Opinie o Orlen wydawnicza 4331 w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Orlen wydawnicza 4331. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Orlen wydawnicza 4331 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orlen wydawnicza 4331 w Warszawa

Gunia Nowy wpis

Bardzo czysta stacja. Przesympatyczny starszy Pan Michał tankuje auta. Pomogl mi skorzystac z myjni. Zawsze gotowy do pomocy, powinno byc wiecej takich osób. W sklepie obsluga na wysokim poziomie. Czysciutko w toalecie.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Orlen wydawnicza 4331?

kamil Nowy wpis

jak dla studenta bez zobowiazan to podejrzewam,ze kasa jest jak najbardziej okej, tylko pytanie jaka jest umowa ale podejrzewam, ze na zlecenie pracujesz i w jakim systemie sie tez pracuje czy zwykle 8godzin?

stat Nowy wpis

Troszku Was nie poniosło ?? czego można spodziewać się po pracy na szeregowej stacji benzynowej ?? Trzeba robić swoje i tyle, dbać o klienta, dla siebie ogarnąć korzystny grafik i tyle. Warto się starać o posadę we wspomnianym miejscu skoro tyle osób rezygnuje z pracy ?? może faktycznie brak umowy o pracę i kiepska płaca nie jest rzeczą wyssaną z palca ??

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Orlen wydawnicza 4331 się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
Anonimowy

Polecam,super atmosfera,wszyscy tutaj jesteśmy niczym jedna wielka rodzina.Piątka z plusem

maniek

Premia?Pic na wodę ...Tyrasz a i tak nie zostaniesz doceniony...Człowiek czasem potrzebuje motywacji...dobrego słowa..może uznania..popchnięcia do przodu,powiększania horyzontów,nie ma co liczyć na awans...Morał jest taki...Premi niet uznania niet więc po co się starać???

anonimowa

dobrze mi sie tutaj pracuje jestem zadowolona z pensji i z szefa.Szef jest na medal,ktoś tu wypisuje totalne bzdury pod jego adresem ze taki czy owaki.Dobry z niego człowiek,potrafi docenić pracownika.POZDRO DLA EKIPY

welaz

Zarobki mogly by byc troszke wyzsze ale nie ma co narzekac wszystko wynagradza atmosfera w pracy,niemalze rodzinna do tego dochodza comiesieczne premie,takze szeregowy pracownik dwojke spokojnie wyciaga.Kierownictwo spoko chlopaki(zartownisie) nie zmienil bym teraz tej pracy na inna.pozdro ekipa z wydawniczej yo.

Była pracownica

Pracowałam na tej stacji ale niestety musiałam sie przenieść na inną stację bliżej miejsca zamieszkania,Współpracę z Kierownikiem wspominam bardzo miło,super mi sie tutaj pracowało w sumie żałuję mej decyzji o przeniesieniu.

jestem ciekaw czy ktos kiedys widzial paczke na swieta..hahaha...panie zastepco nie rob z siebie posmiewiska bo jak dobrze pamietam to sam smarowales szefa za jego plecami...do tego jeszcze dzien na zadanie nie istnieje w kodeksie pana prowadzacego bo chyba sam go pisal...nie zachwalaj tej stacji w ten sposob bo to zenujace

aloelo

[usunięte przez admina].a co do pracy u (usunięte przez administratora)to premie tak jak ktos napisal wcale nie sa przyznawane...za konkurs z choinkami nie wyplacil nikomu ato bylo cos kolo 1000zl...i gdzie sa te pieniadze?obiecywac to on potrafi ale tylko tyle...a i te jego powidzenie...bedziesz zadowolony z pensji...

Super szefostwo i super zarobki,polecam każdemu pracę na Wydawniczej,choć bardzo ciężko się tu dostać.Zarobki są w pełni zadowalające,a do tego każdego miesiąca dochodzą niezłe premie.Szef naprawdę wyrozumiały i naprawdę spoko facet,nie rozumiem tych opinii powyżej,pewnie pisze pracownik który się nie sprawdził i został zwolniony i ucierpiała jego ambicja.POLECAM JAK DLA MNIE DYCHA.

anonimowy

super zarobki i super szefostwo,planuje tu pracowac do samej emerytury.Kierownik bardzo wyrozumialy i pomocny po prostu aniol nie czlowiek.Spotkania integracyjne dla zalogi,premie finansowe,paczki na swieta.Polecam kazdemu prace na stacji na wydawniczej.Pan Artur dusza nie czlowiek.Ci ktorzy wbijaja mu szpilki to nieroby okradajace stacje,zlapani na kradziezy i zwolnieni i teraz wypisuja bzdury pod jego adresem.Jeszcze raz polecam praca i szefostwo na medal!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Orlen wydawnicza 4331 - Warszawa

Orlen wydawnicza 4331