępach czasowych. Żaden z nas nie dostał zaległego wynagrodzenia za conajmniej miesiąc a w niektórych przypadkach nawet za dwa. Kiedy jeszcze pracowałem firma regularnie spóźniała się z wypłacaniem wynagrodzeń.
Były pracownik 2016-01-09 15:21
W takim razie mam dla Ciebie radę, jeśli będziesz miał zamiar kiedyś zrezygnować z pracy w tej firmie i będziesz chciał dostać ostatnie wynagrodzenie nie próbuj uczciwie uprzedzać pracodawce o swojej decyzji.
bankor 2016-05-19 11:29
ma2, każdy pracodawca różnie przyjmuje informacje o tym, że ktoś nie chce u niego pracować. W moim odczuciu powinni oferować pracownikom większe szanse samorozwoju i może dzięki temu pracownicy nie będą opuszczali pracy. Na pewno samej firmie też się to opłaci.
były pracownik 2017-01-07 19:16
Trzeba bardzo uważać z podpisywaniem umów w tej firmie. W sądzie kasa jest nie do odzyskania. Cwaniaczek szef z poglądami PRLowskimi ma układy z sędziami i leje na pracowników. Pracownicy w firmie są traktowani jak bydło.
Pracownik 2017-01-16 12:04
Nie polecam, nie wypłacają zaległych wynagrodzeń. Przesuwają terminy wypłat zrzucając winę na prace baku (czasem nawet 2 tygodnie opóźnień w wypłatach).
Rob 2017-01-18 13:51
To dalej zatrudniają pracowników? Myślałem że już całkiem padli...
Zostaw swoją opinię o Royal Software Consulting Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Royal Software Consulting Sp. z o.o.