Door-Pol sp.z o.o.

Wrocław

Opinie o Door-Pol sp.z o.o.

KLIENT 2012-04-18 13:19:04
WSPÓLPRACUJEMY Z TĄ FIRMA JUZ TYLE LAT A JA WLASNIE SIEDZE I MYSLE DLACZEGO? TOTALNE DZIADOSTWO-NIE MA Z KIM ROZMAWIAC-ZBYWAJA KLIENTA,TERMINY MAJA GDZIES..JEDNA WIELKA MASAKRA:p
door-pol 2012-05-29 16:52:53
bo co nagle to po diable haha
były pracownik 2013-03-18 21:04:08
Na produkty czeka się dłuuugo powyżej ustalonego wcześniej terminu, zero ludzi w terenie, także ewentualne reklamacje nie wiem czy w ogóle są rozpatrywane, brak wypłat w terminie - mi na pół roku pracy tylko raz zdarzyła się w terminie. Brak materiałów do handlu - wzorników, katalogów itp. Klient traktowany jest jako zło konieczne, a nie jako partner.
vice 2013-07-22 17:04:54
uwaga uwaga
miejsc w szalupach juz brakuje
mozna tylko skakac na glowke
GGG 2013-08-13 16:33:42
tak prezes potrzebuje saperów
na umowe zlecenie
ubezpieczenie płacisz sam
KKK 2013-08-27 18:04:30
nie widzisz ze gosc w ciula robi ???
manius 2015-01-08 18:55:20
Spółka DOOR-POL od 20 lat zajmuje się produkcją drzwi wewnętrznych oraz handlem hurtowym stolarki drzwiowej.Obecnie Spółka zatrudnia ponad 200 pracowników, ale na jakich warunkach to sam nie wiem :-( Może ktoś odświerzy informacje i opisze swoje doświadczenia i spostrzeżenia przyszłym, potencjalnym kandydatom na pracownika. Chciałbym wyslac swoje dok.tylko zastanawiam sie jak u nich jest to rozpatrywane i pod jakim kątem weryfikowane?
bartek 2015-03-10 02:31:09
Czy ktoś własnie z tutaj obecnych korzysta z produktów Door-Polu? bo ja własnie stoje przed dylematem wyboru drzwi no i własnie nie mogę się zdecodować, ciekaw jestem czy to są solidne rzeczy i jak się sprawują w użytkowaniu. Po wyglądzie sądze że solidne, ale lepiej jakby jakiś użytkownik coś powiedział
VIP 2015-03-19 12:52:55
Firma praktycznie nie istnieje. Więc o historii można pogawędzić ale w jakim celu? Znam firmę dokładnie i wiem że jest spalona na każdym froncie zarówno u dostawców, wykonawców, pracowników jak i klientów. Pozdrawiam.
VIP 2015-04-07 15:41:04
Nie istnieje to znaczy że pracowników, produkcji, dostawców, odbiorców nie ma, są tylko portierzy pilnujący pozostałości po firmie....
XXX 2015-06-07 19:46:03
szkoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooda .............
aleksyy 2016-05-12 09:00:06
ale czasem przecież jakaś nowa osoba musi przyjśc do firmy wydaje mi się.
Zostaw swoją opinię o Door-Pol sp.z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Door-Pol sp.z o.o.