TISBUD

Nowy Sącz

Opinie o TISBUD

byly 2012-03-01 09:33:26
Jeśli ktoś tam pójdzie to zrobi największy błąd w życiu. Pracowałem tam i do tej pory żałuje. Za prace w delegacji po 12 ha łącznie z niedzielami 1600. [usunięte przez moderatora]
karp66 2013-05-07 18:22:01
Witam
Mam parę słów do opowiedzenia o firmie Tisbud.Praca w tej firmie jest totalna porażką i nikomu jej nie życzę. Szef tej firmy jest totalnie [usunięte przez moderatora]
Artur 2014-03-10 14:28:23
Przynajmniej o tyle dobrze, że Tisbud ma te auta służbowe, to się liczy, a że gotowość do wyjazdów trzeba mieć, to inna sprawa.
Lokal 2014-03-19 21:50:43
W końcu to część pracy - gotowość do wyjazdów, więc nie specjalnie rozumiem o co chodzi.. ? Byle samochód jeździł i do przodu
kimmy 2014-04-02 11:23:34
No jeszcze jest kwestia opłat za eksploatacje, czy paliwo, Tisbud daje opcje tankowania na flotę, czy jakas zaliczke na wachę?
lobber 2014-04-30 19:08:02
no nie sądzę, żeby samemu trzeba było płacić za tankowane paliwo. Tankowanie na flotę byłoby dobrym rozwiązaniem
koma 2014-06-20 23:28:19
Witam ponownie. Samochód służbowy to żadna wygoda w dzisiejszych czasach. Jestem ciekawy czy któryś z was byłby zadowolony gdyby prowadzony przez was samochód przy prędkości 70 km/h gonił po całej ulicy, biegi wyskakiwały a zawieszenie rdzy się trzymało ( Peugeot Partner) a tu do Gdańska jeszcze kawałek drogi. Część maszyn przez nich eksploatowana zakupiona jest w celu odsprzedaży – handelek - i jak to z tym bywa- byle by sprzedać. Co prawda posiadają serwis i ładnego mercedesa ale brak im pojęcia. Przy mojej Komatsu 240 wymieniali sworzeń przy sporniku osprzętu a wysięgnikiem wyjmując szybę w kabinie i zabierali się za demontaż konsoli a przecież wystarczyło ściągnąć skrzynkę narzędziową. Gotowość do pracy jest rzeczą oczywistą i jest omawiana przy „rozmowie kwalifikacyjnej”. Co do paliwa najczęściej przywozi je zewnętrzny dostawca cysterną, a Twoim obowiązkiem jest podpisać WZ.
koma 2014-08-22 23:09:15
Zgadza się Marko
obserwator 2014-10-06 19:19:48
nic
ciołek 2014-11-29 04:10:51
chyba @elastico nie jest jednak tak skory o dzielenia siętego typu informacjami. Jednak jeszcze co do jego komentarza to nigdy ludzie nie są do końca zadowoleni z wysokości wynagrodzenia które otrzymują od swoich pracodawców. No chyba , że sami nimi są i wtedy zarabiają w grubych tysiącach... tylko tak da siędo czegoś dojść w tych czasach
sergiusz 2015-02-07 17:22:43
Tisbud z tego co wiem, to głównie skup złomu oraz kasazja samochodów, ale prowadza także szkolenia dla operatorów i kursy spawalnicze, o czym mało kto wie. Firma wydaje się mi byc w porzadku, ale czy to nie tylko dobre wrażenie? Może jest ktoś w stanie polecic tutaj pracę? Jak jest ze szkoleniami i kursami wewnątrz firmy, bo skoro je prowadzą, to własnych pracowników chyba tez uczą, nie?
kotek89 2015-02-25 22:31:01
w sumie jest dobra z motoryzacji, interesuiję się tym i mam dużo wiedzy - czy to spraswi że mam większe szanse na zatrudnienie u nich w Tisbud? ale zależy mi głównie na zrobieniu sobie np. kursów spawalniczych, w tym widzę swoją życiową drogę - ogólnie jako pracodawca ta firma jest godna zaufania? pozdro
klara 2015-03-17 14:35:17
@kotek89 moim zdanie to zawsze warto próbowac, jak zaproszą Cię na rozmowę to wydaje mi się, że wtedy możesz się wykazac, ale to też oznacza, że są zainteresowani Twoją kandydaturą, więc kto wie? Sama chciałabym do nich aplikowac, ale boje się, że dadzą mi za małą stawkę, bo jak sądzicie 1600 zł do ręki uda się zarobić?
Ja 2015-04-19 23:02:38
Satysfakcjonuje was 1600 na rękę w dzisiejszych czasach? Pracowałem w tisbud na sprzęcie i zarabialem tyle w delegacji i myślałem ze tak ma być. Dziwne jest ze w innych firmach w nowym sącz pracując na miejscu można zarobić 4000. Oby padła ta firma
gość 2015-06-17 09:42:44
Nie wiem jak z pracą w Tisbudzie, ale polecam kursy spawalnicze w tym ośrodku :)
koma 2016-01-11 21:51:00
Witam ponownie. Zdziwił mnie kolegi cytat odnośnie miłej atmosfery i wysokich zarobków. Ostatnio rozmawiałem z 2 kolegami którzy tam pracowali i mają całkiem odmienne zdanie. Niby dlaczego pan rysiu na Sądeczaninie ciągle poszukuje pracowników. Znów paliwo kradli jak wszystkie maszyny sądy mają, a paliwa i tak do końca dnia ledwo starcza więc nawet nie ma co kraść. Jak robiłem na 29 tonowej maszynie to przysługiwało mi 100l na dzień (12h pracy) ŚMIESZNE! Gdy Tisbud otwierał szkolenia ja już tam nie pracowałem, ale wiem że pracownicy płacili za szkolenia całą sumę jeżeli chcieli poszerzyć sobie uprawnienia. Obcy robiący 2 uprawnienia na raz to na drugą otrzymuje zniżkę. Sądzę te że pan rysiu i jarek to wnet stosownie się wypowiedzą bo śledzą wypowiedzi na tej stronie i stosownie się wypowiadają. Jak dotychczas żaden z Moich znajomych nie wspomina tej firmy dobrze. Pomyślcie sami- jak jest tam tak rewelacyjnie to czemu ludzie sami odchodzą. Do porządnej firmy ludzie się sami pchają.
kondon 2016-02-29 07:51:48
ta firma po całej lini to totalna porazka jak mają klienta to skóre z niego zedrą a zarobki bez komentarza , a własciciel guwno by spod siebie zjadł i ta marmuazel wyzej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nosi niz sra.
kondon 2016-02-29 07:51:54
były pracownik 2016-03-06 15:38:21
Bardzo miło wspominam pracę w firmie Tisbud. Zarówno w Biurze jak i na budowie zatrudnia bardzo porządnych ludzi. Zresztą mieszkańcy sądeckiego to ludzie honorowi i z charakterem. Co do zarobków się nie wypowiadam. Firma dotrzymuje umowy. Atmosfera w Firmie dobra. Ktoś wcześniej wypowiadał się o kierowniku Ryszardzie: to bardzo porządny, odpowiedzialny i zapracowany człowiek, bardzo ceniony przez pracowników, a i pewnie przez Zarząd Firmy.
były pracownik bis 2016-08-25 12:50:58
panie weź się pan określ czy jesteś pan byłym pracownikiem ale upośledzonym, albo przydupasem jaśnie pana i pani
kierowca 2016-08-31 17:30:53
Firma Super.Podejście do pracownika bardzo odpowiedzialne. Wypłata na czas. Pani Prezes dotrzymuje słowa. Warunki w delegacji wspaniałe. Czysto, schludnie, obiady smaczne. Polecam pracę w tej Firmie.

xyz 2016-10-23 19:13:52
Firma beznadziejna....nie polecam tej firmy zarobki marne a pracownika mają za nic traktują jak smiecia
xyz 2016-10-23 19:14:44
xyz 2016-10-23 19:22:59
Lwie Serce 2016-11-28 19:50:16
Firma super. Pani Prezes bardzo se.xi. Płaci na czas. Praca z nią to czysta przyjemność.
Zostaw swoją opinię o TISBUD - Nowy Sącz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TISBUD