Opinie o Elektrownia „RYBNIK” S.A w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Elektrownia „RYBNIK” S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Elektrownia „RYBNIK” S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektrownia „RYBNIK” S.A w Rybnik

wedkarz

hej może ktoś tutaj wie coś o procederze zrzucania oleju do zalewu przez elektrownie bo podobno to słyszałem plotki że to normalne??????

greenpeace
@Alojz

podobno pomiary emisji działają tylko do odłączenia bloku od sieci energetycznej, cała reszta (usunięte przez administratora) emitowana po, to tzw non profit

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Elektrownia „RYBNIK” S.A? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Sopicki Nowy wpis

Przeglądając komentarze na temat tej firmy, jestem zszokowana poziomem niektórych z nich. Jak można tak bezmyślnie obrzucać błotem firmę, która stawia na profesjonalizm i doskonałą obsługę klienta? Sama współpracowałam z nimi i nie zamieniłabym tej współpracy na żadną inną. Ich podejście do klienta, szacunek dla pracowników oraz wspieranie rodzin to coś, czego szukałam. (usunięte przez administratora)

Zbignowia Nowy wpis

Zakład pracy, który zwalnia pracowników, którzy nie chcą pracować z alkoholikami, podejmuje absolutnie nieodpowiednią i dyskryminującą decyzję. Jest to działanie krzywdzące, które narusza zasady równości i praw człowieka.

wedkarz

Zbyszek
@wedkarz

Pracowałem kiedyś na elektrowni i powiem ze to temat tabu, czasami się zdarzy ze jakaś chłodnica oleju sie rozcieknie i wywali "trochę" oleju do zalewu, czasami parę litrów czasem pół tony, tak to już jest na 50 letnim zakładzie, zawsze coś (usunięte przez administratora)**, a chłodnic jest na elektrowni sporo, ale spokojnie olej nie wydostaje się przeważnie na otwarty zbiornik bo są śluzy które można zaobserwować za "wylotem ciepłego oleju" z elektrowni, olej się unosi na wodzie a potem odpowiednie służby to szybko sprzątają, międzyczasie co mądrzejszy od razu złowi sobie rybkę w oleju na święta, ale wiadomo olej kaloryczny to na pewno przyczynia się pozytywnie do wzrostu ryb z zalewie! połamania kija

witam
@Zbyszek

zbyszku od jakiegoś czasu bloki 1/2 nie pracują więc tylko 3/4 zrzucają olej od czasu do czasu ale jak się zdarzy raz na pół roku pól tony oleju to prawie nic 5/6/7/8 są chłodzone z chłodni kominowych więc fundują złoty deszcz pobliskim mieszkańcom razem z rakotwórczymi pyłami

Marianna
@witam

a to prawda ze kominy powodują efekt cieplarniany?

Alojz
@Marianna

haha najbardziej to te chłodnie ale fakt faktem taka elektrownia dymić musi i trochę ciepła wydalić, a emisji emisja gazów jest mierzona i ściśle przestrzegana a najlepsze jest to ze zajmują się tym ludzie z elektrowni i jakby jakiś pomiar pokazywał coś co nie jest na rękę byzmesmena to wyleciał przez ten komin :P

greenpeace Nowy wpis
@Alojz

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Elektrownia „RYBNIK” S.A? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Rybnik
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
zainteresowany

To prawda że władze elektrowni są informowane przed pomiarami emisji hałasu przez zakład i do obowiązków pracowników należy zamykanie okien na czas wykonania pomiarów ?

Czy pracownicy Elektrownia „RYBNIK” S.A mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Bartek

Hej, na internecie pojawiła się oferta na obchodowego bloku, wie ktoś coś o tym stanowisku? jakie warunki ?

Ziobro
@Bartek

jak pójdziesz na rozmowę to lepiej się zapytaj o zakres obowiązków nie płatnych, albo czy możesz rozładowywać substancje niebezpieczne bez stosownych szkoleń, każdy powie Ci będzie wciskał bajkę ze żadna usługa nie jest tak pilna, ... żeby poświęcić jej tyle czasu żeby bezpiecznie wykonać prace, może kiedyś tak było, na pewno nie od kiedy władze sprawują przedstawiciele firmy (usunięte przez administratora) którzy muszą się dorobić do następnych wyborów, a związki zawodowe w tej firmie to fikcja.

@Ziobro

ps. w zakładzie przejmowanie zmiany należy do twoich obowiązków masz to w w każdej instrukcji jednak nie obejmuje tego czas twojej pracy więc robisz to za darmo, więc nastaw się 8godzin 30minut zamiast 8godzin na stanowisku pracy w wszelkich kalkulacjach pozdrawiam

Alojz
@Bartek

warunki nie powinny cię interesować nie nadajesz się, warunek 1 brak pytań, robisz co ci każą, podpisujesz co ci każą nie masz uprawnień robisz, ktoś nie ma uprawnień pospisujesz, bierzesz wszystko na siebie, nie pytasz się o nic i tyle

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Elektrownia „RYBNIK” S.A?

Sopicki

do młodych pracowników to porażka, starzy pijani przychodzą do pracy i wszystko jest tuszowane jak coś wyjdzie, na bramie itd wieczorek wchodzi pijany i do domu idzie, wszyscy są ślepi, a jak ktoś z młodych się odezwie że mu się nie podoba praca z alkoholikami to może się już pożegnać z pracą, co pokazuje dobitnie niedawna sytuacja z 7/8 papa Piotrek Ś. a Krzysztof Ch. pije dalej na zdrowie

Witam

Czy może mi ktoś tu powiedzieć coś o pracy w pge ekoserwis s.a w rybniku , zarobki atmosfera itp bardzo mało informacji o tej firmie czy np praca w pge giek s.a na elektrowni to te same warunki czy to juz jakby inny pracodawca , generalnie trochę tych spółek i spółeczek w pge jest i nie mogę się w tym połapać , z góry dziękuje za pomoc

Agata

ktoś tu pisał, że obchodowego szukają zauważyłam, że także potrzeba Próbobiorcy. w opisie widziałam wzmiankę na temat świadczeń świątecznych. czy ktoś może zdradzić na jakie można było liczyć w tym roku?

@Agata

podejmując prace w firmie musisz się pogodzić z praca 365 dni w roku zależnie od grafiku, na pewno możesz liczyć na 150% za prace w dni świąteczne

@pracownik

dosłownie w każdy dzień? mogę prosić o przybliżenie specyfiki pracy w takim razie. pewnie na zarobkach to się dobrze odbije?

50-60tys netto rocznie na pit mozesz liczyc

@Agata

dobrze to ci się odbija dobre znajomości i alkoholowe libacje w tym zakładzie, wiec pamiętaj pamiętaj kierownictwu się nie odmawia niczego ;) a każdy tu to kierownik, to może i +500 x5 wpadnie pamiętaj możliwości w tej firmie są duże tylko od ciebie zależy jak je wykorzystasz

Zdzisia
@Agata

+/- jak kolega jak pracownik napisał, specyfika pracy jest taka ze dostajesz grafik na cały rok pracujesz 3 dni 2 dni wolnego czasem 4dni 1 dzien wolnego 365 dni w roku, na 3 zmiany jak wypadnie święto to dostajesz dodatek ok 200zl netto, ale robota spokojna połowę naszych obowiązków odwalają obchodowi

Xyz
@Agata

Szukają, ale bez znajomości to chyba nie dostaniesz pracy ,takie zamknięte koło.

@Zdzisia

O to może jednak nawet ok. A czemu tak wychodzi, że to oni tę połowę robią? I im to tak z ciekawości ile w takim razie płacą?

Antoni

W sieci jest rekrutacja dla konserwatora urządzeń komputerowych. Ktoś był już na rekrutacji i może coś powiedzieć o samej rozmowie? Prowadzi ją rekruter czy po prostu kierownik działu do którego się aplikuje?

Łukasz

Mineło 3 tyg od rozmowy kwalifikacyjnej ,Pracy nie dostałem temat zamknięty

@Łukasz

A dostałeś informacje zwrotną?

Łukasz
@Jarek

Nie ,musiałem sam dzwonić i pytać

Łukasz.

Rozmowę kwalifikacyjną oceniam bardzo pozytywnie większość pytań zadawała miła pani , pytania konkretne i rzeczowe, panowie rownież dołczali z pytaniami na które odpowiedz nie była jednoznaczna i wymagająca skupienia mimo stresu czas zleciał szybko w miłej atmosferze, ogólnie wyszedłem z uśmiechem , Teraz tylko czekać z nadzieją na pozytywną lub niestety negatywną odpowiedź. Pozdrawiam załogę.

@Łukasz.

A na jakie stanowisko aplikowałeś?

@Jarek

Czy dostałeś jakieś informacje o wyniku rozmowy kwalifikacyjnej

Tak,dostałem

I jak dostałeś pracę ?

Tak dostałem pracę.

@Jarek

To gratuluję a jak się mogę zapytać po jakim czasie od rozmowy kwalifikacyjnej dostałeś telefon

ok 3 tygodni minęło

@Jarek

Trochę to dla mnie wątpliwe żeby po 3 tyg dzwonili generalnie i w większości firm to okres max do 2 tyg no ale spoko, dzięki za info

@Kandydat

No ja też tak myślałem że do 2tygodni,4 lata temu aplikowałem do PKP i odezwali się po 4 miesiącach,tak więc to nie jest reguła te 2 tygodnie,a ty na jakie stanowisko aplikowałeś?,bo ja pracowałem wcześniej za (usunięte przez administratora) kotłów 6 lat i mam uprawnienia energetyczne grupa 2

@Jarek

No to mnie pocieszyłeś że nawet po tak długim okresie dzwonią , napewno dam Ci znać z jakim wynikiem się dla mnie rekrutacja zakończyła , a jak już rozmawiamy co sądzisz o wykonaniu telefonu do rekrutora np po 3 tyg z zapytaniem czy rekrutacja już zakończona czy jeszcze trwa, wiem że oni tego nie lubią ale trzeba wiedzieć mniej więcej na czym się stoi bo czas ucieka.

@Kandydat

Zawsze można zadzwonić i się dopytać,czy jeszcze czekać czy sobie odpuścić...

Alleluja i do przodu

Hej czy dostał już ktoś telefon od czasu poniedziałkowej rozmowy kwalifikacyjnej jako operator u mnie na razie cisza

admin

Wiele osób jest zainteresowanych losami firmy Elektrownia „RYBNIK” S.A. Jeżeli masz ciekawe informacje na jej temat wypowiedz się na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Elektrownia „RYBNIK” S.A - Rybnik

• Jak się pracuje w Elektrownia „RYBNIK” S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Elektrownia „RYBNIK” S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektrownia „RYBNIK” S.A?

Elektrownia „RYBNIK” S.A