paptrans

Siedlce

Opinie o paptrans

anonim 2011-01-25 15:50:22
Skandaliczne warunki pracy a właściwie to ich brak.Firma nastawiona jest na DUUŻY zysk czyimś zdrowiem.Świadczy o tym rotacja ludzi (codziennie).Zresztą, bez przerwy potrzebują tam ludzi do pracy, a to już świadczy o firmie.Zarobki (ok. 1100 zł) za taki wyzysk i w przyszłości pylicę płuc wydają się kpiną.
Takim pracodawcom powinno się zabierać możliwość prowadzenia działalności na 20 lat.
JEDEN Z WIELU PRACOWNIKÓW 2012-12-08 22:09:13
Niestety nie mam nic dobrego do powiedzenia na temat tej firmy. Pracowałem w tej firmie kilkanaście dni jako kierowca-wystarczy.
Fakty:
-Nie przestrzegany czas pracy kierowcy. ( najwidoczniej to norma w Polsce.
-Każda firma od której odbierałem makulaturę upominała się o zaległe pieniądze.
-Bezsensowna oszczędność na stanie technicznym pojazdów.
-WYSYŁANIE KIEROWCY W TRASĘ SAMOCHODEM RENAULT, KTÓRY MA ZABRANY DOWÓD REJESTRACYJNY!!!!!!!!
ITD- DO ROBOTY
Kolejny ex 2013-04-09 14:51:36
No ja potweirdzam poprzedników. Syf kiła i mogiła. Nikomu nie polecam tam trafic. Obiecuja stała + kilometry a przy spoznionej wyplacie okazuje sie ze to nie tak, ze mialy byc tylko kilometry. Zero poszanowania dla czasu pracy kierowcy. Trasy dlugie i maja byc na raz robione bez zadnych dluzszych przerw. Sypialek w samochodach brak, o hotelach to nawet nie ma mowy, oszczednosc na samochodach maksymalna, pieniadze na tankowanie w trasie oczywiscie marne ze trzeba ze swoich dokladac:/ Platnosci sporo opoznione:/
Bizz 2014-12-17 17:00:23
Już wszystko rozumiem. Jako klient na papier toaletowy czekałem prawie miesiąc. Cholera nie te czasy myślę, ale teraz już jest jasne. Nie polecam do współpracy.
Artemis Fowl 2015-01-11 16:06:27
Pracowałem w kilku lepiej płatnych firmach, praca też mi odpowiadała ale zwalniałem się z jednego powodu : Pracodawcy! Znaleźć dobrego szefa który nie użyje wulgaryzmów na dzień dobry pod Twoim adresem, znaleźć ciężko.
Szef /Szefowa, kultura osobista wysoka, porozmawiać z nimi można zawsze o [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] marynie w miarę granic rzecz jasna, więcej nauczyłem się w tej firmie i poznałem swoje możliwości niż mógłbym znaleźć gdziekolwiek indziej. Fakt, szef tutaj = kierownik. Ciągłe kontrole potrafią denerwować ludzi lecz jak mu się daje pretekst, to i Ciebie przywróci w kilku słowach do myślenia. Złościć się możesz, ale po co na niego? duma zabrania przyznać się do własnej winy!
(ale podziwiam cierpliwość do ludzi, a różni przychodzili)
Czytam Wasze komentarze, mógłbym się przyznać rację do złych warunków pracy lecz wina leży w wygodzie. Maski przeciwpyłkowe są, rękawiczki ubranie robocze kupione (nigdy w życiu lepszego nie miał, szyte na miarę!=). Więc jeśli twierdzi ktoś "duży zysk kosztem zdrowia pracownika", to spójrz na te gadżety i może mógłbyś sobie założyć w końcu maskę na pysk? Oczywiście, zamiast tego wygodniej bez maski i dzięki Waszym płucom jest tak system filtrujący, niedługo będziecie chcieli dodatku za taki filtry.
"wymiana pracowników "? Praca akordowa wymaga dopasowania sobie kogoś do grupy z iloraz IQ nie wyższym od małpy, minimalne wymagania. Odchodzą ludzie dlatego, że sami pracownicy im dziękują za pracę. Do biura dochodzi info, że nie nadajesz się i BAJO! A koleś nie zdążył nawet szefa na oczy zobaczyć..
Ktoś pisal, że czekał miesiąc na towar. Skończę to maglowanie o tej robocie w paru zdaniach. Gdyby pracownik zaczął myśleć, nie produkował syfu oraz przestałby sabotaż prowadzić, firma o niskich warunkach sanitarnych etc. mogłaby donieść dochód a podejrzewam, że choćby nawet pazerny pracodawca mógłby i tak podnieść poziom. Płaca jest niska ale mało wymagająca. Jaka płaca taka praca pytasz? Nie, człowiek prosta maszyna z głupią wadą, ma emocje i robi problemy innym zabierając Ci kasę bo jest zły na tego X a Pan Y ma to gdzieś.. Niewiele zależy zarobek od pracy Twoich rąk a firmę polecam jako trening cierpliwości do współpracowników. Gdy spróbujesz normalnie doping dać, zostaniesz skutecznie olany bądź dopniesz celu, do końca zmiany a jutro znowu rutyna z ludźmi którzy nie pasują chyba głównie tylko mi w większej mierze, każdy ma "mniejsze" zastrzeżenia do nich.
Wypisałem to co myślę z punktu widzenia pracownika i będę zawsze twierdził, że dalszy rozwój zależy od pracowników, pracodawca powinien tylko się pokazać, że żyje i nie porwali do Talibowie. Maci ludzie zdolności, bardzo duże wiecie? Do utrudnienia sobie życia ;)
Zwroty towaru, brak zamówień = urlopy bezpłatne z jakiej winy? Mógłbym zwalić to na szefa, że listka nie ma ale po co? Ktoś go musiał uszkodzić, bo nie potrafił posługiwać się prostym narzędziem pracy.
Narka załoga i nie róbcie smrodu gdzie go nie ma, myć się trzeba a nie wąchać innych! xD
"wilka dla wilka bardziej jest człowiekiem ".
xxx 2015-04-15 10:13:41
Dzięki wszystkim za ich opinie
ps. jak fajnie że jest ten internet he he he
Tomasz 2016-05-17 10:01:43
Hej! Podpowie mi ktoś, ile mniej więcej zarobić tu może kierowca C+E? :)
Zostaw swoją opinię o paptrans - Siedlce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie paptrans