Opinie o Urząd Marszałkowski w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Urząd Marszałkowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Urząd Marszałkowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Urząd Marszałkowski w Wrocław

Masałek Nowy wpis

Ten cały Maszałek to jakiś totalny burak bo nie chce podpisać umowy z miastem na bilety koleją po wrocławiu jak można być przeciwko ludziom młodzierzy i tego co dzieję w tym chorym kraju co stary zgred po co to robi taki gość powinien świecić przykladem i być dla ludzi takich nieudaczników powino się elimonować ze stołków bo świat spada na psy przez takich gnomów i przeciwników dobroci .....Żebyś (usunięte przez administratora)musiał sam zasuwać na nogach

Czy w Urząd Marszałkowski poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Pati Nowy wpis

bywają dodatki, nagrody roczne. Podział nie jest klarowny, bardzo uznaniowy.

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w Urząd Marszałkowski mógłby przedstawić konkretnie warunki pracy jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

Pati Nowy wpis

zależy od Wydziału i miejsca - najczęściej nowi pracownicy dostają 3000-3200 zł brutto, szału nie ma

Hefa-Lump

Niech mi ktoś wyjaśni paczemu ten urząd obstawiony jest głównie przez kobiety? Komisję rekrutujące stanowią głównie kobiety i wybierane do pracy w większości są kobiety. O co do motylej nogi chodzi?

@Hefa-Lump

Panowie chcą zarabiać więcej, a urząd nie płaci zbyt dobrze, stąd tyle kobiet.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Urząd Marszałkowski spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Urząd Marszałkowski?

Każdy departament ma swoje standardy. Niestety w departamencie PROW (DOW) dyrektor nie szanuje swoich pracowników, ciagle chodzi wkurzony, strach do niego podejść. Nie ma nagród (no chyba, że pupile dyrektora je dostają).

nie

Czy zdarzają się nadgodziny w Urząd Marszałkowski?

OnuceWujkaHenka

Zależy od wydziału.

Soc

Nie

@Soc

Zależy od wydzialu. Niektóre wydziały pracują po godzinach, nie są to płatne nadgodziny, ale do odbioru - część wydziałów odbiera, w części wydziałów nie ma na to zgody. Podwyżki pensji są rzadko, co kilka lat, a zarobki wahają się od 2200 do 4000 zł netto, szału nie ma.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Urząd Marszałkowski?

Bez znajomości ciężko o awans.

Pati

Znajomości i polityka. Kompetencje nie są ważne. Awans zależy od znajomości i konseksji politycznych.

Pati

Urząd przeniesie się na Czekoladową, na obrzeża miasta, to informacja dla starających się o pracę.

Paulina

Praca super. Rozmowa była na luzie, bez zbędnego stresu.

Petunia

Zdecydowanie nie jest to miejsce nastawione do ludzi. Nie liczy się tu wg zdanie pracownika.

Ewik

Trzeba być kompetentnym w tym co się robi i żaden konkurs nie jest groźny, polecam to miejsce do pracy!

Zastanawiam się czy urząd prowadzi rekrutacje czy też w jakiś inny sposób zatrudnia pracowników?

Japiszon
@Karolina

Pomysł logicznie. Po co konkursy na stronie?

Jestem urzędnikiem państwowym z wykształcenia, przez 3 lata pracowałam w zawodzie i dałam sobie spokój, bo z takimi zarobkami to daleko się nie zajedzie, jedna wielka porażka. Rozpisują konkursy pod swoich znajomych, płace to na ogól najniższa krajowa do tego trzeba mieć milion róźnych certyfikatów i kursów. Jedna wielka porażka

Kapiszon
@anonymous

Urzędnik państwowy z wykształcenia? A gdzie taka szkoła jest?

Marcelina

Czy to prawda ,że praca jest tylko po znajomości? Na czym polegają te konkursy i ile jest etapów ?

Kapiszon
@Marcelina

Parafrazując - spróbuj a zobaczysz co to jest konkurs i co to znaczy

bbbx

Zobaczcie na profile pracowników pracujących w tej firmę. Jeden wielki ubaw !

winio

Na takie stanwosika to jednka musisz miec niebywale dowsiadczenie oraz kwalifikacje, poza tym chyba musisz miec jakies popracie, myslicie ze w takich budżetówkach trzeba miec plecy> czy od tak po prostu pryjmuja?

Moja irytacja osiągnęła apogeum

Do osób, które "siedzą" w tym urzędzie i rozpisują "konkursy" na wolne stanowiska: jak już robicie taki cyrk i dajecie nadzieję osobom do których dzwonicie, zapraszając na kolejne etapy to chociaż zadbajcie o to, żeby inni pracujący już u was ludzie nie puszczali oczek i nie robili dziwnych uśmieszków do kandydata/kandydatki, która z góry ma juz obsadzoną pracę, bo tak się o dziwo składa, że inni kandydaci to widzą i po prostu jest to niesmaczne.... Byłam tu ostatnio na rozmowie (II etap), wiadomo jakaś nadzieja zawsze jest tym bardziej, że wiem, że jestem dobrze przygotowana itd, no ale co z tego, jak właśnie posiadanie odpowiednich ZNAJOMOŚCI jest u was najważniejsze. Wstyd, że większość urzędów działa w taki sposób. Szkoda czasu na takie z góry ustawione konkursy a najlepsze jest to, że nikt im nic nie zrobi, bo przecież mają papierki i "konkurs" sie odbył.

JA to JA

szkoda, że to kolejny urząd, który ogłasza nabór na stanowiska urzędnicze, mając już dawno wybranego "kandydata"...wszystko to fikcja, niby zgodne z prawem a i tak samowolka. Szkoda słów na to wszystko

KILLER
@JA to JA

SZEROKIE PLECKI I FAMILIADA W POLSCE MAJA SIE SWIETNIE HAHA

toronto

Panie Marszałku, czy akceptuje Pan, jako gospodarz regionu dolnośląskiego, fakt zawarcia umowy na wykonanie pewnych usług , które na rynku są znacznie tańsze, niż zawarty kontrakt. Z pewnością odpowie Pan "Nie". Więc , dlaczego akceptuje Pan taką sytuację w podległej sobie jednostce, czyli DSDiK [usunięte przez moderatora] Dzisiaj pytają Pana o tę sprawę zwykli obywatele, ale być może jutro zainteresowanie wykażą organy powołane do kontroli interesów państwa.

Nieroztrzyganie konkursow jest idiotyzmem.Logicznym byłoby wybranie najlepszego kandydata ze zgłoszonych i danie mu 3 -miesiące czasu na wykazania się swoimi umiejętnościami na proponowanym w konkursie stanowisku. Chyba że konkurs jest fikcją i dawno wiadomo kto ma to stanowisko piastować.

Zostaw merytoryczną opinię o Urząd Marszałkowski - Wrocław

• Jak się pracuje w Urząd Marszałkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Urząd Marszałkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Urząd Marszałkowski?

Urząd Marszałkowski