Opinie o ZPR S.A. w Warszawa

ZPR S.A. jest firmą posiadającą sieć ośrodków gier na terenie całego kraju

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPR S.A. w Warszawa

Bartosz

A ja bym dołożyła do tego brak chęci do pracy!! Firma spoko!

Karol

Wiesz coś na temat ZPR, jesteś może pracownikiem tej firmy? Zależy mi na informacjach dotyczących poziomu wynagrodzenia, mam nadzieję że powiesz coś na ten temat.

Były Nowy wpis
@Bartosz

Manipulujesz czy jesteś zmanipulowany? Twierdzisz, że firma krystaliczna! Dlaczego więc byli pracownicy sa przesłuchiwani przez CBA (przed 200r) i inne służby w sprawie "afery hazardowej"? Dlaczego odbywają się sprawy sądowe (najbliższa w tym miesiącu)? Jak długo pracujesz? Rok, dwa, pięć? Nie wiesz więc o "przekrętach" zarządu ZPR. Czy nie jest dziwne, że wszyscy pracownicy co coś wiedzieli o "przekrętach" już nie pracują? Zostali tylko ci, którzy nic nie wiedzą!!

Sas Nowy wpis
@Były

Zgadza sie!!! Dodam, ze było zatrudnianie znajomków i utrudnianie życia wcześniejszym pracownikom. Widziałem to na własne oczy!!!! (usunięte przez administratora) Jak ktoś chce popracować kilka lat za wątpliwe wynagrodzenie to jego sprawa, nich się zatrudni. Miałem propozycje powrotu za wynagrodzenie biedronkowe a pracowałem w innej firmie i zarabiałem jak generał w WP Jak myślicie, co wybrałem?

Tomasz

Ideałów nigdzie nie ma ale jeśli pracodawca jest wymagający to zaczyna się narzekanie?

Były Nowy wpis
@Tomasz

Wymagająca wobec pracownika ale nieprzestrzegająca jego praw. Układ jednokierunkowy!!!!!!!!! Pewnie któdko pracujesz na niskim szczeblu i nie wiesz jak jest naprawdę. Właź "szefom" bez wazeliny i skończysz za kratami bo słupa z Ciebie zrobią. Kto inteligentny ucieka jak ja i wiele osób ze mną.

Zoja Nowy wpis

@Pracownik I za takie działania firma dostałaby opinię dobrego pracownika??

Żadnego szacunku do pracownika. . Po wielu latach pracy dla firmy, człowiek nie dostaje nawet odprawy, nie mówiąc już o normalnym wypowiedzeniu. Pani dyrektor mobbinguje pracowników i nie ma za gros szacunku do ludzi. Liczą się tylko (usunięte przez administratora) które za darmo zrobią czarną robotę. Pseudo umowy o pracę, tradycyjna polska januszokorporacja bez żadnych perspektyw.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w ZPR S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
patryk

brak ludzi do pracy, obiecanki cacanki,

Rusłana

kiepski przekaz informacji, brak zakresu obowiązków, chaos,

naks

szok, oczywiście że umowa zlecenie jest zła, bo jak nie pracujesz to nie zarabiasz żadnych pieniędzy. Jak cię dopadnie chorubsko to siedzisz w domu i nie zarabiasz - to chyba nie jest fajne wyjście czyż nie ?

jn

Fajni ludzie, kiepska pensja. Nie da się długo pracować za takie pieniądze

ZPR S.A. Warszawa - Dział Inwestycji i Remontów Straszny wyścig szczurów i spychologia. Atmosfera pracy fatalna. Rozumiem wyścig szczurów gdy wiele osób pretenduje do jednego stanowiska, ale tutaj każdy robi co innego i nie stanowi dla drugiego konkurencji, a pomimo to przy każdej okazji próbuje osłabić pozycję drugiej osoby oczerniając ją. Niektóre osoby naprawdę dużo czasu pracy poświęcają na wypisywanie emaili i przełożonych, w których próbują zwalic całą winę za jakieś błedy na innych, siebie wybielając. Masakra. Rotacja kadry. Ludzie skłóceni. Szarpanie nerwów.

Zostaw merytoryczną opinię o ZPR S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w ZPR S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPR S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPR S.A.?

ZPR S.A.