KWH Pipe Poland

Opinie o KWH Pipe Poland

beta 2009-05-07 16:18:53
Przyjemna atmosfera, na poczatku sa niskie stawki, ale sa duze szanse na regularne podwyzki i premie.
Rura 2009-12-15 15:29:50
Uwaga, bardzo dziwna firma, nie polecam
znany 2010-11-13 11:39:16
Kierownictwo w tej firmie to najniższy poziom zarządzania,brak kompetencji niektórych osób doprowadzą tą firmę do ruiny.Nie polecam.
zainteresowany 2010-12-10 12:43:27
Możesz wyjaśnić co to znaczy dziwna.
zonc 2010-12-19 22:47:15
szukają właśnie dyrektora regionu północnego, wszyscy odradzają, właśnie dlaczego dziwna ?
eeee 2011-02-21 22:05:38
nowy dyro już jest - tzn będzie oficjalnie od 1 marca. ciekawe czemu ludzie uciekają do innych firm gdzie wcale nie będzie łatwiej
uzati 2011-03-08 13:17:49
Może dlatego, że firma w ten sposób zarządzana długo się nie utrzyma ? Zarobki marne, narzedzi pracy brak, ludzi z dnia na dzien mniej a obowiazkow i obietnic mnostwo.... Porazka!
zdegustowany 2011-10-24 09:38:29
Wszystkie powyższe komentarze odzwierciedlają prawdę o zakładzie. Choć odnoszę wrażenie że nie obejmują całego przekroju firmy.
W zakładzie pracują zdolni ludzie o naprawdę dużej wiedzy i doświadczeniu, brakuje im niestety jaj.
Zarząd firmy a właściwie Dyrektor Zarządzający nie podołał zadaniu jakim jest kierowanie zakładem takiej wielkości.
Brak jest narzędzi planowania, zarządzania i kontroli.
Brak jest jakichkolwiek procedur związanych z komunikacja zarówno wew. komórek organizacyjnych jak i związanych ze współpracą poszczególnych wydziałów.
Wszystko to jak i atmosfera redukcji stanowisk wpływa na wydajność i samopoczucie pracowników.

hary007 2012-04-19 21:19:03
Atmosfera jest do kitu , przynajmniej żadna z osób , które znam nie czerpie przyjemności z panujących w tej firmie relacji, zwłaszcza w relacjach między pracownikami a kierownictwem. Nie ma szans rozwoju , środowisko kierownicze jest tak hermetyczne , że nie ma najmniejszych szans na jakikolwiek rozwój.Jest to jedyna firma , która poprzez regulacje stawek rozumie zabieranie pieniędzy ludziom o wieloletnim stażu pracy i zrównywanie ich z młodymi pracownikami , czyli na odwrót jak jak być powinno.

Szczerze nie polecam !!!!
morpheo 2012-07-02 14:09:50
Witam,
chciałbym się z wami podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat firmy KWH Pipe
tak jak już mój poprzednik napisał ja również znam bardzo niewiele osób które z uśmiechem na twarzy potrafią przyjść i tu pracować.
Praca nie jest lekka, w hałasie przekraczającym dopuszczalne normy ( oczywiście stosujemy ochronniki słu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , ale kto pracuje w hałasie wie że to nie wystarcza ), atmosfera z dnia na dzień się pogarsza, co chwile ktoś wyszukuje dziury w całym gdzie by tu jeszcze ludziom zabrać. Pensje ?
Niby jak już ktoś wspomniał są regulacje, ale co z tego ? Zarabiamy mniej niż 5-7 lat do tyłu, a ceny również zmalały ? sami sobie odpowiedzcie na to pytanie....
Nie można zapomnieć o \\\"Big Brother\\\", w polskim prawie wyraźnie jest napisane że kamery przemysłowe mogą służyć tylko i wyłącznie do wyszukiwania osób które kradną, a nie do kontroli. Czemu o tym wspominam ? bo tak nie jest.
A odpowiadając na wypowiedź jednego z internautów na temat stawek tzw. starych i młodych pracowników.
Po 5-6 latach nikt już nie jest młodym pracownikiem, a skoro tzw stary pracownik po 10 latach nadal nie nauczył się wszystkiego jak należy to czemu miałby mieć wyższą stawke ? za lojalność ?
jednakże wielokrotnie w tej firmie tak jest, że osoby które niewiele potrafią zarabiają dużo więcej od innych, nie wspominając oczywiście o osobach dzierżących stanowiska o 1-2-3 poziomy wyżej.
znany 2012-09-22 09:25:23
Witam. Póki był Warcholiński i Podawca to ludzie jakoś zarabiali,po zmianach niby na lepsze,lepiej mają Ci co dostali się do korytek , a reszcie stopa życiowa poszła o 30% w dół. O kierownikach którzy siedzą i patrzą w kamery kto robi a kto nie ,pisać już nie będę.Pozdrawiam .
produkcja 2013-05-16 20:15:43
Pracuje na produkcji w firmie KWH PIPE . Wszystko co jest opisane na temat kierownika magazynu to prawda. Dla mnie to jest nie do pojecia dlaczego taki czlowiek pracuje na takim stanowisku , przeciez on przekreca firme na duze pieniadze , wyrzucil wiekszosc podwykonawcow ktorzy swiadczyli uslugi od zalozenia firmy w Polsce poniewaz powiedzieli ,,DOSC,, i nie chcieli juz placic mu lapowek.. to co sie dzieje w tej firmie to jeden wielki Burdel..
produkcja 2013-06-21 11:57:03
Na magazynie pracuja po 100 - 150 nadgodzin w miesiacu !!!!!! Jednym slowem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
tomek 2015-01-26 13:08:06
ciężko chyba stwierdzic czego tutaj mozna oczekiwac, skoro to jest kapitał zagraniczny to może jakoś bardziej się rozkręcą, ważny jest tak naprawdę konkretny pomysł, a jego wdrażanie nie jest już takie straszne.. a co do rekrutacji to jakaś powinna ruszyć teraz, nie sądzicie? mam nadzieje, że teraz firma wyjdzie na plus.
magazynier 2015-02-18 22:42:21
Uwaga !!!! Najwieksza menda i kapuś w firmie (usunięte przez administratora) !!!
Kandydat 2016-01-28 14:07:15
Jak wygląda sytuacja w firmie? Szukają szefa eksportu. Podobno jest częsta rotacja na stanowiskach managerskich? Ktoś może mi podpowiedzieć?
rr 2016-04-16 08:51:42
Rozwiązać umowy z pseudo-doradcami personalnymi, zatrudnić w dziale HR nową osobę, zlikwidować wszystkie "oceny kompetencji" i inne kretyńskie testy.
Postawić inżynierów. I będzie git.
3-0 2016-05-10 11:02:50
a na jakim stanowisku ty jesteś że śmiesz wydawać tutaj takie niegrzeczne polecenia? systemy rurowe z tworzyw sztucznych to wymahąca branża, ciekawe na jakim stanowisku ty robisz tutaj karierę kolego.
Zostaw swoją opinię o KWH Pipe Poland - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KWH Pipe Poland