Auto-Gazda Group

Opinie o Auto-Gazda Group

Renata, Sylwester Czarny

(...) zakup samochodu to niecodzienna przyjemność, której często towarzyszą emocje i stres. Jednak nie tym razem!!! Stało się tak za sprawą doradcy handlowego P. Łukasza Gruszka z salonu Auto -Gazda w Bielsku - Białej. Cechujący doradcę spokój, rzeczowość, ogromna wiedza, cierpliwość, życzliwość, kultura osobista i umiejętność przekonywania niech posłużą za najwyższą notę, którą stawiam z całym przekonaniem i satysfakcją. P. Łukasz Gruszka to profesjonalista w każdym calu, znakomity handlowiec, przeprowadził nas bezproblemowo przez często zawiłe formalności, czyniąc nas niezwykle zadowolonym klientem. Świetny kontakt na każdym etapie zakupu samochodu - mieliśmy dużo pytań i tyle samo wyczerpujących odpowiedzi. Pomoc nieoceniona i godna wszelkiego polecenia.

@Renata, Sylwester Czarny

Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolony z tego, jak zostałeś obsłużony przez doradcę handlowego zatrudnionego w firmie Auto-Gazda Group. Możesz do swojej wypowiedzi dodać, jak to się w ogóle stało, że skorzystałeś z tego właśnie salonu?

Opok Damian

Ta opinia bedzie inna niz wszystkie. Niedawno przejezdzajac przez Bielsko B. w kierunku Katowic na wysokosci salonu Seata zepsul mi sie samochod innej marki. Podejrzewajac, ze sprawa dotyczy akumulatora udalem sie z prosba do salonu, czy ktos moglyby pomoc zlaczami. Mila Pani na recepcji poprosila pana z dzialu serwisu o pomoc. Okazalo sie, ze padl nieakumulator ale inna czesc, co nie zmienia faktu, ze pracownicy salonu okazali mi wielkie wsparcie i udowodnili, ze sa nie tylko do uslug uzytkownikow seata ale po prostu zyczliwymi i dobrymi ludzmi. Wielkie dzieki!!!

Fieldorf

Serwis jak również dział handlowy na bardzo wysokim poziomie. W żadnym salonie samochodowym nie zostałam tak " dopieszczona" jak w salonie Seat Auto-Gazda. Na każdym etapie doradcy pomagali oraz doradzali. Naprawdę świetny salon, w którym pracują ludzie z pasją. Polecam!!!

Marek P.

Jestem mile zaskoczony. Zaczynając od pierwszej wizyty, jazdach testowych, załatwieniu formalności z zewnętrznym leasingiem, na obsłudze gwarancyjnej kończąc

Gigi Nowy wpis

Widzę że tu dużo klientów pisze a ja z mężem znalazłam ogłoszenie do bielska na doradce klienta bo z tego co widze doświadczenie nie jest wymagane. Chcielibyśmy się dowiedzieć czy można liczyć na jakieś wstępne szkolenie mimo wszystko i czy to jest wyjazdowe ? Czy do tego też dochodzą jakieś wyjazdy delegacje bo mamy dwójkę dzieci i to mógłby być problem.

Adam Dudzik Nowy wpis

Chciałbym napisać jakiś pozytyw. I w sumie są dwa. Tym razem laweta z inicjatywy Auto-Gazda i samochód zastępczy od nich. Szkoda likwidowana w ramach OC sprawcy od 13 listopada. Terminy i to że nie wszystko idzie jak po maśle rozumiem, to że TU staje okoniem - rozumiem. Ale tego że 21.12 o 12 zostaje mi wydany samochód po naprawie, przejeżdżam nim 8km i zostawiam na parkingu firmowym, następnie po skończeniu pracy wsiadam do niego i nie mogę jechać bo nie ma płynu chłodniczego nie rozumiem. Tego że kamera cofania i czujniki cofania nie działają też nie rozumiem. Z góry zaznaczam że mam świadomość tego w jakim kraju żyję ale nie jestem cwaniaczkiem chcącym coś wyłudzić. Do kolizji działały. W odebranym po naprawie samochodzie nie działają. NIKT się tym autem testowo nawet nie przejechał? W dodatku opinie pracowników o warsztacie w Pszczynie: "to nie pierwszy raz taka sytuacja że auto od nich zaraz wraca na serwis". No to skoro nie pierwszy to może czas coś poprawić? Ciekaw jestem co będzie dalej.

Wiecie może jak płacą na stanowisku doradcy serwisowego? Bo w ogłoszeniu na stronie firmy zabrakło takich informacji. Napisali tylko, że jest atrakcyjne wynagrodzenie oparte na podstawie oraz premii. Ile mniej więcej tej podstawy jest i jakie są zasady premiowania? Warto pod względem finansowym się tu zgłaszać?

Szybki 1982 Nowy wpis

Witam mam pytanie czy przyjmują państwo na praktyki mam siostrzeńca który poszukuje pracodawcy żeby mógł kontynuować naukę proszę o kontakty 513938955

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Auto-Gazda Group. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Doradca ds. Sprzedaży Samochodów?
Grażyna

Hej. Czy orientuje się ktoś, czy szukają może kogoś do działu sprzedaży? Mój mąż ma doświadczenie w handlu samochodami i aktualnie szuka pracy w tym zawodzie. Jak z zarobkami? Czy pracownicy dostają umowy o pracę i premie od sprzedaży? I czy pracują również w niedzielę i święta?

Grzegorz Nachyła

Dzien dobry Zaczne od podstaw. Kiedy wszedlem do salonu Mazdy Auto-Gazda Group w Bielsku-Białej, powitano mnie tak jakbym był najważniejszym klientem. Przede wszystkim na każdym etapie kontaktu wszyscy sie przedstawiali, wykazywali zainteresowanie moim problemem i co najważniejsze usmiechali się. To sprawiło, że w salonie Mazdy poczułem się jak w gronie przyjacioł. Nastepnie trafiłem do Pana Pawła Smolenia. Cokolwiek nie napisze o poziomie kultury osobistej, profesjonalizmie i niesamowitej kompetencji Pana Pawła, i tak nie odda w stu prcentach tego na co Pan Paweł zasługuje. Żadko dzisiaj można spotkać ludzi wzbudzajacych tak ogromne zaufanie. Niesamowita otwartosc w kontaktach spowodowała, że czułem się jakbym kupował samochód od najlepszego przyjaciela. Pelny wgląd w dokumentacje serwisowa, doskonały kontakt, cierpliwość, zaangazowanie w najdrobniejszy szczegol o ktory pytałem i co najważniejsze dotrzymywanie slowa to cechy, którymi Pan Paweł Smoleń sprawił, że zakup mojego wymarzonego samochodu był jak kupowanie codziennych, porannych, chrupiacych bułeczek. Bez stresu, bez kompleksów, bez obaw o źle ulokowane pieniądze. Dziękuję na pierwszym miejscu Panu Pawłowi, za pomoc, opiekę i bardzo kompleksowe podejście do mojego zakupu. Dziekuje za nawiazanie relacji bez barier. Sprzedawca to nie tylko fachowiec, sprzedawca to przede wszystkim człowiek. Pan Paweł Smoleń to doskonały przykład takiego właśnie zestawienia. Dziękuję również serwisowi Mazda Gazda-Auto Group w Bielsku-Białej za doskonałe przygotowanie mojej Mazdy do podróżowania. Dziękuję również Pani Ani Mańdok za przedstawienie oferty ubezpieczenia. Pozdrawiam całą ekipe Mazda Auto-Gazda Group w Bielsku-Białej. Jestem szcześliwy, że mogłem kupić samochód właśnie od Was. Pozdrawiam

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Auto-Gazda Group w przypadku pracy jako Kierownik Serwisu Samochodowego?

MGMT Ivy

Wspaniała i profesjonalna obsługa przez Pana Adama Zdunka. Z pewnością wrócimy wkrótce po kolejne auto :)

Jan

Cześć. Co powiecie o pracy na stanowisku specjalisty ds. ubezpieczeń? Widzę, że szukają takiej osoby, a pracowałem w biurze w agencji ubezpieczeniowej i zastanawiam się, czy nie spróbować swoich sił. Firma chwali się w ogłoszeniu, że inwestują w ciągły rozwój ale w sumie nie podali nic co oferują pracownikowi. Raczej same informacje o tym jakie trzeba spełniać wymagania. Ktoś wie, czy to praca na umowę o pracę? Czy pracuje się na bazie klientów, czy sami ich poszukujemy? Liczę, że ktoś pomoże.

Danuta Kwiatkowska

Dodaję bardzo pozytywna opinie kierownikowi salonu Auto-Gazda w Bielsku-Białej Panu Jarosławowi Dyczek. Sprostał moim oczekiwaniom. Wysłuchał mnie do końca, nie targował się jak na targu , był bardzo życzliwy. Myślę, że to odpowiednia osoba, na odpowiednim stanowisku. Bardzo polecam ten salon.

Michał W.

Zakup nowego VW Tiguana, począwszy od pierwszej wizyty w salonie VW w Bielsku-Białej przy ul. Krakowskiej 27 aż po odbiór samochodu, odbył się w przyjacielskiej atmosferze. To zasługa pana Łukasza Gruszki, który zawsze miał dla mnie czas, służył fachową radą, objaśniał i tłumaczył. Dzięki jego pomocy i zaangażowaniu jestem bardzo zadowolony z zakupu.

Helena
@Michał W.

No to super jak atmosfera była w porządku. A jak ceny? Jaki model polecasz? Akurat szukam czegoś dla siebie.

Jaka atmosfera panuje w Pszczynie?

Bożena

A to mają też tam jakiś oddział?

HANKA

Dziękujemy Panu Michałowi Tworek za miłą , fachową obsługę i pomoc w szybkim zakupie samochodu. Polecamy .

Helena
@HANKA

No to super, że tak pozytywnie oceniacie. Szukam auta i tak z ciekawości jakie wzieliście i po jakiej cenie?

Riposta

Tam nawet podobno pierogi giną

Zofia
@Riposta

ale o co chodzi? napisz coś więcej. wnioskuje że masz na myśli jakieś kradzieże wśród pracowników?

Krzysztof Rutkowski

Jadę

Riposta

Tak zwolnili a po za tym jedna Mała rzecz ile aut jest sprzedawanych Uszkodzonych o których wie pan mecenas (usunięte przez administratora).!!!

Mikołaj
@Riposta

Zwolnili cie z pracy? Możesz napisać dlaczego? Chodzi o info o uszkodzonych samochodach? Przecież każdy kupujący sprawdza stan techniczny auta, więc raczej by to wyszło przy sprzedaży, nie?

@Mikołaj

Niestety firma nie zawsze informuje klienta o szkodach na nowym samochodzie. Żeby klient sprawdził stan techniczny samochodu musiałby przyjechać np. z czujnikiem lakieru - i w sumie dobrze, że klienci nie przyjeżdżają z takim sprzętem bo firma miałaby sporo rezygnacji.

Zbigniew Kolonko

Chciałem podziękować Pani Beacie Drobek za życzliwe, miłe i profesjonalne przeprowadzenie przez proces jakim jest zakup nowego samochodu do tzw produkcji. Odwiedziłem wcześniej kilka innych salonów samochodowych, nie tylko marki volkswagen - ale to właśnie profesjonalne podejście do sprawy Pani Beaty przesądziło ostatecznie o decyzji, że to będzie VW T-roc, i zostanie zakupiony w tym salonie. Życzę wszystkim dilerom takich pracowników.

Mikołaj

Czy w firmie jest elastyczny czas pracy? Można dopasować godziny do studiów ? Czy praca jest również dla studentów ?

xxxxxxx...porz..

JAkie są warunki finansowe? Podobno zwolnili cała załogę czy to fakty?

qwerty
@xxxxxxx...porz..

Zwolnili całą załogę salonu DS i kilka osób z serwisu :)

xxxxx...../porzadki

Dzień dobry, jak wygląda sytuacja w Auto Gazda teraz? Jakie warunki finasowe, warto się zatrudniać? xd Podobno zwolnili cała brygade czy to fakty?;/

Renata, Sylwester Czarny

@Renata, Sylwester Czarny

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Gazda Group - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Auto-Gazda Group?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Gazda Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Gazda Group?

Auto-Gazda Group