Kino Apollo

Poznań

Opinie o Kino Apollo

kitka 2012-10-18 15:28:19
To chyba najgorsze kino w Poznaniu. Nikomu nie polecam. Pracują tam osoby, które kradną oszukują. Może na prozór są sympatyczne i miłe ale na filmach wogóle się nie znają nie mowiąc już o pasji związanej z kinem bo jest jej brak.. Bardzo zła atmosfera samo to mówi, że jest ciągła rotacja pracowników. Nikt kto tam pracuje nie ma szans na umowę oprócz jednego zakłamanego pisowca. Właścicielką kina jest bardzo starsza pani z Warszawy. Jest zrozumiałe, że jako taki starszy człowiek ma swoje odchyły, jednak żeby nie mieć szacunku do drugiej osoby to już nie jest zrozumiałe. Pracuje się tam na godziny o urlopie można zapomnieć nic takiego nie istnieje. Nie rozumiem jak można robić pity nie podpisując żadnej umowy o pracę czego kolwiek bo ubezpieczenia też się nie ma.... Ogólna ocena. Obiekt bardzo ładny klimatyczny ale na tym się kończy. Oszustwa oszczerstwa to słowa które najtrafniej obrazują KINO APOLLO. A co do filmów przeciętne i nudne zaporzyczone z Muzy.
poznaniak 2012-11-27 22:41:18
żałosny bełkot
karu 2014-10-31 23:07:14
Tragedia! Pracowałam tam najdłużej chyba z całej ekipy. Kierownik na do widzenia wyzwał mnie i obraził. Praca dla pasji i filmów ok, ale wytrzymać tam się na dłuższą metę nie da. Psie pieniądze, humory kierownika (pracownik jak każdy, zarabiam tyle co wy—5tys dostaje) i szefostwa i co chwilę nowi ludzie czemu dziwić się nie można. Polecam studentom ale tylko zdesperowanym.
slawko 2015-10-18 17:04:59
jak sami mowicie praca dla studentów, wiadomo jezeli jest duża rotacja, i pracownicy jedni odchodza drudzy przychodza to atmosfera dobra nie będzie ponieważ trzeba sie ciagle dostosowywac i tworzyc ja od nowa, a wynagrodzenie wiadomo taki bardziej zarobek, mi podoba sie oferta kinowa oraz teratralna tam
Zostaw swoją opinię o Kino Apollo - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kino Apollo