Eurotech Spółka Jawna

Bytom

Opinie o Eurotech Spółka Jawna

anonim 2009-05-07 13:35:41
Eurotech to rozwijająca się firma
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobre.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili/
Pensja w zależności od sprzedaży.
Handlowiec 2011-01-19 21:42:44
Zarąbiste warunki pracy, najlepsze o jakich można marzyć, znam rynek i na pewno o nieba lapiej niż na ul szybowcowej....
Atmosfera super, kasa super. Polecam.
BOLO 2014-08-01 07:32:01
Sami emeryci zero jakości bo chasłem jest to i tak kopalnia weżmie pracownicy bez uprawnień a tam sie spawa ale jak to lepiej płoty spawają .Walą prezesów jak mogą prezesi chyba nie mają nic w tych łebkach bo jakby mieli to przynajmniej by na kamerki spojrzeli.szkoda pisania tylko dlaczego kopalnie nie mają kontroli a to dlatego że układziki i koperty.
były 2014-08-03 14:31:31
Serwis to chyba nie jest z Eurotechu bo panuje tam dwóch braci i myślą że nikt nic nie widzi jak pompują instalacje klimatyzacji w samochodach czynnikiem zakładowym nie w swoich samochodach tylko myślą że mają prywatny zakład naprawy aut.Ciekawe ile z tego mają a ile firma traci.Prezesi obudzcie sie.
Pani Kasia 2015-11-23 22:04:02
Zastrzeżeń jest wiele. Sama usługa wymiany opon jest Ok (profesjonalnie), jednak obsługa klienta w biurze zostawia wiele do życzenia, brak kompetencji ze strony pracowników, nie wiedza, za wszelką cenę starają się przekonać klienta iż dany produkt jest najlepszy. biuro samo w sobie nie zbyt czyste. Ogółem 2,5/10 punktów
350z 2016-03-01 10:21:03
straszne idz naskarz do szefa szujo ,bo ty pewnie tez bys chcial i juz cie zawisc rozpier...a od srodka .co za koles typowy polaczek !
350z 2016-03-01 10:21:19
123 2016-10-13 20:37:23
nawet nie wiesz o jakiej firmie sie wypowiadasz człowieczku
xd 2016-10-13 20:45:48
Wypłata jest całkiem pewnie niezła, ale socjale dorzucają?
byly3 2016-11-24 00:15:55
bys sie zdziwił i szczena by ci opadła ,ze wiem i to doskonale!
Zostaw swoją opinię o Eurotech Spółka Jawna - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurotech Spółka Jawna