Raf-Remat Sp. z o.o.

Jedlicze

Opinie o Raf-Remat Sp. z o.o.

Zaległy 2014-01-30 13:22:26
Uważajcie na tego(usunięte przez administratora) Prezesa (usunięte przez administratora) kompletne dno. Nie dajcie się nabrać (usunięte przez administratora)
młodygniewny 2014-04-28 13:46:59
Ogłoszenia na szereg stanowisk pojawiające się w częstotliwości średnio raz dwa razy na miesiąc świadczą o poziomie rotacji jaka zachodzi w tej firmie. Śmieszne jest to zwłaszcza dlatego że anonsy poajwiają się na jednym portalu i nie jest to rekrutacja ukryta więc wizerunek tej firmy to dno.
sceptyk 2014-08-08 11:32:58
Byłem na rozmowach kwalifikacyjnych. Szukają inwalidów z grupą , za których PFRON zwróci pieniążki, czyli szukają darmowych pracowników. Z częstotliwości i jakości ogłoszeń już widać, że to firma dno i nie należy się tym zajmować. Szukają wszystkich do wszystkiego, ale za darmo i na chwilę.
Pegaz 2014-10-24 12:33:12
Raf remat szykuje się do ogłoszenia upadłości, prezes w dwóch innych firmach (Ucr Technika i Regula) wywiozł wszystko, cokolwiek dało się zapakować na ciężarówki. Pracownicy obu firm zostali z reką w nocniku, zaległości do samego ZUS to 15 milionów, o innych firmach nie wspomnę. Tam kręcą wielkie wałki Tomasz Mazur i spółka, dziwne dlaczego prokuratura nic nie robi pomimo zgłoszeń. Tak jest tylko w tym chorym i dzikim kraju.
pazka 2016-04-18 20:13:43
niestety @polsaż, już nie ma o czym mówić. Jakiś czas temu firma Raf-Remat została zamknięta na stałe i nie wygląda na to, by coś miało się zmienić. Chyba, że właściciele zainwestowali w nową spółkę, pod inną nazwą, ale tego sam nie wiem. Pozdrawiam. :)
Zostaw swoją opinię o Raf-Remat Sp. z o.o. - Jedlicze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raf-Remat Sp. z o.o.