Opinie o Kino Apollo w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kino Apollo. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kino Apollo o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kino Apollo w Poznań

Zwolniona Nowy wpis

Pracowałam tam będąc na studiach i panowała straszna atmosfera! Psie pieniądze i kierownik bardzo niemiły i nieprzyjemny. Źle wspominam tamten czas. Pracowałam w sklepiku i zostałam zwolniona nagle przez starszą właścicielkę za wysypanie kilku okruszków cukru z cukiernicy.(usunięte przez administratora)

Jak jest z pakietem medycznym w Kino Apollo? Można dołączyć rodzinę?

Jarosław Nowy wpis

Pracowałem tam miesiąc czasu ponieważ główny szef Stefan Scieszka(to jest jego kino) Zwolnił mnie z godziny na godzinę , poza tym ma chamskie teksty do pracowników , nie polecam.

slawko Nowy wpis

jak sami mowicie praca dla studentów, wiadomo jezeli jest duża rotacja, i pracownicy jedni odchodza drudzy przychodza to atmosfera dobra nie będzie ponieważ trzeba sie ciagle dostosowywac i tworzyc ja od nowa, a wynagrodzenie wiadomo taki bardziej zarobek, mi podoba sie oferta kinowa oraz teratralna tam

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kino Apollo? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
karu

Tragedia! Pracowałam tam najdłużej chyba z całej ekipy. Kierownik na do widzenia wyzwał mnie i obraził. Praca dla pasji i filmów ok, ale wytrzymać tam się na dłuższą metę nie da. Psie pieniądze, humory kierownika (pracownik jak każdy, zarabiam tyle co wy—5tys dostaje) i szefostwa i co chwilę nowi ludzie czemu dziwić się nie można. Polecam studentom ale tylko zdesperowanym.

poznaniak

żałosny bełkot

kitka

To chyba najgorsze kino w Poznaniu. Nikomu nie polecam. Pracują tam osoby, które kradną oszukują. Może na prozór są sympatyczne i miłe ale na filmach wogóle się nie znają nie mowiąc już o pasji związanej z kinem bo jest jej brak.. Bardzo zła atmosfera samo to mówi, że jest ciągła rotacja pracowników. Nikt kto tam pracuje nie ma szans na umowę oprócz jednego zakłamanego pisowca. Właścicielką kina jest bardzo starsza pani z Warszawy. Jest zrozumiałe, że jako taki starszy człowiek ma swoje odchyły, jednak żeby nie mieć szacunku do drugiej osoby to już nie jest zrozumiałe. Pracuje się tam na godziny o urlopie można zapomnieć nic takiego nie istnieje. Nie rozumiem jak można robić pity nie podpisując żadnej umowy o pracę czego kolwiek bo ubezpieczenia też się nie ma.... Ogólna ocena. Obiekt bardzo ładny klimatyczny ale na tym się kończy. Oszustwa oszczerstwa to słowa które najtrafniej obrazują KINO APOLLO. A co do filmów przeciętne i nudne zaporzyczone z Muzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Kino Apollo - Poznań

• Jak się pracuje w Kino Apollo?

Zobacz opinie na temat firmy Kino Apollo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kino Apollo