logo Esthee Medica

Esthee Medica

Opinie o Esthee Medica

anonim 2011-04-09 17:28:54
super praca i jeszcze lepsza szefowa :) szkoda ze tylko chyba tam jest taka atmosfera::( pozdro dla szefowej
aaa 2011-05-16 16:46:35
polecam korzystam z zabiegów u przystojnego pana, endermologia super efekty, super atmosfera ,polecam salona na ul.korzona 111 este medica
anonim 2011-10-25 18:59:39
Nie polecam , ciężko się skontaktować , wystawiają oferte na portalach grupowych a potem nie chce zapisać , zwalają na brak grafiku albo na chorobe lekarza, krętacze...
lala 2011-11-14 21:27:32
Witam. Nie polecam , od miesica probuje sie skontaktowac z salonem i zapisac na zabieg, ale nikt nie raczy sie ze mna skontaktowac, czuje sie oszukana!! Usluge na zabiegi kupilam poprzez grupon, i moze jest to powod lekcewazenia mojej osoby. Podaja ze na ul. Karowej znajduje sie drugi punkt, nie jest to zgodne z prawda, poniewaz nie ma tam ESTHEE MEDICA
Ewa 2011-12-16 16:45:18
Rzeczywiście trudno się skontaktować telefonicznie, ale bez problemu umówiłam się przez maila. Zabieg wykonany fachowo, sprawną ręką przez sympatycznego lekarza. Polecam
Sheesha 2012-02-01 15:28:57
Potwierdzam,

od miesiecy probuje umowic sie na zabieg, sciemniaja, zwodza, odwoluja, na telefony i mejle nikt nie odpowiada. Podejrzewam, ze firma sie zwinela. Niestety groupon dziala jak ebay - nie sprawdza sprzedawcow, a naiwny klient traci. Ciekawa jestem, czy dostane zwrot 600 PLN od groupona. Na stronie internetowej estee medica nie ma zadnej informacji o danych firmy (poza adresem), o wlascicielu. Nawet filmik - rozmowa z wlascicielka zostal usuniety, co jeszcze bardziej sklania do przekonania, ze zostalam oszukana :(
vshk 2016-04-19 23:26:14
hej! martwi mnie trochę ta cisza...rozumiem, ze Esthee Medica nadal funkcjonuje - nikt sie nie wypowiada, ani pracownicy, ani kliemci, trochę dziwne.
Zostaw swoją opinię o Esthee Medica - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Esthee Medica