Press-Service Monitoring Mediów Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Press-Service Monitoring Mediów Sp. z o.o.

Michu 2009-11-28 13:12:51
Firma Press-Service to katastrofa!! Pracowałem tam kilka miesięcy, bo więcej się nie dało. Nie polecam nikomu, nawet wrogowi. Firma nie szanuje pracowników, wysługuje się studentami. Wykorzystuje teleprace żeby obniżyć koszty pracy, oczywiście kosztem pracownika. Aż dziw bierze ze jeszcze istnieje na rynku.
Anna 2014-08-31 15:16:23
PSmm to Niestety kolejny przykład wyzysku, wykorzystywania i nieszanowania pracowników w tej branży...:( na chwilę można się zatrudnić...nic więcej.
Eva 2014-10-09 17:02:34
Pracowałam w Press-service 4 lata. Dobrze wspominam ten czas choć nie było łatwo. Pracuje tu dużo młodych ludzi. Jest z kim pogadać choć rano jest niezły zawał pracy. Byłam w monitoringu RTV - aż dziwne, że ktoś płaci za oglądanie telewizji ;-). Potem awansowałam do działu analiz. Z perspektywy nowej roboty widzę, że sporo się w Pressie nauczyłam. Polecam szczególnie dla studentów.
toe 2016-05-05 20:25:15
@pori no juz nie ma takiej oferty pracy jest inna na stanowisko mlodszego specjalsity do spraw sprzedazy w Warszawie oferuja stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) pracę w nowoczesnej firmie, lidera w swojej branży oraz profesjonalne szkolenia
Zostaw swoją opinię o Press-Service Monitoring Mediów Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Press-Service Monitoring Mediów Sp. z o.o.