Polimex.net

Opinie o Polimex.net

JU Nowy wpis

Hejo, widzę że szukają na łódź handlowca i piszą że atutem jest język czeski i słowacki. A wiecie może czy wystarczy komunikatywny ? I ciekawią mnie też te wyjazdy na targi, czy taka możliwość ma każdy pracownik czy trzeba np mieć dobre wyniki ?

Pytający Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy pracownik kompletacji zamówień jest tylko od kompletacji zamówień czy musi też siadać na kasie, obsługiwać klientów stacjonarnie lub telefonicznie i robić inne rzeczy?

Rafał Nowy wpis

Jakie warunki teraz dla pracownika hali? Płacą minimalną czy można dostać więcej? Są podwyżki albo premie? Dodatkowo dają jakiś socjal? Napiszcie więcej o benefitach szczególnie czy dali coś na święta?

Paulina Nowy wpis

Duży wybór materiałów pasmanteryjnych, kaletniczych, florystycznych! Przystępne ceny.

Copywriter

Wysłałam CV i po kilku dniach odebrałam telefon z Polimexu. Pani z miłym głosem przeprowadzała wstępną rozmowę; były pytania o to, jakie mam doświadczenie, jakie są moje oczekiwania finansowe, dlaczego to ja powinnam dostać tę pracę oraz od kiedy mogę zacząć. Udzieliłam odpowiedzi, rozmowa została zakończona. Po kilku dniach dostałam kolejny telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Rozmowa była prowadzona przez zastępce kierownika działu, kierownika działu oraz specjalistę ds. marketingu. Ludzie, którzy przeprowadzali ze mną rozmowę zrobili na mnie zdecydowanie dobre wrażenie. Byli profesjonalni, zadawali konkretne pytania. Co ważne, ja też miałam możliwość zadawania pytań dotyczących stanowiska, pracy i firmy. Oprócz rozmowy miałam do wypełnienia krótki test i na tym rozmowa kwalifikacyjna się zakończyła. Po 2 lub 3 dniach dostałam z Polimexu odpowiedź zwrotną, dotyczącą mojego zatrudnienia.

Konkretne, dość szczegółowe i dotyczące stanowiska, na które rekrutowałam. Pytania o doświadczenie, dlaczego chce akurat to robić a nie coś innego, czy wolę pracować samodzielnie czy w grupie, czego oczekuję od pracodawcy, jakie są moje oczekiwania finansowe, co jest dla mnie ważne w pracy.

Witam. Czy ktoś sie orientuje ile jest pracujacych sobót w miesiąc według grafiku na stanowisku pracownika hali?

Xyz
@Karolina

A przyjęli Cię do pracy ? Też tam aplikowałem i wybieram się na rozmowę , mogłabyś powiedzieć wiecej szczegółów , jak atmosfera na rozmowie , o co pytają i czy warto?

@Xyz

I co byłeś już na rekrutacji? Też na pracownika hali? Fajnie by było jak już będzie po żebyś napisał o swoich odczuciach. Ciekawy jestem czy w ogóle dają feedback po rozmowie. To znaczy czy warto czekać na odpowiedź.

Barbara

W związku z tym że znalazłam od nich ofertę pracy na stanowisko pracownika hali sprzedaży może ktoś dać znać jak ustalany jest grafik? Podane tam są godziny 8-16 i 10-18 czy ma się jakiś wpływ na to w jakich godzinach się pracuje?

Hufky
@Barbara

Nie ma się wpływu, zmiany są tygodniowe.

Magdalena
@Hufky

czyli ciężko żeby na rękę z czymkolwiek szli? A z drugiej strony w takim razie to na co można mieć tu ewentualny wpływ jeśli o indywidualne warunki pracy chodzi?

Zakupowiec

W Polimex spędziłem prawie 2 lata, na górze w Dziale Zakupów. Atmosfera w firmie, szczególnie w dziale, w którym pracowałem bardzo pozytywna. Kierownicy pomocni, zaangażowani, obiektywni - współpracownicy zarówno z Działu Zakupów jak i Działu Sprzedaży podobnie - pomagają przy wdrożeniu i późniejszej pracy. Współpraca z Księgowością czy P.Lidią - klasa. Pracownicy z Hali, Wysyłki czy Magazynu - można się spokojnie dogadać, jeżeli są tylko ku temu chęci. Z P.Prezesem wielu okazji do rozmów nie miałem lecz zawsze były konkretne, rzeczowe i z szacunkiem. Wypłata zawsze na czas, w całości na umowie, bez potrąceń. Urlop pełny, nigdy nie doświadczyłem odmowy. Jest gdzie zaparkować, zjeść, zaplecze ładne, nowe, biura czyste, jest klimatyzacja. Nie zostałem zwolniony, odszedłem z powodów rodzinnych. Czy bym wrócił? Pewnie tak, gdybym nie zmienił branży i charakteru pracy. Dobrze wspominam ten czas, przede wszystkim współpracowników, którzy są ZESPOŁEM a nie jednostkami, które patrzą jak Ci zaszkodzić na boku. Zdrówka dla wszystkich :)

Magdalena

praca za 5? to można mieć aż tak dużą własną wydajność? to ile osób tu jest skoro o tyle więcej według Ciebie ich być powinno, czemu nie zatrudniają?

Pamiętam, że firma prowadziła niedawno rekrutację na Pracownik Produkcji. Czy komuś udało się zdobyć pracę i może się podzielić wrażeniami?

Mateusz

A co produkuje Polimex?

Witam. Chciałabym sie dowiedziec o prace w sobote. Ile sobót w miesiącu jest pracujących?

Emilia
@Kasia

Jakieś konkretne stanowisko masz na mysli?

@Emilia

Pracownik hali

Witold

Jak mam rozumieć Twój wpis? Tylko tak szczerze możesz mi sprecyzować, jak dokładnie oceniasz to miejsce pracy? Bo czuję, że chyba nie masz aktualnie zbyt dobrego zdania o tym pracodawcy? Bardzo Cię proszę o informację.

Maciek
@Witold

Jest to dla mnie zagadką (usunięte przez administratora) Rozumiem, że piszesz z profilu firmowego?

Bb
@Witold

Szczerze się nie da. (usunięte przez administratora)

Bartek
@Witold

Szczerze się nie da. Dlaczego? (usunięte przez administratora)

Maciej
@Bartek

Proponuje wytypować listę (usunięte przez administratora) lub ustalmy(usunięte przez administratora) itd hahahah

Robert
@Witold

Gość, który był(usunięte przez administratora)po odejściu z firmy (usunięte przez administratora)przez rok. Ale ważne, że wszędzie panuje rodzinna atmosfera.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Polimex.net?

Beznadziejne

Agata

Sami widzicie. (usunięte przez administratora)nie można się odezwać.

th

Takie jak cała firma. Ciekawe(usunięte przez administratora) ludzi :)

Jak jest z pakietem medycznym w Polimex.net? Można dołączyć rodzinę?

Pakiet medyczny mają tylko pracownicy na wyższych stanowiskach od kierownika wzwyż. Zwykły pracownik może liczyć jedynie na zabranie premii przy zwolnieniu powyżej 3 dni

Bb

Merytorycznie jestem ciekaw kiedy(usunięte przez administratora)się zorientuje, że mu pracownicy (usunięte przez administratora) wykańczają firmę. Nie ma kompetentnych ludzi do obsługi klientów (usunięte przez administratora). Jak klientem nie ma się kto zająć to klient odchodzi tam gdzie czuje się ważny. Niestety (usunięte przez administratora) traci na wartości.

Xxl

Firma traktuje pracowników(usunięte przez administratora) jak im się podoba. Osoba na stanowisku kierowniczym to(usunięte przez administratora) najpierw powinna przejść cykl szkoleń z zakresu kierowania pracownikami oraz szkolenie z zakresu panowania na emocjami, (usunięte przez administratora) tylko się panoszy a kultury i wiedz kompletne zero.

Marco
@Xxl

Dla mnie podnoszenie swojego ego (usunięte przez administratora)wskazuje na b

Ostatnio zastanawiałem się czy jest coś dobrego, co można powiedzieć, o tej firmie? Jedyne za czym człowiek tęskni, to byli pracownicy, którzy tworzyli niesamowity zespół i wręcz rodzinną atmosferę. Cała reszta kuleje. (usunięte przez administratora)Firma (usunięte przez administratora) oferuje (usunięte przez administratora)możliwości rozwoju.

To (usunięte przez administratora) firma , zarobki są (usunięte przez administratora) a standardy pracy(usunięte przez administratora) polecam (usunięte przez administratora)

@Monika

Przeczytałem (usunięte przez administratora) i zgadzam się. (usunięte przez administratora) kompletne

On

W zasadzie jest to możliwe, jeżeli zna się standardy firmy

Ktoś

(usunięte przez administratora) Nie używam brzydkich słów , jestem ciekaw. Jak ludzie mają poznać opinie o firmie. (usunięte przez administratora) Tak jak kiedyś napisałem ludzie fajni(usunięte przez administratora)

To jest mega śmieszne , bo nigdzie indziej nie ma tak jak (usunięte przez administratora)Polimex,net. Każda (usunięte przez administratora) wypowiedź jest (usunięte przez administratora)

tfu

co tam ciekawego na wysyłce się dzieje?

Zostaw merytoryczną opinię o Polimex.net - Łódź

• Jak się pracuje w Polimex.net?

Zobacz opinie na temat firmy Polimex.net tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polimex.net?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polimex.net?

Kandydaci do pracy w Polimex.net napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polimex.net