hipokrates 24 katarzyna wiercioch

Gliwice

Opinie o hipokrates 24 katarzyna wiercioch

anonim 2011-11-14 21:46:19
hej hej, szukaj wiatru w polu
Belka 2012-08-24 19:26:09
To [usunięte przez moderatora] dzialajacy na rynku od lat. Nie dosc ze zabieraja 1\\\\3 zarobku od razu, to po kilku miesiacach znikaja nie placac w ogole za prace, za ktora przeciez otrzymali wynagrodzenie. Nie rozumiem, ze jak dotad nikt sie za nich nie wzial. Mnie oszukali na 2000 Euro w 2010 roku. pozdrawiam wszystkich oszukanych
annna 2012-10-18 20:25:57
Tez mam proces wygrany na dużą kwotę.Sprawa jest u komornika.Należy złożyć zeznania w prokuraturze.Interesuje mnie gdzie przebywa Pani Wiercioch ponieważ to ona jako właścicielka firmy zalega z zapłatą
Trine 2013-01-07 10:57:13
Witam, szukam pana Tomasza [usunięte przez moderatora], bo też zostałam oszukana. Proszę o kontakt tę Panią, która zna jego adres na Uznamie. Mój e-mail: trineline@wp.pl
kolejna osoba pokrzywdzona 2013-01-23 02:30:39
Do dwóch wymienionych wcześniej nazw firmy należy dodać kolejną: Caduceus Dienstleistungsunternehmen ("prowadzoną" przez [usunięte przez moderatora]). Ludzie! Zbyt wielu nas nabrali, żeby uszło im to na sucho, takie przekręty powinien ścigać Interpol. Skomunikujmy się wszyscy i zacznijmy działać!
Oszukana 2013-06-24 20:21:28
Witam. Wygrałam sprawę w sądzie z panią Wiercioch i [usunięte przez moderatora]. Osoby, które znają ich aktualny adres bardzo proszę o kontakt[usunięte przez moderatora]
Pokrzywdzona 2014-04-30 11:31:42
Oczywiscie, ze nie jest jedyna oszukana! Przez kiklanascie lat dzialalnosci pani Katarzyny W oraz Tomasza H na pewno takich osob znajdzie sie o wiele wiecej. Zapraszam do zglaszania sie tych osob na maila izabeg@tlen.pl. Pozdrawiam wszystkich oszukanych. Musimy trzymac sie razem, zeby takie kanalie nie mogly dzialac bezkarnie!
adam75 2014-09-02 17:06:16
Witam także dałem się naciągnąć tej parze oszustów i z tego co wiem to przebywają oni w Niemczech "pan".H prawdopodobnie również pod przykrywką innej osoby prowadzi biuro windykacji posiada też inne nazwisko .A pani W jest tego "pana" kolejną ofiarą .
era46 2014-09-03 22:49:30
Drogi Adamie..pani W to jego kochanica a nie osoba poszkodowana, razem kręcili i kręcą nadal teraz najprawdopodobniej w Berlinie !!
Dhci
Pani_racja 2014-09-11 12:34:50
Witam,

Pan Adam ma rację, jest więcej ofiar tego faceta. Wszystko wszyscy wiedzą najlepiej a złapać go nie można ?????
on 2014-12-02 10:44:48
witam wiem sam bylem ofiarom tego pana H i pani W ,wygralem sprawe z Panem Hoffmannem to stary oszust jego nazwisko po ojcu to wodarski wiadomo mi tez ze rodzina tego oszusta mieszka w gliwicach na kosow .A co do pani W to jak mi wiadomo adres kormoranow dzieki tym danym podalem oszustow do prokuratury i wygralem .Ludzie niedajcie sie to czlowiek ktory wyzadzil wiele zlego w zyciu ,byl karany juz w polsce i przesiadywal w wiezieniu .. niezle ziolko ,radze sie wybrac pod adresz tych osob a reszty sie sami dowiecie .... mi sie udalo zalatwic prace przez znajomych w niemczech ....dzieki bogu nienabieze mnie juz nikt w zyciu....pozdrawiam oszukanych trzymam kciuki
oszkana 2014-12-07 21:38:05
A może podaj dokładne adresy oszustow.Napisz co oni obecnie robia ,jaka teraz
firme maja,co kombinują.To sa osoby dla których praca to hanba. Katarzyna i Tomaszek zyja jak pijawki
Krzysiek 2014-12-08 17:24:39
Witam wszystkich,

przed dwoma laty zostałem poszkodowany przez P. (usunięte przez administratora) i P. (usunięte przez administratora). Byli mi winni przeszło 4.000 euro. Tak jak ktoś w ubiegłym roku pisał na forum postanowiłem odnaleźć ich na Uznam i odzyskać swoje pieniądze, niestety z mizernym skutkiem. Jak ustaliłem wynieśli się z Niemiec i ślad po tych cwaniakach zaginął. Dopiero za sprawą wynajętego prawnika okazało się że Pan H. i Pani W. przeprowadzili się do Austrii i mieszkają ok.190 km od Wiednia i mają się nie najgorzej. Pan H. Zmienił swoje polsko brzmiące imię z Tomasz na Thomas. Pani W. prowadzi nieźle prosperujące przedsiębiorstwo a P. H jak zwykle jej doradza. W tym roku mój prawnik sporządził stosowne wezwanie do zapłaty i o dziwo Pani W z P. H. zwrócili mi całą kwotę wraz z odsetkami. Jeżeli ktoś z was drodzy chciałby namiary na nich tj. np.: adres na tych cwaniaczków lub numer telefonu (zwracaj przy tym jednak uwagę że Pan H. po odebraniu udaje że nie mówi po Polsku, to chętnie wam wszystkim podam i życzę wszystkiego dobrego. krzysztof-49@wp.pl

Pozdrawiam serdecznie
Krzysiek
oszukana 2014-12-09 23:23:12
Krzysiek a jaka oni firme mogą prowadzic - jak już dalej oszukują. Podaj adres na policje w Katowicach,z moich wiadomości prowadza dochodzenie.
Maryska 2014-12-11 13:58:22
w Polsce sa spaleni ,ścierwo ucieklo ,dawno powinni być w kryminale.szkoda tych ludzi co obecnie na nich pracują
Damian 2014-12-12 20:11:22
Witam, pisałem do Pana maila.
Proszę o odpowiedź lub kontakt tel, podanym w wiadomości.
Pozdrawiam serdecznie,Damian
oszukana 2014-12-13 13:47:11
P.Damianie cos tu nie gra. Mysle ze ten post jest od wierciochy i tomaszka-stara , stary oszust.
Maryska 2014-12-13 14:03:37
Hallo wiercicha jak ci to g.....no smakuje co kręcisz .Jestes mniej niż zero.
Damian 2014-12-13 18:12:46
Niestety nie otrzymałem nadal wiadomości od p. Krzysztofa...
Oszukana - jaki cel mieliby ci oszuści w takim poście??
Pozdrawiam.
oszukana 2014-12-13 20:48:30
Nie ma pan odp.stawiam ze nie dostanie p.jej
pozdrawiam

Maryska 2015-01-06 13:30:58
to jest prawda,teraz zapewne maja inna nazwe firmy-znakomite oferty pracy ,zarobki ,innego zleceniodawcę (usunięte przez administratora) się kreci.
kryska 2015-01-18 22:37:36
Ta Firma mial swoje narodziny juz wGliwicach w roku 1998 , P.Tomaszek juz zadluzony byl w tych latach pograzyl rownierz swoja najblizsza rodzine , niezaplacone zusyi
podatki .Ludzie badzcie madrzy niedajcie sie jemu i tej kobiecie ,my pracujacy ludzie niemamy co do gar ka czasem wlozyc i swoim dzieciom oddali bysmy wszystko , a Tomas i Katarzyna opiewaja w dobrobycie kosztem nas niewinnych ludzi.Wy zlodzieje Hoffmann i Wiercioch jak mozecie po nocach spac , czy po ulicach chodzic ,zabierzcie sie do uczciwej pracy .oddajcie nam pieniadze
Do alek 2015-02-01 09:45:18
jak chcialbys się zatrudnić u tych oszustow to najpierw musisz ustalić jak obecnie ich firma się nazywa.Zapewne maja cos nowego bo na tej zasadzie dzialaja. ewentualnie napisz swoje namiary to jak jesteś chętny może dostaniesz o nich odp.oni potrzebują ludzi pracujaacych za friko
nonim 2015-02-26 22:23:28
Za friko To nic jeszcze zaplacic ze Ci adres podadza do kad masz jechac ta Firma jest juz skonczona,niemaja wiele szans Cale zycie krasc ,tylko ze taki oszust jak Hoffmann siedzial juz dosyc dlugo i widocznie chlop niczego tam sie nienauczyl ,jak widze z wczesniejszych komentarzy To Hoffmann emeryture w pierdlu sobie odbierze .Zawsze Musi byc ten koniec swiat jestt maly tylko niepotrafie tego pojac jak czytalem wczesniej zeby najblirzsza rodzinie w To wciagc,napewno chodzi o matke ojca a co gorsza o zone i dzieci ,do jakiej pychy mozna sie posunac za zondze pieniadz ....(usunięte przez administratora)my wiemy wszystko badz posrany bo juz CI n ogonie siedzimy ,wiercioch wasze zdiecia sa nam znane
oszukana 2015-04-13 00:09:43
to jest interesujace co P.pisze.Nie zrozumiale do czego wiercioch .hoffman posuneli. zero wstydu zero czlowieczenstwa .jak mozna tak życ majac rodziny-matke .znajomych .Chyba ze oni patologia ,sekta okradajaca ludzi.
Wierciocha co robisz gdzie jestes ?
także_oszukana 2015-06-06 22:28:42
Bardzo proszę o informację kogokolwiek kto wie gdzie znajduje się Tomasz W. lub inaczej Tomasz H.

Po wpisaniu w wyszukiwarce okazuje się że jest poszukiwany przez policje
oszukana 2015-06-14 21:57:03
tak jest szczegolowy opis np uzebienie pelne i jaki ma rozmiar buta jakie palce u nog . A DLACEGO NIE WSTAWILI ZDJECIA ? to by uchronilo wiele osob przed oszustem

oszukana 2015-07-01 22:03:29
no nieciekwe to malo powiedziane. mieli kilka firm i tyle osob oszukali ,ze do dzis chyba z tego żyja , ale jak im sie kasa skonczy to znowu sie pojawią.Trzeba uwazac i to bardzo . wierciocha jak była u mnie podpisac umowe miala taka duza torebke lakierkowa , czarna z kokardą- a teraz jaka masz duza czy mała ??
era46 2015-07-14 15:53:13
Witaj. Jesli to mozliwe prosze o podanie namiarów na tą dwójkę oszustów. Mam sądownie wygraną sprawę i są mi winni 12 tys Euro wraz z odsetkami od 2011roku.Była bym bardzo wdzięczna za pomoc.
także_oszukana 2015-07-16 17:29:32
To jest niemożliwe żeby mogli się zapaść pod ziemię.
Również szukam kontaktu !!!!! / miejsca pobytu tych osób.
do malinki 2015-08-11 18:45:46
karami to nie strasz ludzi , a jak chcesz dowodow to wszystko do zalatwienia ,
takie sa - jak sadze policja , czy prokuratura ,komornik ,pip Ci ich nie udostepnia ,ale jak bys tak bardzo chciala to mozesz moje akta sprawy zobaczyc tylko jak ???
takze_oszukana 2015-08-12 14:58:54
Witam,

moim zdaniem wypowiedz malinka z dnia 07 sierpień, zowion z dnia 17 czerwiec i alek z dnia 29 styczen to ta sama osoba i najprawdopodobniej jest to tomaszek wiec mam nadzieje ze policja juz go namierza po adresie ip
weronika 2015-08-24 09:43:24
Tak to bedzie Tomaszek.Mam nadzieje ze wkrotce odpowie z Szefowa za oszustwa
takze_oszukana 2015-09-08 13:44:12
Kolejny post umieszczony zapewne przez tomaszka ktory boi i sie i nie wie kto i gdzie go szuka
hallo 2015-09-10 20:52:21
W zyciorysie to nie mam namieszane no bo i jak? ha ha kto komu namieszał ? sytuacja sie odwróciła
Ja123 2015-09-12 11:02:40
Cala prawda
Blablabla 2015-09-12 11:15:02
Chce tutaj tylko sprostowac pare rzeczy wypisujac takie rzeczy jak np rodzina pana tomasza H. Jak ona moze stac za nim czy cos podobnego dla tych ktorzy nic nie wiedza a atakuja rodzine dzieci i tak dalej ktorzy sami nie maja nic z tym wspolnego m tomasz h. Tez nigdy sie nie interesowal nikim z rodziny i nie ma z dzieckiem/dziecmi kontaktu i z reszta rodziny tez prawdo podobnie nie ma kontaktu. Hoffi narobiles balaganu dlaczego ty nie mozesz normalnie jak czlowiek pracowac !?a dla oszukanych niestety nie moge wam dalej pomoc powodzenia mysle ze dosatniecie swoje ciezko zarobione pieniadze spowrotem
O CO CHODZI 2015-09-29 15:09:12
A cóż mnie obchodzi i innych rodzina jaka ma hof i wierci jakies nieporozumienie .A wogole nie rozumiem tej wypowiedzi ??kto to pisze i w jakim celu . ??
era46 2015-10-14 13:57:29
jak byś w tej firmie popracowała to n apewno tez niała byś taką samą opinię o nich !!
magik 2015-12-09 17:03:13
Gdzie się ta firma rozwija jak zwinęła żagle i uciekli do Niemiec i nic dobrego z tej firmy nikt nie uzyska bo firma składa się z dwóch oszustów a zwłaszcza jednego pana Tomaszka bo pani jest przez niego zastraszona i nie ma nic do powiedzenia i panie Tomaszku jak pan o sobie pod przykrywką rożnych Nicków to hoho ale wymiar sprawiedliwości cie dopadnie i będzie wielu świadków żeby żeby zeznawać w twojej sprawie a list gończy już dawno się ukazał pozdrowienia z gliwic
Anna 2016-01-05 22:51:22
Co znowu Tomaszek?Bardzo dobrze ze sie odzywamy.Niech Tomaszek i Wiercioch nie sadza ze zapomnielismy.Po ilosci wpisow widac ile. ludzi oszukali.Sama mam wygrany z nimi proces na 24 tys zl nie liczac odsetek.Prosze o nastepne wpisy i imformacje gdzie oni dalej kombinuja
I
Anna 2016-01-06 18:11:04
Ta kwota to zaleglosc .Komornik jak do tej pory nie moze jej wyegzekwowac ,poniewaz towarzystwo zniknelo.
Anna 2016-01-06 18:12:52
oszukana 2016-01-07 22:12:39
Jest duzo osob poszkodowanych i w podobnej sytuacji. wszystko jest udekumentowane ,osoby notowane , sprawa jest otwarta . Tj kwestia czasu.....pozdrawiam w 2016.
takze_oszukana 2016-02-22 11:25:01
Czy coś wiadomo ?
poszukiwani 2016-03-18 19:59:45
kiedys prowadzili kancelarie prawnicza i firme windykacyjna . pozniej posredniczyli w opiece .A co teraz moga robic nadal oszukiwac .kariery nie zrobili sa na dnie , uciekaja ha ha.
Anna 2016-05-22 17:11:50
No tak poszlo,poszlo oszukiwanie ludzi w tym byli naprawde dobrzy ale wszystko do czasu
ja 2016-09-09 21:07:46
no właśnie
MAŁA 2016-11-10 14:39:56
Szukają jeleni, pracuj pracuj, a garb sam Ci wyrośnie. to motto tej Firmy.
ich 2016-11-23 16:38:58
nie szukają, tej firmy już dawno nie ma
Zostaw swoją opinię o hipokrates 24 katarzyna wiercioch - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hipokrates 24 katarzyna wiercioch