Opinie o WG Poland, sp z o.o. w Wrocław

Agencja Pośrednictwa Pracy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WG Poland, sp z o.o. w Wrocław

Irek Nowy wpis

Trochę to jednak dziwne, że od tak dawna nikt nie skorzystał z forum żeby podzielić się opinią o pracy.

Arek.B Nowy wpis

Wspolpracowalem z (usunięte przez administratora).Chodz czasami moge powiedziec ze mialem z nim problemy ogolem bylo ok .

Iza Nowy wpis

Skąd takie informacje?

MarekZagi Nowy wpis

No jak to od roku, to przecież generalnie niemożliwe, firma przestała działać czy o co chodzi dokładnie?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie WG Poland, sp z o.o..
alina

również interesuje mnie jak wygląda system socjalny w WG Poland, sp z o.o. bo teraz jak będę wybierać nową firmę i nowego pracodawcę to jednak chcę mieć jak najlepszy socjal. sama kartam multisport to podstawa bo musze się jakoś rozwijać i dbać o swoje zdrowie. dajcie tez znać jak jest z terminowością wynagrodzeń

romek

no z tym systemem socjalnym to bardzo różnie może być jednak i wydaje mi się, że tutaj nie ma jednoznacznej odpowiedzi, może to być na przykład jakieś ubezpieczenie, opieka zdrowotna, karta multispotu też na przykład jeśli ktoś lubi aktywnie spędzać czas w ogóle. Tylko nie wiem czy od razu to dają z umową czy później.

JA

UWALAJCIE NA FIRMĘ LOGIS Z WROCŁAWIA TO DAWNE WG. EUROPEJSKIE CENTRUM PRACY , PYZATYM ZE ZMIENILI NAZWĘ FIRMY NADAL NACIĄGAJĄ I WYKORZYSTUJĄ LUDZI. BEZDUSZNY PAN D. W.JEST POZBAWIONY SKRUPUŁOW I JAKICH KOLWIEK ZASAD MORALNYCH

IZA

Chciałam mieć prace to wpłacałam zresztą nieważne długo trzeba pracować na 150 euro .co najmniej 3 dni,w fizycznej pracy a zresztą kogo to obchodzi po prostu uważajcie co podpisujecie ,jak wyjeżdżacie za granice .Na początku ta firma całkiem ściemniała ludzi podpisywałeś umowę na polskich warunkach a do BELGII jechałeś na delegacje i pracowleś za 17 euro centów od kl, zerwanej pieczarki w Ingelmunsrerr u lapier nazwa pieczarkarni tania siła robocza z polski a BELG wykorzystywał polaków teraz Rumuni tam pracują jeszcze tańsza SIŁA ROBOCZA

Iza

Pytasz dlaczego wpłacałam pieniądze bo inaczej nikt by mi z tamtej firmy pracy nie załatwił ale dobrze wiedziałam ze nie powinnam wpłacać pieniędzy z innych firm wyjeżdżałam i nie musiałam na nic wpłacać . Pytasz co się stało z tamta firma tylko zmienili nazwę dużo firm tak robi bo płaca mniejszy podatek jak zaczynają od nowa , I NADAL; ŻERUJĄ NA NAIWNYCH

IZABELA

Niestety ale ta firma nadal istnieje tle że pod inna nazwa widocznie znowu przepisywali wszystko na fikcyjnego prezesa , po prostu są bez karni bezwzględni i bez żadnych zasad moralnych i bez skrupułów żerują na biednych ludziach

Iza

Z tego co się orientuje chyba już ta firma nie istnieje , to byli oszuści osobiście dałam się nabrać przez ta firmę i nie polewce nikomu brali wpłaty za załatwienie pracy 150eue, do tego jeszcze trzeba było dojechać do Wrocławia ostatnio mieli zmieniona nazwę na logos pewnie żeby uniknąć albo zmniejszając koszty płacenia podatków oszuści powinni w więzieniu skończyć. Zależało mi na pracy więc wpłaciłam pieniądze choć wiedziałam ze to przekręt

zgadzam sie z toba trzeba wkoncu zrobic z tym porzadek bo to co sie teraz tam dzieje to jest masakra jak mozna tak traktowac ludzi jak smieci ludzie sa bezczelni

daremna firma JASP masakra traktuja ludzi jak smieci jak mozna byc tak bezdusznym czlowiekiem super wagowa porzal sie boze nie umiejaca rwac pieczarki rzadzi ludzmi a pekala jak pies jej slucha ekipa po (usunięte przez admininistratora)..... jak mozna byc tak uleglym po tam jezdzic jak i tak wracasz bez kasy do domu (usunięte przez admininistratora)

Napisze tak JASP jest firmą ok wszystko by było w porządku gdyby nie nowa (usunięte przez admininistratora) pożal sie boże jeszcze tak daremnej osoby nie widziałam. Nie jest juz tam tak jak było jak byla inna (usunięte przez admininistratora) co z tego że byla młodsza ale była normalna nie traktowała ludzi tak jak to robi obecna super (usunięte przez admininistratora). Jak to ona twierdzi ma kontakt ze (usunięte przez admininistratora) masakra ale ma wyobraznie i wlasnie przez to nie ma tam ludzi nich prezes (usunięte przez admininistratora)zastanowi sie nad tym dlaczego traci ludzi.

Jeżeli ktoś chce wyjechać do pracy do Belgi do zbierania pieczarek,z firmy (usunięte przez admininistratora)SP z o.o. z wrocławia ul grabiszynska szczerze odradzam(usunięte przez admininistratora)

Magda D.

(usunięte przez admininistratora)pracowalam w tej firmie. Nie bylo kolowowo jak w kazdej pracy,ale to przez takich ludzi jak wy! potraficie oceniac innych ,choc to nieprawda. Popatrzcie najpierw na siebie.. Tyle dodam,ze (usunięte przez admininistratora) napisala prawde i przynajmniej podpisala sie. Nikt nikomu nie musi sie podobac. Chodzi o prace a wy widocznie jej nie szanujecie.. Zazdrosc jest okropna. Desperaci.

dopelnienie

Jeszcze jeno. Ludzie ,ktorzy wypowiadaja sie na temat tej firmy sa strasznie niesprawiedliwi. Pracowalem tam i takiego luzu nigdy nie mialem. A jak ktos przyjezdza w innym celu to niestety nie zarobil. A niektore panie grzyby to widzialy w lesie. No niestety praca w akordzie i za granica nie jest latwa. i nie zawsze jest tak pieknie. Nikt ich na sle nie trzymal. (usunięte przez admininistratora) Moze tez nie zawsze bylo tak jak powinno, ale do tego tez przyczyniali sie ludzie,ktorym nie zalezalo na pracy. --Piotr--

trik

ale firmy nikomu nie polecam.

była

Firma to ludzie nie ściany. Czy oni myślą o tym, że kogoś krzywdzą? Kobiety nie dajcie się wykorzystywać tej bandzie oszustów. Tez nie polecam(usunięte przez admininistratora)

czym wy sie zajmujecie

praca - 2010-12-08 21:46:21 a jaki ma to związek z pracą? no chyba że płaci. to wg ciebie opinia o firmie? WG nie jest doba firma a juz nie wspomnie u (usunięte przez admininistratora),jest kłamca jak ich mało naprwde

Zostaw merytoryczną opinię o WG Poland, sp z o.o. - Wrocław

WG Poland, sp z o.o.