brak logo

ELNAFT Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o ELNAFT Sp. z o.o.

nick* 2014-05-10 20:41
Firma Elnaft przeniosła działalność do miejscowości Trąbki Wielkie.Praca w firmie to pełna dyspozycyjność (24h),80% czasu pracy to delegacje na terenie kraju,często samodzielna.Wymagane doświadczenie w branży paliwowej(wszystko co na stacjach paliw od oświetlenia poprzez dystrybutory paliw do toalet).Płaca to umowne 40% netto od faktury bez wglądu za wykonaną pracę w teorii a w praktyce to 1600 zł na początku do 2900 zł netto po dwudziestu latach pracy pełno lojalnej wobec zarządu.W firmie pracuje ~46 pracowników z czego 1/3 to rodzina głównie na stanowiskach kierowniczych(brak danych o zarobkach tej 1/3 części pracowników.W firmie brak pojęcia rozliczenia tygodniowego 40 h pracy oraz płacy za godziny nadliczbowe.Formalnie zarząd tego nie wykazuje w statystykach działalności firmy.Praca wymaga pełnej odporności na stres w warunkach niebezpiecznych (opary węglowodorów,benzen,często rozdzielnie elektryczne pod prądem w nocy bez płacy za pracę warunkach szkodliwych ).(usunięte przez administratora)
9
nickkk 2014-06-11 23:22
do opisu powyżej dodał bym że w firmie prowizja to temat iście z fantastycznych bajek, bo kiedy pracownik jest w pracy po 15 h godzin rozwiązuje problemy, które nieraz są wielka zagadką, nie dość że nie jest często za to wynagradzany, to każe mu się przyjść do pracy powiedzmy po 3 -4 godzinach snu do pracy (usunięte przez administratora)
6
adolf 2015-01-28 02:14
Wszystko co wyżej napisano to pełna prawda na temat tej firmy, tylko szczerze mówiąc wszechobecny jest mobing, wysyłanie ludzi do pracy, za symboliczne wynagrodzenie, bo sa to często delegacje. Za podróż w trakcie delegacji nie należy się zapłata, według szefostwa to relax za kółkiem w starych furgonetkach, mimo że często trwa po 10 godzin kiedy jedzie się na drugi koniec polski. Niesuberdynacja czyli sprzeciw wykonania jakijś pracy wiąże sie z potrąceniem z marnej pensji jeszcze paru złotówek, i grożeniem zwolnieniami. Wyjazdy sa często w poniedziałek rano, a powroty wieczorem w piątek. Noclegi z trudem sie znajduje w kwocie którą zarząd oferuje, czasem to dramat bo trzeba dzwonić po 3 godziny aby coś znaleźć by móc się wyspać. przekroczenie kwoty wiąze się z poniżającą wizytą na dywaniku,, jakaś porażka bo czasem chodzi o kwotę 10-20 zł przekroczenia na 2 -3 osoby. Masakra. co chwilę grożą zwolnieniami. wydaje sie że ci co tam pracują robia to z przyzwyczajenia, a niektórzy to naprawde specjaliści w swojej dziedzinie. Zaś zarząd to bezduszni ludzi wykorzytujacy bezrobocie na rynku. Od kilku lat brak jest funduszu socjalnego( paczek świątecznych brak, wczasów pod grusza brak, brak wyjazdów integracyjnych itp, biali murzyni w końcu nie potrzebują relaxu i jakiegokolwiek dobrodziejstwa) Wiele osób to konfidenci, donoszą na siebie nawzajem tworząc niesympatyczna atmosferę. Wszystko jest niesformalizowane i fałszywe. Brakuje na pewno poważnej rzetelnej kontroli skarbowej oraz państwowej inspekcji pracy......
8
majrono 2016-04-19 20:59
no na umowie zawsze jest wszystko zawarte przecież
1
Zostaw swoją opinię o ELNAFT Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELNAFT Sp. z o.o.