Opinie o Munster Joinery w Dublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Munster Joinery. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Munster Joinery o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Munster Joinery w Dublin

Czy Munster Joinery ma ściśle ustalone godziny pracy?

pedro Nowy wpis

tak,pracowałem tam dwa lata byłem zadowolony z pracy i firmy,dobre pieniazki i na czas....polecam......ze wzgledu na problemy osobiste musialem wracac do Polski...mam teraz pewien problem i poszukuje pomocy..niestety nie mam sie do kogo zglosic kto jest w Irlandii i chccialbym z kims porozmawiac prywatnie jesli jest taka mozliwosc....z gory dziekuje za odpowiedz...

Czy Munster Joinery organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

aninom Nowy wpis

W tej firmie nie ma zadnych szkoleń . Jedno szkolenie bhp na początku ktore trwa godzine i pokaza Ci tylko jak podnosic okno zeby nie rozwalic sobie plecow

Czy urlop w Munster Joinery jest płatny 100%?

Sebastian

Nawet więcej

Goalabek

Szkolenie to się tylko nazywa :-) dają ci stanowisko pracy, ktoś Ci pokaże hal robic I robisz :-)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Munster Joinery? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Technik przyrzadow pomiarowych
Dublin
Ward Personnel Limited
logo firmy Operator CNC
Dublin
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Munster Joinery? Chętnie zatrudniają?

Goalabek

Od jakichś dwóch, trzech lat nie mają z tym najmniejszego problemu, bo brakuje im ludzi

Goalabek

Pracuje w firmie od 8 lat. Moja opinia jest zależna od sezonu. Na pewno wielkim plusem jest stabilność finansowa, bo nie da się z tej pracy wylecieć jak się chce pracować, nie trzeba być dobrym w czymś, byle być sumiennym i nie opuszczac dni pracy. w sumie to jest jedyny realny plus, pracując na lini jest ogólnie brak szacunku ze strony managera, wielkie pretensje jak się potrzebuje wolny dzień na załatwienia, jak sobie kogoś upatrzy to sie non stop czepia tej osoby, ale po kilku latach nie zwraca się na to uwagi, tylko wydaje sie to śmieszne. Praca ogólnie ciężka, zależy na jakie stanowisko się trafi, to może się poszczęścić i sie dostanie lekką pracę. Jak się jest odpornym psyhicznie na stres i względnie wytrzymałym fizycznie to da się rade

Bohum

Jakie szkolenie ...w pierwszy dzień dostaniesz okno w ręce (całe z rama i niesiesz na budowę gdzie ci kazali ) jak będzie ciężkie to ci pokażą jak za klamkę się bierze okno i zsuwasz na schodach ... a jak się tego nauczysz to nawet drzwi sam zaniesiesz na budowę :) może w fabryce są szkolenia ale na montarzu to Polak jest czyms w stylu transportu i wstawienia kotew do okna :) (jeszcze to okno trzeba wlorzyc w ramę domu i walniesz z 2 gwoździe i ustawisz monterowi na 100%) ...

Olek

Każdy liczy na dobre zarobki wyjeżdżając do pracy za granicę ale zapomina, że tam trzeba pracować a nie robić wrażenie, że się pracuje.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Munster Joinery?

The Bohum

Pani z irlandi z samolotem a szef z angielskiego oddziału to ...(nie wygrasz z nimi bo jest 2>1 na Romowie ... a nie lubię ich tylko dla tego że człowiek dnia nie opuścił w firmie a oni zawsze wiedzą lepiej bo kryles jakiś tam Polskich kolegów ....

Pan
@The Bohum

Czy to ktoś napisał z tłumacza? Wątpię, żeby nawet źle wyedukowany polak nie potrafił napisać prostych zdań, a tego komentarza nie można zrozumieć...

TheBohum
@Pan

Odpowiedz jest tak szczera ze nawet wasz tłumacz tego nie ogarnia jest przekazem ze lepiej jechać na bloki do Niemiec czy domy a nie jechac do tej Angli za wyzyskiem i praca od rana do wieczora i płacenie za mieszkanie !! Bo według nich Dostales 400 funtów jak co tydzień a za mieszkanie 200 straciłeś i co ci zostało 4 tygodnie a zrobiłeś 800 napewno to sobie pewnie kupisz mercedesa za chwile ... haha

Wojciech

Zawsze można pozostać w kraju a nie szukać pracy za granicą w normalnej firmie ale wymagającej co z pewnością nie odpowiada niektórym.

qweer

Porażka porażka jeszcze raz porażka!!!!! Firma tragedia praca bardzo bardzo cieżka. 6:00 zaczynasz pracę jak pisał kolega wyżej nigdy nie wiesz kiedy skończysz 12h to norma codziennie, dodam tylko ze nikt nie płaci nadgodzin dostajesz wypłate tygodniową za 40h pracy a pracujesz po 60h a czasem więcej. Szef jest tylko od w........a ludzi i poganiania praca jak w obozie szybciej szybciej szybciej.Gdy powiesz szefowi ze cieżko powie Ci "zmień prace". NIKOMU NIE POLECAM. Nie liczysz sie Ty liczą się tylko zrobiona robota !! Nie ma mowy o żadnym BHP

Rocha
@qweer

Praca na montażu dosyć ciężka Ale idzie się przyzwyczaić zależy z jaką grupa się pracuje czy pomogą czy mają to gdzieś zazwyczaj pomagają raz za mojej kadencji może byłem O 18 w domu A tak to nawet 10 rano już po pracy 15 13 zależy ile roboty jaką grupa czy wariatów którzy Ch A szybko zrobić I wypad w dom no i odległość bo nie raz roboty mało A 4 godziny jazdy w jedną stronę można spróbować kasa nie zła mieszkania ok tylko początki trudne nie ma poduszek I kolder lepiej zabrać własne bo trzeba będzie kupić na miejscu

The Bohum

Praca jak praca trzeba zapier... ale kasa zawsze jest ... tylko pytanie za co 1.5 roku 1 men i moje crue ale to koledzy zawsze dostawaja pytania o first mena ze nie pasuje i dobrze teraz w PL ... jeśli chcesz prace 8h za 250£ to polecam bo to nie możliwe ...

andzia4

popieram, wszystko jest w umowie, świadomie podpisujecie.a poza tym, są organizowane jakieś wyjazdy w tym roku?

Lukasz
@andzia4

Tak sa w tym roku wyjazdy

Zostaw merytoryczną opinię o Munster Joinery - Dublin

• Jak się pracuje w Munster Joinery?

Zobacz opinie na temat firmy Munster Joinery tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Munster Joinery?

Munster Joinery