Opinie o Eurotech Spółka Jawna w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eurotech Spółka Jawna. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eurotech Spółka Jawna o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurotech Spółka Jawna w Bytom

Adam Nowy wpis

@stella a to z jakiego powodu?

xd Nowy wpis

Wypłata jest całkiem pewnie niezła, ale socjale dorzucają?

Pani Kasia

Zastrzeżeń jest wiele. Sama usługa wymiany opon jest Ok (profesjonalnie), jednak obsługa klienta w biurze zostawia wiele do życzenia, brak kompetencji ze strony pracowników, nie wiedza, za wszelką cenę starają się przekonać klienta iż dany produkt jest najlepszy. biuro samo w sobie nie zbyt czyste. Ogółem 2,5/10 punktów

były

Serwis to chyba nie jest z Eurotechu bo panuje tam dwóch braci i myślą że nikt nic nie widzi jak pompują instalacje klimatyzacji w samochodach czynnikiem zakładowym nie w swoich samochodach tylko myślą że mają prywatny zakład naprawy aut.Ciekawe ile z tego mają a ile firma traci.Prezesi obudzcie sie.

350z
@były

straszne idz naskarz do szefa szujo ,bo ty pewnie tez bys chcial i juz cie zawisc rozpier...a od srodka .co za koles typowy polaczek !

350z

123 Nowy wpis
@były

nawet nie wiesz o jakiej firmie sie wypowiadasz człowieczku

byly3 Nowy wpis
@123

bys sie zdziwił i szczena by ci opadła ,ze wiem i to doskonale!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Eurotech Spółka Jawna? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Bytom
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
BOLO

Sami emeryci zero jakości bo chasłem jest to i tak kopalnia weżmie pracownicy bez uprawnień a tam sie spawa ale jak to lepiej płoty spawają .Walą prezesów jak mogą prezesi chyba nie mają nic w tych łebkach bo jakby mieli to przynajmniej by na kamerki spojrzeli.szkoda pisania tylko dlaczego kopalnie nie mają kontroli a to dlatego że układziki i koperty.

Handlowiec

Zarąbiste warunki pracy, najlepsze o jakich można marzyć, znam rynek i na pewno o nieba lapiej niż na ul szybowcowej.... Atmosfera super, kasa super. Polecam.

Eurotech to rozwijająca się firma Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobre. Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili/ Pensja w zależności od sprzedaży.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurotech Spółka Jawna - Bytom

Eurotech Spółka Jawna