Achtel Sp. z o.o.

Ciechanów

Opinie o Achtel Sp. z o.o.

anonim 2008-11-24 12:30
Praca fizyczna na taśmie. Produkcja lakierów itp kosmetyków. Ciężkie warunki (hałas, smród acetonu, chłód w zimie, upał w lecie) Płaca słaba, niewiele wyższa od najniższej krajowej.
nn 2015-01-23 08:20
Aktualnie firma Achtel ma wielkie problemy finansowe. Większość pracowników nie otrzymuje pensji w terminie. (opóźnienia nawet do 3 miesięcy). Zarząd firmy tłumaczy się brakiem finansów na koncie, spowodowanymi słabymi wynikami w sprzedaży.
"Jak można produkować i sprzedawać, skoro firma nie ma pieniędzy na zakup materiałów".
STANOWCZO ODRADZAM PRACĘ W FIRMIE ACHTEL SP. Z O.O. CIECHANÓW
piotrek 2015-03-19 11:17
komornik zajął konto firmy, sam czekam na platnosc z fv od grudnia, sprawa w sadzie. Obawiam się ze na kase się już nie doczekam
TT 2015-11-10 18:02
Achtel to bankrut ukrywający się przed wierzycielami wiem bo jestem jednym z nich maja milionowe zadłużenia i niesamowitą wenę do opowiadania bajek.
TT 2016-01-10 17:34
A nie została osaczona???? Skoro nie to gdzie moje należności??????
Zestawienie zadłużenia jakie posiadam to też fikcja???? Likwidacja biura też????KOMORNIK ZABRAŁ WSZYSTKO CO TA FIRMA POSIADAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!
DD 2016-01-11 19:07
Może masz racje albo nie. Zestawienie które posiadasz z pewnością jest prawdziwe. Ale czy komornik...
julkaaaa 2016-10-06 14:12
i jak jest tam w pracy jako jakiś kontroler czy brygadzista?
Zostaw swoją opinię o Achtel Sp. z o.o. - Ciechanów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Achtel Sp. z o.o.