Polimex.net

Opinie o Polimex.net

Osoba pr

Witam ! Czy gumę szer 4,mm albo 5 mm otrzymam ? Pozdrawiam elzbieta

Gus

Mnie interesuje czy kasjer i pracownik hali ma to samo wynagrodzenie czy jest różnica,pytam o nowo przyjętych. Są ogłoszenia i zastanawiam się,na ktore stanowisko aplikować

@Gus

Kasjerki I magazynierzy mają różne zarobki

Była
@Gus

Kasjerki miały i z tego co wiem nadal mają (usunięte przez administratora) stawkę w firmie (usunięte przez administratora) najwięcej (usunięte przez administratora) i to nie tylko tych związanych ze stanowiskiem kasowym. Do tego(usunięte przez administratora) mają odpowiedzialność materialną.

ciekawski

Kto obecnie zarządza pionem infrastruktury w P-M ?

wiedzący
@ciekawski

a co to jest P-M?

Asia

Pierwszy raz się tak zdarzyło że przyjechał do nas dyrektor i przywitał się ze wszystkimi , rękę podał. Mnie zapytał jak mija dzień i byłam bardzo tym zaskoczona. Tyle lat tu pracuję i nigdy mnie nikt z Lodzi nie zapytał jaki mi mija dzień. Oby się ta nasz firma we wszystkim tak zmieniała.

Elżbieta
@Asia

Mam nadzieję, że Twoja wypowiedź nie ma wydźwięku ironicznego. Ale może podyskutujmy o innej sprawie. Jak sama nadmieniłaś - w firmie Polimex.net pracujesz już od wielu lat, a więc o tamtejszych warunkach zatrudnienia wiesz niemal wszystko. A ja jestem ciekawa, czy w Polimex.net wynagrodzenie jest adekwatne zarówno do stażu pracy, jak i chociażby zaangażowania? Zechcesz mi to wyjaśnić?

@Elżbieta

Nie,nie jest adekwatne do stażu, obowiązków, odpowiedzialności materialnej, wiedzy, zaangażowania.

Mam przez to rozumieć, że w Twojej ocenie jest ono za niskie? Jeżeli tak twierdzisz, to napisz, proszę, czy próbowałeś może chodzić do pracodawcy i rozmawiać na temat swojego wynagrodzenia? Zastanawia mnie, czy wnioski o podwyżkę mogłyby coś pomóc.

Ex
@Asia

I gdzie ten dyrektor??? ????????????????

Copywriter

Wysłałam CV i po kilku dniach odebrałam telefon z Polimexu. Pani z miłym głosem przeprowadzała wstępną rozmowę; były pytania o to, jakie mam doświadczenie, jakie są moje oczekiwania finansowe, dlaczego to ja powinnam dostać tę pracę oraz od kiedy mogę zacząć. Udzieliłam odpowiedzi, rozmowa została zakończona. Po kilku dniach dostałam kolejny telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Rozmowa była prowadzona przez zastępce kierownika działu, kierownika działu oraz specjalistę ds. marketingu. Ludzie, którzy przeprowadzali ze mną rozmowę zrobili na mnie zdecydowanie dobre wrażenie. Byli profesjonalni, zadawali konkretne pytania. Co ważne, ja też miałam możliwość zadawania pytań dotyczących stanowiska, pracy i firmy. Oprócz rozmowy miałam do wypełnienia krótki test i na tym rozmowa kwalifikacyjna się zakończyła. Po 2 lub 3 dniach dostałam z Polimexu odpowiedź zwrotną, dotyczącą mojego zatrudnienia.

Konkretne, dość szczegółowe i dotyczące stanowiska, na które rekrutowałam. Pytania o doświadczenie, dlaczego chce akurat to robić a nie coś innego, czy wolę pracować samodzielnie czy w grupie, czego oczekuję od pracodawcy, jakie są moje oczekiwania finansowe, co jest dla mnie ważne w pracy.

Sebastian

Sugerujesz, że firma może przestać istnieć? Jest to dziwne, tym bardziej że przedsiębiorstwo na swojej oficjalnej stronie internetowej informuje, że jest największym w Europie dystrybutorem dodatków krawieckich i tkanin. Tak duża firma mogłaby przestać istnieć? Sprecyzuj, proszę informację, którą podałeś w tym zakresie. Sądzę, że to tylko plotki, lecz wolę się upewnić.

zuzia rozia

Niestety nie moge wystawic pozytywnej opinii. Sklep dziala berdzo topornie. Zero kontaktu z klientem, nie odbieraja telefonow a czat nie dziala. Zrobienie zamowienia tez nie jest latwe. Koszty wysylki chyba najwyzsze w Polsce.

mamjuzdosc

bardzo dziwna firma , (usunięte przez administratora) dziś pracujesz jutro - nie (usunięte przez administratora) brak jasnych kryteriów - pomimo ciągłych kontroli , brak reakcji z centrali , możesz monitować , że brak tego czy tego - mają to w (usunięte przez administratora) , centralne biuro ma to w (usunięte przez administratora)i tak ty odpowiadasz ... praca fajna !!!! (usunięte przez administratora) zmień doraddców !!!! pogadaj z pracownikami !!!

@mamjuzdosc

Zgadzam się z tobą. Prezes powinien pogadać że zwykłymi pracownikami, którzy tak naprawdę mają największe pojęcie o funkcjonowaniu sprzedaży na hali , potrzebach klientów, kiepskiej organizacji pracy i chaosu wynikającego z błędnych decyzji góry które sprawiają, że jest coraz gorzej. Potwierdzam również, że ogólnie praca nie najgorsza , szkoda tylko marnowanego potencjału firmy.

W Polimexie pracuję dość krótko. Gdybym przeczytała opinie o tej firmie w tym serwisie (a tego nie robiłam), to prawdopodobnie nie przyszłabym nawet na rozmowę rekrutacyjną. I byłby to błąd. Ta firma, zresztą jak każda, ma swoje plusy i minusy. Dla mnie naprawdę dużym plusem są ludzie (przynajmniej z mojego działu)- są bardzo pomocni, mili, uśmiechnięci, koleżeńscy, przez co atmosfera jest bardzo w porządku i pracuje się po prostu dobrze. Fajnie też, że nie przenoszę pracy do domu- po pracy po prostu wyłączam komputer i jadę do domu. Poza tym, mam możliwość skorzystania z karty sportowej oraz dodatkowego ubezpieczenia grupowego na dobrych warunkach. Jeśli chodzi o kolejne pozytywne aspekty, to jestem zadowolona, bo dostałam tę pracę mimo tego, że nie miałam dużego doświadczenia, jednak dostałam szansę, z czego się bardzo cieszę. Realizuje zadania ze swojej dziedziny, ale mam też szansę, żeby angażować się w zadania marketingowe i na tym polu również się rozwijać i zdobywać doświadczenie, a jest to dla mnie ważne. Jak wcześniej wspomniałam, są też minusy. Dla mnie głównym jest to, że zasady i regulamin w firmie są bardzo sztywne i -moim zdaniem- przestarzałe. Przerwa obiadowa, "lunchowa" trwa..15 minut. Ja w tym czasie niestety nie jestem w stanie się spokojnie najeść. Nie wolno w czasie godzin pracy korzystać z telefonu. Na początku naprawdę odnosi się wrażenie, że jest tu zwyczajnie sztywno i że panuje wszechobecna kontrola. Ale to chyba kwestia przyzwyczajenia.. Jeśli bym mogła coś w firmie zmienić, to prawdopodobnie wydłużyłabym przerwę, albo po prostu zniosła limit czasu na jedzenie- pracowałam w kilku miejscach i nigdzie nie było określonego czasu na jedzenie (a na pewno nie tak sztywny jakim jest 15 minut). Podsumowując, pracuje mi się tu dobrze, mogę się realizować i rozwijać, ludzie są bardzo sympatyczni. Jest kilka rzeczy, które można byłoby zmienić, ale to pokaże dopiero przyszłość. Na pewno nie warto zrażać się negatywnymi opiniami, które są zamieszczane na tym serwisie, bo naprawdę nie odzwierciedlają prawdziwego stanu rzeczy.

@Ania

Ania, dziękujemy Ci za opinię o naszej firmie. Cieszymy się, że czujesz się u nas dobrze. Szczególnie cenne jest dla nas to, że starasz się obiektywnie przedstawić swoje odczucia, a nie skupiasz się wyłącznie na negatywach. Odnośnie wskazanych przez Ciebie minusów, to 15-minutowa przerwa w pracy jest przerwą kodeksową, wliczaną do czasu pracy i nasz ustawodawca nie pozostawia nam w tym zakresie swobody. Niemniej z drugiej strony nikt nie mierzy czasu Twojej przerwy ze stoperem w ręku więc chyba nie jest to aż taki problem. Po prostu w pracy jak w życiu. Jeśli Ty nie przeginasz, to pracodawca też nie będzie przeginał i wyliczał Ci długości przerwy na posiłek z zegarkiem w ręku. Piszesz też o zasadach, regulaminach. Regulamin pracy musi być w każdej firmie zatrudniającej co najmniej 50 pracowników, a co do zasad to w firmie takiej jak Polimex, która zatrudnia znacznie więcej osób, muszą działać procedury, zasady postępowania. Ale one nie są wprowadzane przeciwko pracownikom tylko po to, aby wiedzieć jak działać, żeby właściwie wykonywać swoją pracę, w jakich sprawach do kogo się zwrócić itd. Zaś co do używania prywatnych telefonów w czasie pracy to jest podobnie jak z tą przerwą. Jeśli Ty nie przeginasz to nikt nie powinien Ci robić z tego powodu problemów. Co innego jak ktoś notorycznie wisi na prywatnym telefonie lub siedzi w necie w prywatnych sprawach w godzinach pracy. Praca to jednak praca a nie prywatny czas. Życzymy Ci powodzenia w nowej pracy i wielu sukcesów zawodowych oraz rozwoju dzięki ciekawej pracy w Polimexie!

Łysy

Tylko zapomniałeś dodać, że trudno się tej przerwy doczekać bo roboty jest tyle, że nie ma czasu nawet iść na przerwę bo prawie nikt już nie chce w tym Tesco pracować. Poza tym co to za łaska z tą dłuższą przerwą jeśli każą ci zostawać w pracy 15 minut dłużej.

Wf
@Ania

Ania kto Tobie płaci za opinie tak pozytywną czyżbyś była protegowana przez kogoś na wysokim stanowisku każdy kto się tam dostanie przypadkiem z ulicy i niema pleców to jest nikim.

Simon
@Wf

A kto tobie Wf płaci za hejtowanie i sianie fermentu? Plecy to trzeba mieć żeby się zatrudnić w NBP, Orlenie albo KGHM. Polimex to prywatna firma i nikt tu na cudzych plecach kariery nie robi. Mówienie, że jak się nie ma pleców to się jest nikim w firmie to po prostu żenada. Wiem, że pozytywne opinie o Polimex cię bardzo denerwują, ale prawda jest taka, że aby tu pracować wystarczy mieć głowę na karku a nie trzeba liczyć na czyjeś plecy.

Rrrr
@Polimex.net

Co do tej przerwy to nie piszcie farmazonów 15 minut wymusza na was ustawodawca ? 15 minut to ustawodawca ustalił jako minimum ,górnej granicy nie ma.wiec dłuższa przerwa to dobra wola pracodawcy której nie macie.

Zzzz
@Rrrr

No tak bo inni pracodawcy dają i po 30 minut przerwy tylko, że bezpłatnej albo każą to odpracowywać, zostawać dłużej w pracy o 15 minut. Ja pracuję w Polimex i nigdy nie byłam wyliczana z przerwy co do minuty więc nie rób z igły widły Rrrr.

@Zzzz

15 minut i kamery nad głowami a także naloty zarządu na stołówkę . Żeby lepiej się trawiło i w boczki nie właziło ????????????

Ciekawy

Czyżby wymieniali "górę"? Ostatnio pojawiły się ogloszenia (usunięte przez administratora). Coś wiecie na ten temat? Czy to tylko przykrywka pod swoich kandydatów?

to tylko ja

pierwszy raz widzę żeby pracodawca był tak aktywny na goworku na profilu swojej firmy :) który z założenia jest portalem dla pracowników do wyrażania swojej opinii o przedsiębiorstwie. jakiś ukryty cel? :) (podpowiem że może chodzić o przesunięcie tych niepochlebnych wypowiedzi na dół strony gdzie nie wszyscy już zaglądają:)

Tolek
@to tylko ja

To mało znasz gowork i mechanizmy działania tego portalu. Te wpisy to przeciwwaga dla ciemnej strony mocy czyli hejtu i pomyj, które się tu wylewa na pracodawców.

Olga

Na stronie firmy natrafiałam na ogłoszenie o pracę, w którym Polimex.net poszukuje Specjalisty ds. Zakupu Kwiatów. Napisane w nim jest, że oferuje ona oprócz możliwości rozwoju, wyjazdy na targi w Polsce, Europie zachodniej i Azji oraz szkolenia rozwijające umiejętności handlowe i negocjacje zakupowe. Czy Polimex.net zapewnia w praktyce takie rozwiązania swoim pracownikom? Jak oceniacie wspomniane wyjazdy zagraniczne?

Robson
@Olga

Tak, Polimex faktycznie zapewnia takie wyjazdy swoim pracownikom. Przynajmniej kilka razy w roku odbywają się wyjazdy na targi - Azja, Europa zachodnia, Turcja itd. Nie ma w tym żadnej ściemy.

Czarek
@Robson

I każdy pracownik może sobie pojechać na taki targ międzynarodowy?

@Czarek

Kazdy pracownik na stanowisku handlowym ma szanse pojechać na targi branżowe zwłaszcza jeśli ma wiedzę i doświadczenie z danej dziedziny i wykazuje zaangażowanie oraz innowacyjność w podejsciu do danej branży. Ostatnio kilka osób pojechało na targi europejskie a już wiosną targi azjatyckie.

manjurian candidate

Podobno jakąś nową filię otwierają . nie wiecie czy już jest rekturacja ?

@manjurian candidate

Zachęcamy do udziału w aktualnie prowadzonych rekrutacjach. Obecnie w związku z rozwojem nowej branży poszukujemy specjalistów ds. zakupów, a także pracowników do nowej hurtowni na stanowiska: sprzedawca, magazynier, kasjer, pracownik hali sprzedaży. Więcej szczegółów znajdziecie w zakładce Oferty pracy na naszym Profilu Pracodawcy.

@manjurian candidate

Pracowałem trochę w tej firmie, odradzam największemu wrogowi. Omijacie z daleka...

obecny
@Tomek

A ja uważam przeciwnie. Firma jest spoko.

@Tomek

TOMEK, dziękujemy za Twoją opinię. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog zarówno z obecnymi, jak i byłymi pracownikami. Odpowiedź zwrotna od nich jest dla nas zawsze cennym doświadczeniem, z którego możemy wyciągnąć wnioski, by nieustannie usprawniać funkcjonowanie naszej firmy. Niestety Twoja opinia jest zbyt ogólna, abyśmy mogli się do niej odnieść. Jeśli chciałbyś opisać sprawy, które mogły Cię niepokoić to możesz to zrobić pod adresem: biuro@polimex.net. Tylko dzięki temu będziemy mogli dokładnie zbadać sytuację i wyciągnąć ewentualne konsekwencje oraz wnioski na przyszłość. Dziękujemy Ci za dotychczasową współpracę i życzymy sukcesów zawodowych. Pozdrawiamy, Polimex.net

@manjurian candidate

jest. Są ogłoszenia i można osbiście do Rzgowa na Katowicką podrzucić.

pola.4@o2.pl
@Polimex.net

Witam gdzie znajduje się miejsce pracy i w jakich godzinach?

Jola

Pracowałam w w tej firmie i chce powiedzieć że spotkałam tam najbardziej fajne osoby kierownik super człowiek chciałam spróbować czegoś nowego i bardzo żałuję była to praca w której czułam się bardzo dobrze

Aaa

Witam chciałem się dowiedzieć na jakie pieniądze można liczyć na stanowisku magazyniera

Majka

Proszę o informacje dotyczące stanowiska kasjerki w Polimexie ? Zarobki ,obowiązki??? Dziękuję ????

Justyna
@Majka

Obowiązki to faktycznie obsługa kasy a nie jak w marketach, że jesteś od wszystkiego. Zarobki też lepsze niż w sieciówkach handlowych. Praca na jedną zmianę. Jak ci się spodoba to warto zostać na dłużej, bo firma jest stabilna. Ogólnie jest OK.

Majka
@Majka

Dziekuje???????????? Justyna za informacje

Inna filja
@Justyna

Justynko z której filii jesteś? Bo trochę mijasz się z prawdą.

tasamafilja
@Inna filja

Innafiljo napisz coś o sobie z której ty filji jesteś :-)

Zorientowany

Potwierdzam. Firma jest fajna a wszystkie zmiany ja lepsze.

Zadowolony
@Zorientowany

Zgadza się, dobrze że się uspokoiło w tych komentarzach bo żal było czytać jakie bzdury tu wypisywali. Pewnie im się znudziło a może to sam gowork podgrzewa atmosferę

Jesteśmy dumni, że mamy utalentowanych i zaangażowanych pracowników również tych niższego szczebla. Jednak są nam oni niezbędni do realizacji innych zadań niż marketing internetowy. Ponieważ stale się rozwijamy i rozszerzamy się o nowe branże, to poszukujemy obecnie osoby specjalizującej się w marketingu w sieci i z doświadczeniem w tym zakresie. Wszystkie konstruktywne uwagi bierzemy sobie do serca, a byłych pracowników gorąco pozdrawiamy i życzymy powodzenia.

iv

Cześć, mam pytanie dot. zarobków (widełki brutto chociaż) w dziale marketingu, jestem zainteresowana ogłoszeniem specjalista ds marketingu internetowego, ale czytając te opinie, boję się, że trafię ze swojego szamba do innego

@iv

ile zarabiasz teraz w tym swoim szambie?

specjalista ds. marketingu
@iv

ktoś trochę znający się na marketingu internetowym powinien wiedzieć, że na takim Goworku to wylewają pomyje różni malkontenci, a opinię o firmie w której chce się pracować wyrabia się w bardziej wyszukany i wiarygodny sposób

Eska

Miało być: "Zatrudniony ...

Eska
@Eska

Miało być: "Zatrudnimy ... polski jest jednak trudny hehehe

Pamiętasz mnie?
@Eska

Andrzej, jak piszesz na forum, to nie pij. Zgryzota Cię w końcu zeżre, że już nie pracujesz w Polimexie, tylko pobierasz zasiłek.

Pamiętająca to i owo...
@Pamiętasz mnie?

ha ha myslimy tak samo, solidarnosc jajnikow to jest intuicja! tylko powiedz mi moja droga dlaczego ten frustrat Andrzej K. odreagowuje swoje nieudacznictwo na publicznym forum? to inna wersja erotomana gawedziarza??? w sumie to mi go szkoda mam nadzieje ze chlopina sie w koncu ogarnie i nie zrobi sobie krzywdy

Pamiętasz mnie?
@Pamiętająca to i owo...

Nie jestem kobietą... Może trochę przesadzasz, Andrzej nie był znów taki frustrat i nieudacznik skończony. Choć rzeczywiście coś mu się pogrzało przez ten czas z lekka pod sufitem, żeby do tej pory tak się męczyć i wylewać fekalia na Polimex pod różnymi nickami. Poznać go można na odległość, z zamkniętymi oczyma:-)

Pomocny
@iv

Płacą całkiem nieźle, a przede wszystkim dadzą ci faktycznie tyle ile obiecali, a wierz mi, że w innych firmach bywa z tym różnie. Dodatkowo jak masz trochę polotu i jakieś wyniki to można naprawdę dobrze zarobić. Najważniejsze jest jednak to, że firma nie skąpi kasy na marketing i jeśli potrafisz wykazać się inwencją to możliwości działania są naprawdę duże, bo firma stawia na rozwój i aktywność w sieci, co widać chociażby po tym jak wygląda strona nowego sklepu internetowego.

zadowolony

Firma jest naprawdę spoko. Nie ma co narzekać. Stałe godziny pracy. Wiesz co do ciebie należy. Nikt się nie czepia.

Nicka
@zadowolony

Ja zaczęłam pracę w Polimexie już parę miesięcy temu i uważam że firma jest naprawdę ok. Wcześniej pracowałam w spożywce duzej sieci. (usunięte przez administratora) i malaria, na magazyn to wejść się nie dało jak dostawa przyjechała. W Polimexie jest porządek i dobre warunki pracy. Wiadomo co kto ma robić, a nie, że jesteś od wszystkiego. Kasa też lepsza niż w sieciówce. Od razu na wejściu dostajesz tez fajny pakiet benefitów nie tylko siłka czy basen ale tez np. tańsze bilety do kina. No i najważniejsze, że praca w normalnych godzinach a nie raz od rana a raz po południu. No i nie trzeba zatowarowywac w nocy. Dla mnie praca zdecydowanie na plus.

Konrad

Jest ogłoszenie na zastępcę kierownika hali w Łodzi. Angielski trzeba znać? Programy komputerowe jakieś? Jak dużo podwładnych do ogarnięcia na hali? No i przede wszystkim jak płacą, na ile można liczyć miesięcznie na rękę (widełki chociaż)?

Zostaw merytoryczną opinię o Polimex.net - Łódź

• Jak się pracuje w Polimex.net?

Zobacz opinie na temat firmy Polimex.net tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polimex.net?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polimex.net?

Kandydaci do pracy w Polimex.net napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polimex.net