Zarządzanie Nieruchomościami Anna Kozłowska

Siedlce

Opinie o Zarządzanie Nieruchomościami Anna Kozłowska

Nick 2012-03-02 12:43:52
Zarządca [usunięte przez administratora] jest jednym z lepszych pracodawców i zarządców z jakimi miałem przyjemność współpracować. Bardzo zaangażowana w pracę na rzecz wspólnot, nie poddaje się krzykaczom i dba o wygląd domów którymi administruje. W porównaniu z firmą z Brzeskiej z którą miałem przykrość współpracować jest to zarządca wzorowy i dbający o pracownika. Bardzo podobał mi się jej styl pracy i żałuję, że musieliśmy zakończyć współpracę.
Pozdrawiam.
lolak 2012-04-09 19:49:51
[usunięte przez administratora] jest przemila osoba i w odróznieniu od wiekszosci zarzadcow budynkami zna sie na rzeczy. Nigdy nie bagatelizuje spraw mieszkancow. Wielokrotnie sie o tym przekonalem.
anonim2 2012-04-09 19:51:38
Chyba znow jakis zlosliwy lub konkurencja:) z tego co wiem, ceny ma takie jak wszysyc inne lub nawet nizsze.
krystyna 2012-11-27 12:59:23
Dba o mój budynek, więc uważam, że jest w porządku
ja 2014-02-25 09:29:41
polecam!
ama 2016-05-20 23:09:21
prawidłowo, że wymagają zatrudnienia osób ze znajomością języka. Za granicą mają już dość Polaków, którzy ani be, ani me. Ja jestem za tym właśnie. Chcesz wyjechać? Dostosuj się do kraju, do którego jedziesz :)
Zostaw swoją opinię o Zarządzanie Nieruchomościami Anna Kozłowska - Siedlce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zarządzanie Nieruchomościami Anna Kozłowska