Opinie o Precimet H.C.E. Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Precimet H.C.E. Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Precimet H.C.E. Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Precimet H.C.E. Sp. z o.o. w Łódź

Czy w Precimet H.C.E. Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

adamnenczak Nowy wpis

Dzień dobry, Dziękuję za kolejne pytanie. Wątek nagród (premii) był już tutaj na tym forum poruszany, ale chętnie wypowiem się na ten temat ponownie. Przyznanie nagrody lub premii musi być podyktowane ponadprzeciętnymi wynikami w pracy. Codziennie świadczymy pracę na rzecz naszych klientów, ale nie jest to możliwe bez udziału naszych koleżanek i kolegów tworzących (zgrany) Zespół, dlatego tak ważne jest tzw. nastawienie i zaangażowanie w pracy z poszanowaniem wszystkich osób, tworzących Zespół i całą Firmę. Dokonując oceny bierzemy pod uwagę nastawienie, zaangażowanie, wyniki pracy i jej bezpośredni wpływ na zespół, gotowość do wychodzenia "poza własną strefę komfortu", dbałość o mienie i wykazywanie inicjatyw prowadzących do osiągania coraz lepszych wyników osobistych, zespołu i w konsekwencji sukcesu całej firmy. Wszystkim, którzy przyczynili się i przyczyniają się do tworzenia marki firmy PRECIMET serdecznie dziękuję. Pozdrawiam serdecznie, Adam Nenczak

Rafał Nowy wpis

Witam, jak wygląda park maszynowy frezarek ze sterowaniem heidenhain?jak wygląda praca na stanowisku?Jestem doświadczonym frezerem z 13 letnim doświadczeniem na tym sterowaniu.

adamnenczak Nowy wpis
@Rafał

Dzień dobry Panie Rafale, Dziękuję za Pana wpis i pytanie. Posiadamy tylko 1 frezarkę na tym sterowniku (AVIA VMC 650), a pozostałe obrabiarki posiadają sterowanie Siemensa. Docelowo chcemy sprzedać AVIĘ, aby zamienić ją na nową maszynę o znacząco większych możliwościach produkcyjnych, której obsługa będzie oparta na sterowaniu Siemensa. Jeżeli mogę Panu jeszcze w czymś pomóc, to proszę o kolejne pytania lub kontakt telefoniczny: https://precimet.pl/contact/ Pozdrawiam serdecznie, Adam Nenczak

Jak dużo osób pracuje na stanowisku operator produkcji w firmie Precimet H.C.E. Sp. z o.o.?

adamnenczak

Dzień dobry, Aktualnie posiadamy 10 maszyn CNC. Ponieważ jesteśmy firmą produkcyjną z tego powodu zamieszczamy w naszych ogłoszeniach stanowiska z tytułem stanowisk "Operator (...)". Każda z posiadanych maszyn produkcyjnych posiada wbudowany sterownik CNC służący do programowania parametrów pracy. Proszę śmiało pytać. Bardzo chętnie udzielę Państwu odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie, Adam Nenczak

Biszkopt doosan

Duża rotacja ludzi na stanowisku operatorów cnc. Nie ma się co dziwić, detale wyłącznie obrabiane na już. Brak jakości. Pierwsza umowa na miesiąc (XD) mogą sobie państwo sami odpowiedzieć jak to wygląda. Niejednokrotnie koszt narzędzi przewyższał koszt detalu, ale to nie ważne. Ważne że szybko!

@Biszkopt doosan

Dzień dobry! Całkowicie nie zgadzam się, i mam to tego pełne prawo, z przedstawioną opinią, która wymaga innego spojrzenia. Umowa na okres próbny wynosi zawsze 3 miesiące, ale zostawiam możliwość wszystkim osobom, które rozpoczynają pracę w naszej na wcześniejsze zrezygnowanie z dalszej pracy z dowolnego powodu. Nikogo nie wiążę obowiązkiem przepracowania 3 miesięcy. Głównym celem jest obustronne zadowolenie z zawiązania współpracy. Dlaczego tak robimy? Przecież to bez sensu! Robimy tak z kilku podstawowych, ale dla nowych osób BARDZO WAŻNYCH powodów: 1) praca nie spełnia oczekiwań nowego współpracownika; 2) dojazd okazuje się być bardziej uciążliwy, niż zakładano; 3) koszty dojazdu okazały się wyższe, niż zakładano; 4) nie udaje się "wejść" w firmę / zespół itd. Ten ostatni punkt praktycznie nie występuje w naszej firmie, bowiem szczycę się tym, że Wszyscy współpracownicy tworzą zgrany i bardzo pomocny zespół, nastawiony na współpracę i rozwiązywanie codziennych problemów klientów i wewnątrz firmy. Tworzący naszą firmę zespół to zespół mocno utożsamiający się firmą i marką PRECIMET. Ale zdarza się też i tak, że jako pracodawca muszę przekazać kandydatowi, iż nie będę proponował kolejnej umowy o pracę po okresie próbnym. Dzieje się tak, gdy nie widać progresu w okresie próbnym, gdy mam zastrzeżenia do postawy, dyscypliny, wydajności i jakości świadczonej pracy. Ale co w mojej ocenie bardzo ważne, zawsze robię to z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym, aby nie zostawiać ludzi bez szans na poszukiwanie alternatywnych rozwiązań. Zapraszam wszystkie osoby czytające opinie na GoWork.pl do kontaktu z nami w sprawie naszych ofert pracy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 - 15:00. Zachęcam do wyrobienia własnej opinii na temat osób współtworzących firmę i markę PRECIMET. Z poważaniem, Adam Nenczak

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Precimet H.C.E. Sp. z o.o..

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Precimet H.C.E. Sp. z o.o.?

adamnenczak

Dzień dobry, Zazwyczaj wygląda to w następujący sposób: 1. Po wytypowaniu kandydatów umawiamy się na pierwsze spotkanie, 2. Po przeprowadzeniu spotkań typujemy osoby, którym chcemy zaproponować pracę na okres próbny (zazwyczaj wynosi do 3 miesięcy). Chętnie odpowiem na Państwa pytania. Uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 422 080 421 w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-16.00. Pozdrawiam serdecznie, Adam Nenczak

Jakie są mocne strony pracodawcy Precimet H.C.E. Sp. z o.o.?

adamnenczak

Witam! Fajne pytanie! Swoją droga jestem bardzo ciekawy opinii moich kolegów/współpracowników. Byłoby bardzo miło widzieć więcej takich wpisów, jak ten cytowany za Hamiltonem: "Hamilton 16.10.2020 08:51 Jeśli ktoś chce to zawsze znajdzie coś. Idealnie to nigdzie nie jest ale najważniejsze, że mamy dobrego pracodawce dlatego polecam firmę." Pozdrawiam serdecznie, Adam Nenczak

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Precimet H.C.E. Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

adamnenczak

Dzień dobry, Uprzejmie prosimy, aby się "nie nastawiać" w żaden sposób. Jeżeli umawiamy się na spotkanie, to chcemy poznać kandydata i jego historię zawodową,dowiedzieć się czego szuka i oczekuje w nowej pracy. Serdecznie zapraszamy! Pozdrawiam, Adam Nenczak

ukaR

Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda w tej firmie praca operatora CnC. Czy operator sam programuje maszynę? Czy ma do obsługi więcej niż jedną maszynę? Produkcja seryjna czy jednostkowa? Dziękuję z góry za odpowiedź.

@ukaR

Dzień dobry ukaR, W naszej firmie jest to samodzielne stanowisko, czyli osoba zatrudniona na tym stanowisku potrafi: 1) dobrać odpowiedni zestaw narzędzi i zaprogramować maszynę, 2) obsługa wielu stanowisk - może był jeden taki przypadek... nie mogę sobie nawet przypomnieć, 3) produkcja raczej w małych seriach, ale od czasu do czasu zdarzają się nam zlecenia po kilkaset sztuk w partii Pracujemy w oparciu o dokumentację rysunkową i technologiczną. Zapraszamy do współpracy. Aktualnie chcemy zatrudnić do naszego zespołu tokarza CNC oraz 1-2 frezerów CNC. Doświadczenie w zawodzie to dodatkowy atut, ale mamy możliwości szkolenia wewnętrznego i wparcia ze strony technologa produkcji w całym procesie produkcyjnym. Pozdrawiam serdecznie, Adam Nenczak

Jarekd
@adamnenczak

Witam chodzi mi o pracę na stanowisku operatora wycinarki laserowej . Posiadam 3 letnie doświadczenie na laserze Prima power .przeszedłem specjalistyczne szkolenie przez pracownika Prima power posiadam certyfiat . Pytanie moje na jakie warunki finansowe mógłbym liczyć na początku pracy? Czy jest mozliwosc umówienia się na spotkanie?. Dziękuję. Pozdrawiam

@Jarekd

Dzień dobry Panu, Super! Właśnie kogoś takiego szukamy do współpracy! Uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny: 422 080 421 Pozdrawiam serdecznie, Adam Nenczak

@adamnenczak

Tylko na rozmowie można się dowiedzieć jaka jest stawka wynagrodzenia? Może mógłby pan podać chociaż widełki żeby zorientować się na jakie warunki można liczyć...

@Andrzej

Szanowny Panie Andrzeju, Wszystkie nasze rekrutacje są jawne łącznie z widełkami płacowymi. Gorąco zachęcam do umożliwienia nam zapoznania się z Panem i Pana dotychczasowym doświadczeniem zawodowym. Chętnie Pana wysłuchamy i przedstawimy własną wizję współpracy. Serdecznie zapraszam! Pozdrawiam, Adam Nenczak

Irena
@adamnenczak

Czyli bez doświadczenia też jest szansa na przyjęcie?

edi
@Andrzej

Powiedzą ci jak się umówisz na rozmowę, można negocjować stawkę

@Irena

Dzień dobry Pani Ireno, Jest mi bardzo trudno odpowiedzieć na Pani pytanie. Przyznam, że za kazdym razem jest to indywidualna sytuacja. Jeżeli kandydat nie posiada doświadczenia, ale spełnia pozostałe wymagane kryteria - próbujemy. Pozdrawiam serdecznie, Adam Nenczak

Czy Precimet H.C.E. Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

adamnenczak

Witam! Bardzo dziękuję za to pytanie. Każdego roku trafiają do nas praktykanci szkół średnich i studenci uczelni wyższych. W tym roku, zależnie od sytuacji z pandemią chcemy zorganizować staże dla chętnych w Dziale Obróbki Mechanicznej i Dziale Obróbki Blach (laserowe cięcie blach oraz gięcie na prasie krawędziowej). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: staz2022@precimet.pl (od 17.01.2022). Pozdrawiam serdecznie Adam Nenczak

@adamnenczak

A można wiedzieć czy uczniowie i studenci otrzymują coś za te praktyki czy są one darmowe?

@Piotr

Dzień dobry, Przepraszam, ale nie mogę udzielić jednej odpowiedzi. Trafiają do nas osoby zarówno w ramach zorganizowanych programów praktyk, jak i samodzielnie. Każdy praktykant lub student to indywidualny przypadek i do każdej takiej osoby podchodzę w sposób spersonalizowany. Pozdrawiam serdecznie, Adam Nenczak

Krystyna
@adamnenczak

Czyli Ci z programów i tak mają chyba opłacane a gorzej z tymi samodzielnymi, bo raczej darmowe? Student musiałby się czymś szczególnym wykazać, żeby liczyć na ewentualne wynagrodzenie?

@Krystyna

Dzień dobry Pani Krystyno, Przepraszam za tak późną odpowiedź. Zwykle staram się udzielać Państwu odpowiedzi w krótszym czasie, ale obecnie jest takie zawirowanie w cenach, surowcach, ich dostępności lub raczej braku dostępności, że w ten oto sposób do Pani wiadomości dotarłem dzisiaj... Tak, ma Pani rację, że trafiają do nas osoby z "programów" i osoby samodzielne. Staramy się docenić osoby zaangażowane, choć niestety umknął nam ostatnio jeden praktykant, ale wiemy, gdzie mieszka ;) Pozdrawiam serdecznie, Adam Nenczak

Irena
@adamnenczak

Ja bym się chciała dowiedzieć czy takim praktykantom później często oferujecie jakąś współpracę po zakończonych praktykach?

@Irena

Dzień dobry Pani Ireno, Dziękuję za pytanie. Tak, zdarzało się nam współpracować z praktykantami z uczelni wyższych, szczególnie w okresie wakacyjnym. Jeżeli interesuje Panią konkretna rozmowa to zapraszam do spotkania lub kontaktu z nami pod numerem telefonu: 422 080 421. Pozdrawiam, Adam Nenczak

Jak w Precimet H.C.E. Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

adamnenczak

Witam "Pytanie", Nasza firma nie ma rozbudowanej pionowo struktury organizacyjnej, z tego powodu nie znajdą Państwo u nas dziesiątek tytułów przed nazwiskiem. Jesteśmy małą, rodzinną firmą i takie wartości przyświecają nam każdego dnia. Kilkoro z nas awansowało i liczę na kolejne awanse naszych współpracowników. Prezentują oni wysoki poziom kompetencji zawodowych i cieszą się ogromnym zaufaniem. Zapraszam do współpracy z nami! Pozdrawiam serdecznie, Adam Nenczak

Czy w Precimet H.C.E. Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

adamnenczak

Witam, Rozumiem, że osoba pytająca miała takie doświadczenia. W naszej firmie nie stosujemy takich praktyk. Proponujemy okres próby w oparciu o umowę o pracę, a po jego pomyślnym zakończeniu proponujemy stałą umowę o pracę.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Precimet H.C.E. Sp. z o.o.?

adamnenczak

Witam, Aby udzielić odpowiedzi na tak zadane pytanie muszę wiedzieć, o jakiej pracy / zadaniach konkretnie mówimy. Narzędzia pracy są bowiem ściśle powiązane z charakterem wykonywanej pracy, dlatego proszę śmiało pytać. Pozdrawiam! Adam Nenczak

Karol

W jaki sposób można dostać się do firmy ?

@Karol

Witam Panie Karolu, Jeżeli Pana pytanie dotyczy podjęcia pracy to zapraszam do kontaktu telefonicznego: 422 080 400. Pozdrawiam! Adam Nenczak

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w PRECIMET H.C.E.?

adamnenczak

Witam, Nagroda, jak wynika z definicji przyznawaną jest za wyjątkowe osiągnięcia w pracy. Czy wypłacamy nagrody/premie? Tak, mamy to szczęście , że wypłacamy :) Pozdrawiam! Adam Nenczak

Hamilton

@Hamilton

Hamilton, bardzo dziękuję za ten komentarz. Miłego dnia!

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w PRECIMET H.C.E.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

adamnenczak

Szanowni Państwo, W zależności od doświadczenia zawodowego / stażu pracy proces rekrutacji przebiega odmiennie. Przedstawię standardową procedurę: 1 próby (umowa o pracę), 2 miesiące próby (umowa o pracę), stała lub czasowa umowa o pracę. Każdy przypadek to indywidualne podejście. Zapraszam do współpracy!

Piotr Nowak

To że Adamie jest mała rotacja świadczy tylko o tym że ludzie nie mają większych ambicji żeby iść gdzie indziej. Szczególnie jak się ma sporo Ukrainy

@Piotr Nowak

Panie Piotrze (czy to prawdziwy Nick, czy podszywa się Pan pod kogoś innego?), A co z tymi osobami, które wracją do nas po "przygodach" w "ambitniejszych firmach"? Jaki ocenę im Pan wystawi? A może doceniają normalność pracy, wzajemny szacunek. Odnoszę wrażenie, że i Pan miał przygodę z ambitniejszą firmą, ale nie wyszło.

marek

pracownicy zarabiają tyle co przy zbiorze pomidorów. Bardzo niskie zarobki.

@marek

Szanowny Panie "marek", Anonimowo to każdego można obrzucić błotem. Pod przykrywką niby naszego pracownika oczernia Pan naszą firmę. W odpowiedzi chcę Panu przekazać, iż od lat cieszę się z bardzo niskiej rotacji współpracujących z nami osób. O czymś to świadczy, nieprawdaż? Rozwijamy się, inwestujemy w nowe maszyny i technologie oraz zwiększamy zatrudnienie. Nie będę rywalizować z Panem na zasadach negatywnego wizerunku drugiej strony. Mam tylko nadzieję, że nie pracuje Pan nadal przy zbiorze pomidorów. W przeciwieństwie do Pana podpiszę się pełnym imieniem i nazwiskiem. Z poważaniem, Adam Nenczak

Zostaw merytoryczną opinię o Precimet H.C.E. Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Precimet H.C.E. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Precimet H.C.E. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Precimet H.C.E. Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Pomorska 555
    92-735 Łódź

Precimet H.C.E. Sp. z o.o.