Ets Sp.z o. o.

Opinie o Ets Sp.z o. o.

Aktualność
Witamy wszystkich użytkowników GoWork!
Dziękujemy, że zechcieliście się zapoznać z opiniami na temat naszej firmy. Dbamy o to, abyście znaleźli w tym miejscu wartościowe informacje i wierzymy, że pojawiłeś/łaś się tutaj, aby takiej właśnie opinii udzielić :)
Czytamy wszystkie treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Będziemy jednak wdzięczni, za pozostawianie prawdziwych opinii. Swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na szerzenie informacji mijających się z faktami, obrażanie, czy naruszania czyjejś godności i dobrego imienia.
Wpisy, które nie będą prawdziwie uzasadnione, będą usuwane przez administratora. Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji. We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach możecie kontaktować się również z nami bezpośrednio, dane kontaktowe  znajdziecie na naszej stronie internetowej http://www.ets-praca.pl
Jacek

pracuje jako lader w tej firmie, czyli pomocnik śmieciarza, to firma recyklingowa jak w Polsce np. Remondis. Jedna zmiana, zaliczki co poniedziałek, umowa o prace. Wyjazdy z Polski co piątek. Jak dla mnie praca ok, jestem w ruchu, nie nudzę się tak jak na produkcji.

@Agnieszka

Pracownicy mają dyżury jeśli chodzi o sprzątanie częsci wspólnych czy jest firma zewnętrzna która raz na jakiś czas to robi w ramach płaconego czynszu? Ciekawy jestem czy na kwaterze jest darmowe wi-fi bo na tym by mi zależało.

Zenon79

wyjeżdżam już lata, dostaje niemiecką umowę o pracę, mam fajną fuchę jako lader, cos jak w Polsce ładowacz w Remondisie. Zostaje przeważnie na 9 tygodni więc nie płacę za przejazdy autokarem. Zarabiam na życie i rachunki, kasa się zgadza to i łatwiej funkcjonować.

Z
@Zenon79

Ok, ciekawy wpis. A co do opłaty za jazdę autobusem, to jak się jedzie na mniej niż 9 tygodni, to trzeba płacić za przejazd? A jak taj, to jaka to jest stawka w jedną stronę? A i czy jak jest osoba, która regularnie wyjeżdża z tą firmą, to ma jakieś lepsze stawki? Jakoś nagradzają takie osoby, które są stałe w firmie i można na nich polegać?

Antek
@Jacek

w Neustadt jest hotel pracowniczy, pokoje 2,3 lub 4 osobowe. Na miejscu pracuje koordynator, najlepiej z nim rozmawiać o pokojach. Stawki zależą od stanowiska oraz długości pobytu, wiec radziłbym pytać u źródła czyli w biurach agencji pracy.

IC Nowy wpis

Szukają teraz pracowników fizycznych do sortowni w Stuttgarcie. Nie podali stawki a ktoś pisał że zwiększa się przy dłuższym pobycie i jak się ma prawko. Z tym prawem jazdy chodzi o możliwość dojazdu do roboty bo przy sortowaniu odpadów nie jest chyba specjalnie potrzebne?

Maurycy Nowy wpis

jej już dawno nie ma w Neustadt, o porządek muszą dbać wszyscy, jak sobie posprzątają tak mają. Nie ma firmy zewnętrznej.

Sylwia

Wczoraj dali ofertę do pracy jako pracownik załadunku i rozładunku paczek kurierskich. Pilnie szukam czegoś teraz, chociaż żeby dorobić, a mam tylko doświadczenie w pracy fizycznej (produkcja itp). Tylko w tym ogłoszeniu tak podkreślają, że sprawności wymagają świetnej. Są normy dla kobiet jakieś dźwigania określone i przestrzegają tego?

adek
@Sylwia

daj sobie spokój z tą firmą byłem widziałem sam chciałem zobaczyć są lepsze agencje mg soulutions zadzwoń tam stronę znajdziesz w necie

Sylwia
@adek

Z czym są lepsze niby, praca lżejsza czy jak? Z drugiej strony jakby była lekka to mogą mniej płacić, a mi zależy na lepszej stawce jak minimum przede wszystkim. Jak tu w porównaniu z innymi pracami te stawki wyglądają?

adek
@Sylwia

na miejscu się okazuje gdzie trafisz ,tam dzielą pracowników w budynkach po pgr jest niby biuro może się również okazać że nie będzie pracy dla ciebie były osoby co cały tydzień siedziały w syfiastym hotelu i wracały ,mołdawce wyjadły im jedzenie które mieli najgorsza agencja ets,remax oczywiście możesz jechać przekonać się na własnej skórze człowiek uczy się na błędach

Monia
@adek

To kiedy podpisuje się umowe w takim razie? Nawet jak podpiszesz to nie ma gwarancji że będzie dla ciebie praca? Czy tak to wygląda? Na ile miesięcy jest w ogóle pierwszy wyjazd?

Zyga
@Monia

umowe pospisuje się z niemieckim Pracodawcą czyli podatek ubezpieczenie płacone jest na terenie Niemiec. Najkrótsza umowa jest na 4 tygodnie, oczywiscie wiekszośc jedzie na dłuższy okres czasu np> na 9 tyg, wtedy tez jest bezpłatny przejazd autokarem PL-Niemcy-PL. Ja jezdze na 17 tygodni i dostaje premię 300 euro, mi się opłaca. ale kazdy decyduje sam na ile chce jechac.

Kazik
@Sylwia

Sylwia, na DPD nie zatrudniaja kobiet, takze nawet nie masz sie co zastanawiac. Praca na DPD wyłącznie dla facetów, kumpel pracuje to wiem, trzeba załadowywać i rozładowywać tiry, do pomocy maja tasmy przesuwne. Nie ma tam żadnych kobiet przy rozładunkach, czasem na skanerach ale można na placach policzyć.

Hubi
@Kazik

Kolega chwali sobie firmę, za to ile płaci za robotę, za warunki zakwaterowania? Przedmówca wskazywał, że można i na 4 tygodnie jechać i na 9, ale bezpłatny przejazd przy tym 9 - tygodniowym wyjeździe. A co z umową, UoP, czy zlecenie, bezpośrednio u Niemca podpisywane?

Michal25
@Hubi

umowa o prace z niemieckim pracodawca, dojazd do/z Niemiec jest w lipcu bezpłatny po 6 tygodniach, normalnie dopiero po 9 tyg. Teraz dają premie za 4 tyg pracy 200 euro. Także warto skorzystać.

Robcio
@adek

Prawda warunki katastrofalne umowę dostajesz dopiero jak przyjedziesz do neustatd tam dopiero dowiadujesz się prawdy i tu zaczyna być niewolnictwo

Kolo
@adek

Święta prawda to co tam widziałem to nigdy tego w Polsce nie spotkałem a mieszkałem w hotelach jeszcze w połowie lat 80 tych.Przyjmuja tam wszystkich jak leci stawki żałosne to lepiej w Polsce zostać .

SI
@Kolo

Nawet bez wykształcenia ? Po gimnazjum też można składać cv? Bo, jeśli chodzi o doświadczenie to nie każdy też ma gdzie je zdobyć. Czy stawki dla ludzi z doświadczeniem, a tych bez niego są takie same czy jednak się różnią?

Kiero
@Robcio

Praca w tej firmie to makabra.Pojedziesz tam to oni kierują na inne stanowiska jak było uzgadniane w Polsce.Załadunek kartonów za 7,5 € w tempie to śmiechu warte.3 lata temu w Monachium przy kartonach miałem dostac netto 11€ i odmowiłem.ETS to naciągacze przyjmują wszystkich jak leci

PX
@Kiero

To na jakie stanowiska można zostać zmienionym, podaj przykład? Są to gorzej płatne etaty? Ten załadunek kartonów to mega szybko trzeba robić, ktoś stoi i nadzoruje taką pracę?

As
@SI

Stawka godzinowa jest jednakowa dla wszystkich

Gucio Nowy wpis
@As

nieprawda, stawka zależy od rodzaju pracy oraz długości pobytu. Laderzy mają wyższe a jak ktoś ma prawko to ma jeszcze wyższą.

Jacek

Darek
@Jacek

Jaki pomocnik śmieciarza......... jest tylko kierowca a ty latasz po chodniku z kubłami

Agnieszka
@Jacek

Jeżdżę już kilka lat i pracuje na taśmie w sortowni. spoko robota, fajne babki, dobra atmosfera a wynagrodzenie na czas w euro. Jak pracuje 9 tygodni to mam bezpłatny transport do Niemiec i na powrocie tez. Zaliczki co poniedziałek Polecam!

Bach
@Agnieszka

Baju baju Zaliczki 50€ po tyg pracy i 100€ potrącają na początek na noclegownie w Rastatt.To brudna i obskurna noclegownia.Ns dole jest kuchnia piece elektryczne.Ludzie tam palą papierosy a toaletybrudne.Takiego miejsca zamieszkania to nie życzę nikomu Brud smród i ubóstwo.Nie warto tam jechać za żadne pieniądze.A ty bzdury wypisujesz dostaniesz 7,5€ na godz tyle to w Polsce zarobisz.

Agnieszka
@Bach

oooo księciunio, toalety brudne, pewnie same się mają sprzątać, to nie Hilton Palace tylko hotel pracowniczy jak nazwa wskazuje, jak sobie posprzątasz na pokoju tak masz. Zaliczki są co poniedziałek a stawki są podawane dokładnie w biurach...więc co ciebie zaskoczyło? Nikt nikogo nie zmusza do wyjazdu, jak się nie podoba to pracuj w PL a innym daj pracować tam gdzie chcą.

Maurycy

pracuje jako Lader, przy zabieraniu koszów z odpadami...czyli ładowacz na stopce. Ale byłem też na DPD praca dosyć ciężka bo sporo tych paczek o różnej ciężkości, ale ja wolę pracę fizyczną od nudnej produkcji. Polecam siłaczom..aaa i Do Siego Roku wszystkim ;)

QG
@Maurycy

Hej, ja jestem ciekawa, jaką pensję dostaje Lader?? Jak ktoś nie ma doświadczenia na takim stanowisku dostanie na start 8000 zł netto? I czy takie stanowisko dostaje się z awansu z niższej posady, czy rekrutują tu ludzi z zewnątrz?

Robcio
@QG

Dostaniesz 4000 na polskie jak przeliczysz i ty nie ma wypłat masz tylko zaliczki wypłatę dostajesz dopiero na koniec 9 tyg

Agata
@Robcio

zaliczki są co poniedziałek a rozliczenie końcowe czyli tzw. wypłata pomniejszona o zaliczki które cały czas brałeś jest wtedy jak kończysz umowę, Jedna osoba podpisuje umowę o pracę na min. okres czyli 4 tygodni i normalnie po miesiącu ma wypłatę a inni jadą na 12,17 itd tygodni, jak komu pasuje. Ja jadę zawsze na 17 tyg i zgarniam premię do wypłaty 300 euro

Red
@Agata

To pracuj tam i pobieraj zaliczki 50€ po tyg i 100€ po 2 tyg

Czy jest możliwość pracy w Ets Sp.z o. o. na część etatu?

Karol

tylko umowa o prace na cały etat

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Ets Sp.z o. o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na GoWork.pl pojawiło się 2 grudnia kilka ogłoszeń.

Zenon79

Z
@Zenon79

Lidia

Cześć, szukam jakiejś prostej pracy do wyjazdu. Dowiedziałam się o tej ofercie do sortowania butelek z ich strony, ja widzę że nawet zakwaterowanie tam dają. A jakie warunki, ktoś był i przekonał się na własnej skórze? W ile osób pokoje? Boję się, żeby nie wyglądało jak w akademiku jakimś.

Anka Katowice
@Lidia

kobiety pracują na taśmie przy segregacji papieru, plastiku, folii oraz kartonów. Praca na jedną lub dwie zmiany, mieszka się w hotelach pracowniczych: pokoje 2,3, lub 4 osobowe. Dwójki są przeważnie dla małżeństw lub par. Ja pracuje na Albie już długo, jestem zadowolona, dużo kobiet tu robi. Lepiej niż opieka bo tam trzeba być do dyspozycji 24 h a tu po pracy masz czas wolny i w weekendy. Czasami w sobotę idzie się na pierwsza zmianę, prace porządkowe ale godziny są. Są premie 300 euro jak będziesz 17 tygodni.

Aktualność
Witamy wszystkich użytkowników GoWork!
@"

Jak jest teraz z pracą w ets? Byłem tam w neusttad 12 lat temu. Nadal wymagają zaświadczenie o niekaralności? ???? Świeżo wyszedłem z pudła

Lilka

Teraz to ja tez chce się dowiedzieć czy trzeba tego zaświadczenia czy tez nie? czy tacy współpracownicy się trafiają? To nie przezorność wobec wszystkich rzecz jasna ale chce wiedzieć na kogo partner może natrafić, bo chyba będzie jechał niedługo. Jakie prace polecacie teraz najbardziej?

Michał@1989wp.pl

Dzień dobry Odradzam wszystkim wyjazdu przez tomy Agecjie praca jest normalna Hotele bardzo zaniedbane a po za tym (usunięte przez administratora) to tylko część rzeczy które tam się dzieją Rastatt/Rossman bo o te Hotel chodzi głównie

Angela

Mówił tu ktoś, że jest możliwość wzięcia nadgodzin. Jako pracownik fizyczny przy sortowaniu surowców wtórnych też mam taką opcję? Wczoraj wstawili ofertę, ale o godzinach konkretnych nic nie napisali, liczę na Was.

Filip
@Angela

nadgodziny są, ale nie zawsze. Zależy czy jest dużo materiału do przerobienia, jeśli mamy mnóstwo sortowania to trzeba zostać dłużej, ale nie zawsze tak jest. Pracuje się od poniedziałku do piątku, w sobotę można się pisać na listę, wtedy są prace porządkowe na zakładzie a to tez są dodatkowe godziny.

KF
@Filip

Co do tej listy to każdy ma szansę zapisać się na nadgodziny? Nie ma faworyzowania poszczególnych osób ani nic w tym stylu? I czy jest płacona jakaś dodatkowa stawka za nie, czy normalnie jak w dni robocze itp?

Słąwek z ulm

Jestem w ulm warto tutaj przyjechac bo praca jest i nie trzeba jej szukac !warunki bywaja rozne ale daje sobie rade sa pomocni ludzie i jakos do swiat zleci.

Ile godzin się pracuje Jakie warunki na hotelu jakie zarobki tak jak gadają czy nie

Daro
@Nowy

normalnie cały etat, ok. 40 h tygodniowo, jak sie pojdzie w sobote to wiecej masz godzin daja teraz w sierpniu premie 200 euro, jak wyjedziesz w sierpniu i przepracujesz 4 tygodnie, a jak 6 tygodni to dodatkowo autobus w dwie strony za darmo. Płacą normalnie, na koniec umowy, zaliczki co poniedziałek, umowa o prace z niemieckim Pracodawcą. ja byłem 17 tygodni to dostałem premie 300 euro do wypłaty także spoko.

Lolka
@Daro

Pracownik usług komunalnych też ma takie godziny? Właśnie patrzę na ogłoszenie i nic o tym, nie ma. Za to o tych premiach widzę i że podwójna dla studentów, tylko ten transport mnie zastanowił, że powyżej 6 tygodni zapewniają bezpłatny do Niemiec i z powrotem. To tak to trzeba płacić? Ile?

Zygmunt
@Lolka

pracownik usług komunalnych czyli Lader pracuje tez cały etat, jeśli sa nadgodziny to oczywiście można je brać.. Jak sie jedzie na mniej niz 6 tygodnia, autobus kosztuje 75 euro za obie strony czyli PL-DE-PL

Sw
@Lolka

Z twoich zarobionych ci odciągną

X man

Fatalne warunki mieszkaniowe. 1 kuchnia na kilkadziesiąt osób, w pokojach praktycznie żadnych mebli. Pracodawca bierze 100€ kaucji, za ewentualne zniszczenie mienia. Pytam jakiego, bo rama łóżka i półka są warte na pchlim targu co najwyżej 10 €. WiFi z wyjątkiem kuchni nie działa. Przyjeżdżasz w weekend, a w pokoju (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Żadnej informacji, gdzie znajdują się takie punkty jak sklep, poczta, przystanek autobusowy itp. Można długo by opisywać.

J
@X man

Blisko jest chociaż do roboty? Czy trzeba jakoś dojeżdżać? Bo zastanawiam się czy transport tu zapewniają. A co do tych kwater, nie da się np coś na swoją rękę tam znaleźć, jak teraz warunki nie pasują?

Mariusz
@J

do roboty jezdzi się busami, sa one bezpłatne. Nie ma problemu, zakłady pracy nie sa daleko oddalone. Transport z Polski do Niemiec i powrót tez ogarnięty, maja autobus którym wożą pracowników co tydzień. Ja nie narzekam, mi wszystko pasuje

Witam chce jechać do Niemiec do tej pracy na śmieciarki jakie tam są warunki bo to był by mój 1raz więc jeśli ktoś by mógł mi pomóc podjąć decyzję i jakie wypłaty z góry dzięki bardzo

Seba
@Nowy

pracuje jako Lader, Spoko praca bo ruchu i na powietrzu, poranna zmiana, jeździ się wyznaczona trasą zbiera kosze z odpadami: plastik, szkło, papier itd. Teraz załapiesz się na premię 200 euro jak pojedziesz na minimalny okres 4 tyg, przedłużyli premie wakacyjna na sierpień także super. Na start 200 euro to już coś. A jak się zostanie 6 tygodni to dochodzi darmowy autobus w obie strony.

Andzia

Agencja wystawiła ogłoszenie dla pracownika komunalnego w miejscowości Sttutgart. Tata myśli o wyjeździe. Firma pisze o busie jako środek transportu do pracy. Takie przejazdy dla pracowników faktycznie są za darmo? Ponosi się koszty za hotele pracownicze? Jakie to sumy? Sam stan takich mieszkań jest ok?

Anonim 222

Odradzam wyjazdu przez tą agencję !!! Pojechałam z chlopiem w piątek o godzinie 15 na miejscu byliśmy kolejnego dnia po 18 w "hotelu" (usunięte przez administratora),bo zachciało im się jechać do mechanika w którym spędziliśmy 2 godzin bo musieli auta naprawić auta ledwo jeździły zardzewiałe wgniecenia że ledwo bagażnik się zamykał, gdy dotarliśmy na miejsce i zobaczyliśmy ten hotel MASAKRA drzwi rozbite od wejścia ,gdy poproszono nas by wejść do holu w którym mieli nas przydzielać do pokoi podłoga czarna smród fajek wszędzie pety na ziemi ludzi o różnej narodowości pijących piwo , gdy poszliśmy już do pokoi doznaliśmy szoku przed drzwiami pełno ciuchów w pokoju bród gdzie pokój miał być posprzątany lodówka brudna z produktami starymi w całym pokoju po rogach ścian i łóżek wysypana kurkuma ( wtedy jeszcze nie wiedziałam po co ) pokój dostaliśmy bez klucza bo wcześniejsi lokatorzy złamali go w drzwiach i zakleili , człowiek po 27 godzinnej podróży za nim się położył musiał pokój posprzątać bo przecież gdzie w czymś takim spać , a o spaniu? Człowiek mógł po marzyć całą noc siedzieliśmy z latarka bo okazało się tak jak ludzie piszą są pluskwy !! Wszędzie jak podnieśliśmy materac w deskach normalnie były czarne plamy ich jaj ,na ścianach w kontaktach ,framudze wszędzie !!! Ale człowiek poczekał do tego poniedziałku by zobaczyć jak w pracy , a tam ? Nie dość że człowiek pojechał na segregację przy taśmie to latał z miotła po całej hali gdzie nie była mała kaski które trzeba było nosić były brudne i spocone jak i kamizelka która zamiast być żółta była po prostu czarna , jedynie dali nowe rękawiczki , wyzysk człowieka w biały dzień i zero BHP!!! Następnego dnia po prostu jak żeśmy wstali tak żebyśmy się spakowali i po prostu żeśmy stamtąd uciekli , 19 km szliśmy pieszo aż do Monachium żeby stamtąd pojechać autokarem do Polski Ludzie jeśli jesteście normalni na prawdę nie jedzcie tam , szkoda nerwów czasu i pieniędzy, jestem osobą nie pijącą a tam tylko tacy mieszkają . Pojechałam bo byłam pewna że nie będzie tak źle i że tak jak inni tu piszą ( złe opinie wystawiają tylko pijaki którym nie pozwalają pić ) jak innym tam odpowiada mieszkać z robakami drapać się i za takie pieniądze być wykorzystywani to proszę bardzo ale mam nadzieję że tą opinią otworze nie którym oczy i zrezygnują jakby była tu możliwość wstawienia zdj to bym wam pokazała ( a noi oczywiście w kuchni w nocy karaluchy , wszystko przez okno ludzie rzucają krzesła łóżka itp. bijatyki w nocy głośno impreza na całego ) NA PRAWDĘ NIE JEDŹCIE TAM !!!

Anonim 222

W piątek razem z chłopakiem byłam w agencji w Opolu . Mówiono nam że wyjazd jest w ten piątek podano godzinę i kazano czekać na maila z wiadomością jest już środa a oni nadal każą czekać. Ile czekaliście na maila i czy czekaliście dłużej na wyjazd ?

Zostaw merytoryczną opinię o Ets Sp.z o. o. - Opole

• Jak się pracuje w Ets Sp.z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ets Sp.z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ets Sp.z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 22 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ets Sp.z o. o.?

Kandydaci do pracy w Ets Sp.z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ets Sp.z o. o.