Polmex

Chrzanowo

Opinie o Polmex

Wojtek 2014-12-02 21:30
ja wiem co się dzieje w tej firmie jeżdżenie na zaświadczeniach wstecznych i ogółem dobry kołchoz
xyz 2014-12-02 21:34
Wojtek , to nie prawda . Dobra atmosfera tu jest i dobre zarobki
walus 2016-04-30 18:37
Pieniądze @Faaa zawsze są na czas, więc na to narzekać nie można, poza tym pracownicy dostają umowę o pracę, co na pewno może cieszyć, bo zapewnia stabilizację
Marek 2017-10-16 17:49
Co Wy za głupoty piszecie jazda wyeksplatowanymi samochodami zaświadczenia wstecz wypisywanie i telefon od D yspozytora nie wiesz co zrobisz zapnij się!!!Mariuszem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pisze te pozytywne komentarze bo ludzi nie mają do pracy !!!!przyjdą popracuja parę miesięcy i uciekają bo dzięki zachód się skończył
Marek 2017-10-16 17:58
W jakich czasach Wy żyjecie umowa o pracę ???wszędzie dają pieniądze na czas wszędzie są no chyba że u plesiewicza to nie. A CO DOJNIA TAK DOBRZE PŁACI????HAHAHA ZA MAGNESY I CAŁY TYDZIEŃ W KABINIE???HEHE
PABLO 2017-10-17 13:54
NIe polecam omijajcie z daleka!!!!!!!1
Zostaw swoją opinię o Polmex - Chrzanowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polmex