Makrum S.A

Bydgoszcz

Opinie o Makrum S.A

qq 2010-11-25 15:02:23
dno dno i jeszcze raz dno -i nic pozatym aha i[usunięte przez admina]

przestrzegam
mh.......... 2014-02-12 18:10:59
i dalej nic sie nie zmieniło
hejo 2014-02-26 13:49:27
Ja wlasnie po rozmowie kwalifikacyjnej. W biurze cichutko, pachnąco, szef wygadany i tez kulturalny.
ktos 2014-03-02 21:39:20
hejo,aby tej ciszy i milego zapachu nie zabrakło ci na lesnej,zgadzam sie w pełni z mh
P.S 2014-03-26 17:50:26
bieda az piszczy
spaw.... 2014-04-06 22:07:45
rozpacz,brak słow
JONASZ 2014-06-25 06:15:10
Przestrzegam wszystkich przed podjeciem pracy w firmie MAKRUM,w Bydgoszczy. Warunki pracy.....katastrofalne.Potężna hala, w ktorej spawa się konstrukcje,nie posiada wentylatorów,wyciagowych.Zapylenie,i szkodliwe,zwiazki hemiczne wydobywające sie podczas spawania,kumulują się w całym obiekcie,aż trudno oddychać.Warunki socjalne?....nie ma ich w ogóle.brudna,obleśna jadalnia,podobna do obory,usmolone stoły na których jadają pracownicy.Śmierdzące szatnie,gdzie oferuje się zdemolowane,pojedyńcze szafki,na odzież.Także łażnia.Smród,i brud.No i BHP...bez pokrycia.Wszedzie totalny bałagan.Porozrzucane,odpady po spawaniu,cięciu....A wymagania na skale .światową....Dziwie się że nie zainteresuje się tym inspekcja,albo telewizja.Ja się pytam....w jakim kraju my żyjemy?..nie wiedziałem że mogą być jeszcze takie warunki...W tym zakładzie czas się cofa....NIE ,POLECAM,i PRZESTRZEGAM....Dawny pracownik.....
witty 2014-11-06 23:31:02
W Makrum coraz większe bagno oszukują swoich pracowników, oszukują firmy które spawają na zasaach outsourcingu. Kadra zarządzająca coraz niższych lotów. Szef produkcji nie wie co robi bo się nie zna. Szef spawalni nawet nie wie jakie projekty realizuje i co ma na hali. A wtóruje temu kompletny ignorant prezes, który nie zna nawet koniecznych w produkcji procesów. Cóż totalny debil.
master 2014-11-27 08:25:02
atrakcyjne warunki- ta firma to po prostu bankrut.
podwykonawca 2015-03-02 14:47:47
panowie
uciekajcie z tego okrętu
on tonie!!!!!!!!!!!!!!!!
szok jak oni moga tak oszukowac
szok
luew 2015-04-20 14:25:57
Już szukają operatorów na maszyny. Znaczy się, że już od nich uciekają. Atrakcyjne warunki to pic. Nie płacą zgodnie z ustaleniami. Bankruci.
karl 2015-05-05 11:19:01
chyba nie tacy bankruci skoro kupili dzialke na zachemie pod fabryke. teraz to moze nie wyglada najlepiej ale za chwile zbuduja nowa hale a starą bedzie trzeba burzyć bo bloki budują. Znajomy mowil ze chca na maszynach 3 zmiane uruchamiac i potrzebuja operatorow bo teraz na nadgodzinach jada
luew 2015-05-07 00:18:51
działkę to fakt kupili ale raczej nie po to żeby postawić halę, ale do poprzedniej produkcji już nie wrócą. To bankruci, nie mają już na materiał nikt im nie chce sprzedawać. A działkę kupili za to czego nie zapłacili firmom spawalniczym.
boss 2015-06-24 22:13:25
Stocznia w Szczecinie, spawalnia w Paterku, działka na Zachemie, zakład produkcyjny na leśnej, biurowiec na Fordońskiej wszystko to we władaniu MAKRUM, wiec o bankructwie raczej nie ma mowy.
reddy 2015-07-17 18:51:17
Stocznia w Szczecinie no nie bo boki mnie rozbolą ze śmiechu. Co to za stocznia. Puste hale i podnajmowane. Nie mówcie o stoczni bo tam nic się nie buduje. Wszystko z kreatywnej księgowości i dobry PR a TV bydgoska i miejscowi redaktorzy wszystko kupują, bo nie znają rzeczywistości tylko przekazują to, co im przekażą na spędach dla mediów, które rok w rok są organizowane
arek 2015-09-10 23:46:37
makrum ma się całkiem dobrze wystarczy przeczytać sprawozdanie finansowe za 1 półrocze. Dużo inwestują więc w przyszłości może być tylko lepiej. Nowy produkt wypuszczają na rynek a to nie jest zwiastun upadku. omówienie wyników finansowych jest na blog.immobile.com.pl
xxxx 2016-03-05 10:17:46
Jak to jest z tym Makrumem. Kiedy otwierają nowy odział w Bydgoszczy na zachemie? W mojej firmie pełno ludzi z Makrumu. Ponoć bardzo słabe płace. No ale po otwarciu nowego może będzei lepiej
BABI 2016-03-28 23:06:47
A co słychać w temacie maszyn do przemysłu cementowniczego? Czy kierownictwo Makrum wie, że to jedna z głównych gałęzi produkcji tego zakładu? Co fachowców brakuje?
I kto wam dzisiaj może zaprojektować piec obrotowy, młyn kulowy, kruszarkę, itp?
A może w kompostowniach jest lepiej? Co słychać w temacie nawilżaczy, granulatorów talerzowych, reaktorów, chłodników (to nie zupa), pras do cegły silikatowej, suszarek?
Chcecie inwestować w parku przemysłowym? Ile 300-500 mln Euro? Co Rafał Jeży ma takie pieniądze? Nawet 10% tego nigdy nie widział. Niech lepiej odda to co zostało z Makrum Skarbowi Państwa i spieprza do Izraela (Polska nie ma podpisanej ekstradycji).
do_boss_i_inncyh 2016-04-15 19:03:27
Widzę, że macie bardzo złe informacje o Makrum jak i media. Znam ludzi co pracowali tam pełno lat i mają wszędzie kontakty. Przedstawiciele Makruma pójdą do więzienia. Nie będzie żadnej konkretnej produkcji na parku przemysłowym. Tam tylko będą maszyny. Przedstawiciele nie wywiązali się z tego co mieli i pójdą siedzieć. Informacje z pierwszej ligi. Po za tym trochę logiki...kto by inwestował w branży morskiej w BDG. Zbyt duże koszty transportu.
yeyeye 2016-05-11 09:46:00
Co ludzie potrafią nawymyślać to się w głowie nie mieści!! Jakie więzienia, jakie bankructwo? Zawiść byłych/odrzuconych pracowników dobrze pobudza wyobraźnię:)
Proszę poczytać raporty finansowe i poczytać o nowych produktach firmy. Z jej kondycją wszystko w porządku, a zespół się ciągle rozrasta. Oby tak dalej!
Artur 2016-05-17 21:06:12
Witam, może ktoś powiedzieć jakie stawki mają spawacze? Bo widziałem, że potrzebują spawaczy, ale z własną działalnością i tak się zastanawiam czy warto w ogóle tam się udać. (stawki netto bym prosił, bo wiadomo, podawać stawki brutto to jak mierzyć ch*ja z kręgosłupem :P)
prac 2016-08-30 15:21:44
Koleś....Pracowałem tam ponad 20 lat i może więzienia nie będzie ale dostaną karę. Nowa hala na parku przemysłowym to tylko przykrywka aby wyciągnąć kasę od państwa i UE . Nie będą szukać żadnych pracowników oprócz operatorów maszyn(aby obsługiwali te maszyny), którzy faktycznie zarabiają wszędzie krocie w BDG.
Zainteresowany pracą 2016-10-07 00:14:43
Jaką stawkę może dostać spawacz z uprawnieniami 135 FW i BW (DNV-GL) i 136 FW (DNV-GL)?
BABI 2016-10-09 22:37:06
A czym dziecko chcesz tam handlować?
jojo 2016-10-14 23:36:21
Wystarczy zobaczyć ich stronę internetową. Produktów własnych mają tyle ze aż trudno się połapać Dariuszu.
BABI 2016-10-22 19:34:18
W dziale handlowym Makrum to może konstruktor z dwudziestoletnim lub jeszcze dłuższym doświadczeniem w konstrukcji maszyn przemysłu ciężkiego poradziłby sobie.
Człowiek z ulicy może tam być tylko chłopcem do bicia.
Jeżeli macie mocne nerwy i gruboskurność nosorożca to sobie poradzicie. W końcu Właściciel i Zarząd Makrum też nie mają pojęcia ani o tym zakładzie ani o jego produktach.
Zostaw swoją opinię o Makrum S.A - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makrum S.A