Polimex.net

Opinie o Polimex.net

Obecny

Premie dostają w firmie osoby, które na to zasługują.@Była Być może nie jesteś w grupie osób do premii!!

@Obecny

Weź przestań. Premia jest uznaniowa ale nikt nie wie jak zyskać sobie uznanie do premii, bo zasady są niejasne. Generalnie możesz dostać 0, 150,300 lub 500 brutto ale nigdy nie wiesz ile, za co i dlaczego. I nikt ci tego nie powie. Wszystko na zasadzie rób i nie pytaj o kasę. Te czasy się już kończą, tak samo jak dostępni pracownicy.

Poinformowany

Go*work znowu zamieszcza komentarze pod nikiem była

Andriu

Co nowego słychać w firmie? Byłem pracownikiem Polimex-u i bardzo miło wspominam swoja pracę w firmie.

Stefan

Jesteście przekonani, że o Polimex.net nie można napisać coś pozytywnego? Może warto wspomnieć, że to największy w Europie dystrybutor dodatków krawieckich i tkanin. W Polsce ma największą ofertę surowców do produkcji odzieży i innych branż przemysłu.

Copywriter

Wysłałam CV i po kilku dniach odebrałam telefon z Polimexu. Pani z miłym głosem przeprowadzała wstępną rozmowę; były pytania o to, jakie mam doświadczenie, jakie są moje oczekiwania finansowe, dlaczego to ja powinnam dostać tę pracę oraz od kiedy mogę zacząć. Udzieliłam odpowiedzi, rozmowa została zakończona. Po kilku dniach dostałam kolejny telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Rozmowa była prowadzona przez zastępce kierownika działu, kierownika działu oraz specjalistę ds. marketingu. Ludzie, którzy przeprowadzali ze mną rozmowę zrobili na mnie zdecydowanie dobre wrażenie. Byli profesjonalni, zadawali konkretne pytania. Co ważne, ja też miałam możliwość zadawania pytań dotyczących stanowiska, pracy i firmy. Oprócz rozmowy miałam do wypełnienia krótki test i na tym rozmowa kwalifikacyjna się zakończyła. Po 2 lub 3 dniach dostałam z Polimexu odpowiedź zwrotną, dotyczącą mojego zatrudnienia.

Konkretne, dość szczegółowe i dotyczące stanowiska, na które rekrutowałam. Pytania o doświadczenie, dlaczego chce akurat to robić a nie coś innego, czy wolę pracować samodzielnie czy w grupie, czego oczekuję od pracodawcy, jakie są moje oczekiwania finansowe, co jest dla mnie ważne w pracy.

Julita

@Była - dziękuję za Twoją odpowiedź. Wspominasz, że z pracodawcą podpisywana jest umowa o pracę - to kluczowa informacja dla osób zainteresowanych podjęciem pracy. Często rodzaj zawieranej umowy decyduje o podjęciu pracy w danej firmie. A czy oprócz podstawowego wynagrodzenia o którym piszesz, polimex.net zapewnia dodatkowe benefity?

Jarecki

W każdej firmie znajdzie sie parę osób które psują atmosferę. Podpuszczają innych i dokuczają jak ktoś chce pracować dobrze. @Była Nie musisz się martwić, zostaną tacy ludzie którym chce się pracować w Polimex-ie

Konrad

Polimex.net to spoko firm i niezadowoleni lepiej jak odejdą.

@Konrad

O czym ty piszesz. Jak odejdą wszyscy niezadowoleni, to zostaną tylko kierownicy, dyrektor, zarząd i może kasjerki. Kim wtedy będziecie robić?

Solanż

Czy jesteście pewni, że nie da się napisać o firmie coś pozytywnego? Wszędzie zdarzają się w karierze okresy gorsze. Ponadto nie ma idealnej firmy i zawsze może komuś zwyczajnie nie odpowiadać praca.

Obecny

Gdyby było w firmie tak jak piszecie to firmy by nie było. Może lepiej zając się pracą a nie obserwować innych?

mała

a czy możecie powiedzieć jakie zarobki są w firmie np w biurze czego można się spodziewać

@mała

(usunięte przez administratora)k to max, na premie nie licz nawet. Tyle zarobisz w każdej innej firmie na luzie i z pocałowaniem w rękę.

mariolka
@mała

O to prawda z tymi antykami sprzet sluzbowy marzenie

Miron

Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć na jakie warunki może liczyć kierownik działu sprzedaży? Myślę o wszystkim poza pensją oczywiście. Jaka jest atmosfera bo niektóre wpisy trochę są zastanawiające? Z góry dziękuję

Analityk

Dobra postawa żeby uczulić innych przed problemami. Tylko, że ja nie wierzę niektórym opiniom ponieważ robią to złośliwie ludzie często zwolnieni z firmy

Mango

Zawsze może być gorzej, być może jakiś gorszy czas dla firmy i dla pracowników. Słyszałem sporo dobrego o firmie i nawet złożyłem cv, teraz czekam czy zadzwonią i zaproszą na rozmowę. Czego mogą oczekiwać?

kosmos

zatrudnijcie sie tam , a będzie WAM dane

Mogolizm

Czy jesteście pewni, że nie można napisać o firmie nic dobrego? To bardzo niedojrzałe zachowanie, wyśmiewanie się z innych, może niektórym sprawia przyjemność. Firma poradzi sobie z takimi "pracownikami" bo jest silna.

Mimowszystko.org

Była i nikk- zapraszamy. Nikk to wiadomo czemu a była tez rozumuje "nietypowo"

Naprawde byly

Nikk ja po odejsciu z polimexu założyłem firme niezłe mi sie kreci szukam marketingowcy specjalnej troski. Podaj namiar to dostane dofinansowanie z pfron

gutek

ale na czasookres 2-3 m-ce, żeby znaleźć coś bardziej ambitnego, kreatywnego i finansowego może być?????

wiem
@gutek

Z takim podejściem, to jak najbardziej. Jako poczekalnia między jedną pracą a druga, to spoko :)

Szkoda, że są osoby które swoje niepowodzenia przerzucają na firmę. Polimex to dobry pracodawca. Polecam

Poldek

Czy możecie podpowiedzieć mi cos o pracy dla specjalisty ds. inwestycji budowlanych? Czy to duży temat inwestycyjny?

@Poldek

nie szukajcie odpowiedzi na forum, to nie jest właściwe miejsce :)

Lena

Czy praca dla specjalisty ds. marketingu jest jeszcze aktualna? Czy ktoś mógłby podpowiedzieć kilka informacji o firmie?

@Lena

Daj sobie spokój z tą firmą, nie zarobisz(usunięte przez administratora)i. Odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Polimex.net - Łódź

• Jak się pracuje w Polimex.net?

Zobacz opinie na temat firmy Polimex.net tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polimex.net?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polimex.net?

Kandydaci do pracy w Polimex.net napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polimex.net