ActivNet Sp. z o.o

Kraków

Opinie o ActivNet Sp. z o.o

Marta 2009-11-19 14:20:57
beznadziejna firma, beznadziejne zarobki. umieją tylko wiele obiecywać. nikomu nie polecam.
XXX 2010-01-14 11:46:02
[usunięte przez moderatora]robią wodę z mózgu,że każdy jest "MANAGEREM" tylko sam musi w sobie niego zobaczyć a jak już się robi awans na trenera to nie ważne jaki masz wynik bo zachłanni pracodawcy chcą coraz więcej... Nie polecam tam pracy- jest to praca dla tzw.desperatów...
manager 2010-06-24 22:45:43
haha jak kolego nie potrafisz sprzedawac to szukaj innej pracy. Ja zostalem trenerem w tydzien.... asystenetem w rok a po półtorej roku wyszedlem na swoje jako manager. Ale ciezko na to pracowałem bo nikt w miesiąc nie da Ci awansu za nic nie robienie wiec powodzenia :)
Kasia 2010-09-14 12:14:12
Oczywiście że to nie robota [usunięte przez moderatora] zarobki na miech ok 300 zlotych zallll i nie bedziecie menagerami zapomnijcie@!!!
zicher 2010-10-14 23:03:17
tez pracuje w activnecie albo w katowicach pracuje juz 2 miesiac jako przedstawiciel handlowy za 1 miesiac co robilem po 30 umow to dostalem 300zl teraz obiecuja mi w 2 miesiacu zarobki kolo 1500 zobaczymy jak bedzie
click 2013-04-23 09:17:03
Activnet to fajna firma która która prowadzi sprzedaż
tomek 2016-04-23 09:25:26
w ActivNet dalej cisza! Widziałem ofertę od nich na serwisanta kserokopiarek ale w takiej sytuacji to zastanawiam się co dalej spróbować czy nie poszukać pracy w innym serwisie
Zostaw swoją opinię o ActivNet Sp. z o.o - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ActivNet Sp. z o.o