Good Food Products Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Good Food Products Sp. z o.o.

Aktualność
Bardzo cenimy każdy merytoryczny wpis, z którego zawsze staramy się wyciągnąć wnioski.
Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu: praca@goodfood.pl

Informujemy, że opinie, które mogą poniżyć bezpośrednio naszego pracownika w opinii publicznej podlegają karze i będą zgłaszane przez pracodawcę odpowiednim organom.

Hejt to nie opinia.

Pozdrawiamy,
Zespół Good Food
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Good Food Products Sp. z o.o.?

Pracownik mgr. Nowy wpis

Ostatnio widziałem wpisy dotyczące pracy na magazynie. I nawet wiem kto jest autorem. Niestety tak już jest z ludźmi, którym nic nie pasuje w pracy i mają do niej tylko dwie ręce i w dodatku lewe, że jak im się nie przedłuży umowy to Niestety z zawiści potrafią oczerniać wszystko i wszystkich. A praca na magazynie nie jest łatwa są oczywiście luźniejsze dni ale zazwyczaj jest dużo do pracy i pracujemy!!!! Pozdrawiam Całą załogę MGR!!!!

Rekruter Nowy wpis

Odbyłem wszystkie etapy rekrutacji i zapewniono mnie o informacji zwrotnej dotyczącej wynikiem rekrutacji.Niestety nikt nie poinformował mnie o wyniku.Rekruter poświęca swój czas a firma totalnie nie ma szacunku dla takiej osoby, chociaż napisanie podziękowania za udział w rekrutacji ich nie stać.Wartości Firmy jakie są podane na stronie nijak mają się do realiów.

Nie polecam pracy w tej firmie kobiety ciężko pracują prawie jak na akord operatorki wraz z zastępca referentki przesiadują na krzesłach przy komputerze zamiast pilnować swoich lini oczywiscie nie wszystkie operatorki na zmianie (usunięte przez administratora)

Xxxxxxoooo Nowy wpis
@6666

Ktoś pisze bzdury

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Good Food Products Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. Business Intelligence i analizy danych (obszar Operacji - produkcja/magazyn/ dział techniczny) powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Czy w Good Food Products Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Anonimowa

Może mi ktoś wytłumaczyć jakim cudem i dlaczego firma @Pracodawca za zwolnienie lekarskie oraz za urlop zabiera dodatek stażowy? Skoro to są lata wypracowane ?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Good Food Products Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Muka

Chciałabym się przyjąć do pracy przez HR lecz zastanawia mnie jaka temperatura panuje obecnie jesoenia na produkcji???

@Muka

Jesienią około 22 stopnie na hali.

XXX
@Gość

17,5.... proszę nie kłamać a strach pomyśleć co będzie zimą, gdy temperatura na zewnątrz spadnie jeszcze niżej.

@XXX

ktos poruszył niedawno temat temp latem, ja to ciekawa jestem jak ostatecznie z tą zimą tutaj wyszło, skoro pisaliście, że to jednak strach... opiszecie warunki jak wyglądały? firma ewentualnie jakkolwiek się do nich odniosła / dostosowała? i teraz od wiosny jak się pracuje?

XX
@Emilia

Firma udaje, że problem nie istnieje. dadzą ci lody co 2 dni na stołówce jakieś najtańsze. Dadzą tabletki nawadniające których de facto nie możesz wnosić na halę i oznajmią, że możesz iść się schłodzić do salki w której są przeprowadzane wielkie zebrania kierowników i innych bezużytecznych ludzi. Tylko nawet na to nie ma czasu przez tempo pracy.. nie zmieniło się nic... (mydlenie oczu tekstami o działaniu firmy w celu poprawy warunków można sobie brać całkowicie z przymrużeniem oka na hali w chłodniejsze dni temperatura wynosi 16 -17 stopni. zadymienie, aż siwo i oddychać się nie da.

Victor Hugo Sanczes

Zatrudniłem się tutaj latem. Teraz zimą jest fajnie pracować przy 26 *C ale nie będę tutaj pracował kolejnego lata. Najpóźniej do końca maja. Pewnie ciekawi was ile stopni jest przy maszynach? Powiem tak, gorąca atmosfera, może ktoś to lubi? 45*C było dnia 13 sierpnia 2022. Nie wybaczę tego firmie good food.

Gonzo Palonzo
@Victor Hugo Sanczes

Potwierdzam przebywanie latem przy maszynach ekstruzyjnych to wyzwanie, dodajmy do tego duszący dym na całej hali, wieczny chaos nad ktorym nikt nie ma kontroli i mamy wspaniałe warunki pracy.

Jakie wartości są cenione w Good Food Products Sp. z o.o.?

Żadne:) obiecują, nie dotrzymują słowa, ludzie odchodzą do innych, lepszych prac, awanse tylko w obrębie kierownictwa - dla siebie mają, ale żeby docenić pracowników to już niestety nie..

Hmmm

Mylisz się

Ktoś

Powie ktoś jak wygląda praca na produkcji? Słyszałem od znajomych że są wysokie temperatury ale da się przeżyć

Łucja
@Ktoś

nie ma klimatyzacji włączonej na hali czy jej wogóle nie ma i stąd ta temperatura? zapytaj znajomych jak możesz o to i napisz

Gosc
@Łucja

Nie ma w ogóle klimatyzacji na hali produkcji.

Maja
@Gosc

Nikt z tym nic nie robi? Temperatury sie mieszczą chociaż w normach bhp?

Si
@Maja

Ta latem z 33 a przy maszynach to aż nie chce wiedzieć. Kosmos

?
@Ktoś

Czy może ktoś coś więcej napisać jak wygląda praca na produkcji i jakie są warunki placowe.Z góry dziękuję za odpowiedź.

Magda
@Łucja

bo nie ma, nie ma włączonej filtracji by ogromnym natęzeniu alergenu. Proszę mi nie mydlić oczu. jeden pracownik na pakowanie 3 palet, a 5 osób siedzi i nic nie robi, Jeśli jestes (usunięte przez administratora) i masz dużo siły składaj

@Magda

i tak dla jasności to kto tym zarządza, ze 5 osób niby nic nie robi? zastanawiam się czemu pozostali wobec tego pracują skoro konsekwencji nie ma za to niby żadnych? oni nie badają wydajności ani nic?

Emilia

Jestem ciekawa informacji o pracy jako Młodszy Specjalista ds. Utrzymania Obiektów? Jakie są widełki płacowe? I jak wygląda system premiowy? Są tu wgl jakieś premie?

Niestety i co jest widoczne jest co raz gorzej. Wypłaty robią się śmieszne szczególnie przy tej inflacji. Dobrze maja ci co dojeżdżają firmowym transportem. Tym co swoimi autami jadą nie chcą dac dodatki ani grosza. Dali niby frekwencją premię ale co to teraz jest.... 500 brutto. Na premię wyznaniowa nie ma co liczyć bo nie uznają twojej pracy nawet jeśli wyprówasz sobie żyły. Zawsze lider znajdzie pretekst by nie dac premii. Atmosfera nijaka było nawet znośnie jak mnie zatrudnili teraz... Kto pracuje ten wie...

Łucja

to czemu nie jezdzisz firmowym transportem skoro jest taka mozliwosc by samemu nie placic za benzyne ?

Nie!!!!!

Dlaczego pracownik pracujący powyżej 15lat nie dostaje nagrody jest za 10,20,25 a za 15juz nie trochę to nie sprawiedliwe. Ale stażowe jest 5,10,15,20 lat tak do porównania. Fajnie też by było gdyby tempo pracy trochę zwolnili.

Obserwator

Dlaczego Panie na produkcji chodzą w pełnym makijażu skoro jest zakaz malowania się? Czy niektóre osoby mają jakiś przywilej?

Hr

Zależy na jaka zmianę trafisz i jakiego operatora (konfekcja) pracowałam wraz z chłopakiem na wszystkich trzech zmianach sf (skórzewo). Kobiety jako operatorki fatalnie tylko krzyczały cały czas. Jeden chłopak spoko był zmiana Ewy. Ale to praca jednak na produkcji.

A ja...

...Jestem zadowolony...i już... Niezadowolonym polecam sprawdzić firmy w których NAPRAWDĘ bywa nieludzko...

Xjx

Jak na tą pracę na produkcji, która może nie jest BARDZO ciężka, ale pracować trzeba szybko to zarobki są żenująco niskie. Możliwość awans raczej żadna. Ludzie jak wszędzie, niektóre spoko, stare wyjadaczki lepiej trzymać na dystans jak ktoś lubi spokój. Warto znać ukraiński. A do kadr lepiej nie iść bo gdyby tylko się dało odgrodziłyby by się murem, mile są tylko w momencie rozmowy kwalifikacyjnej. Jak ktoś ma małe ambicje to spoko, najgorzej nie jest, chociaż podziwiam starsze kobiety w tej pracy, naprawdę SZACUN DROGIE PANIE! mówię o konfekcji, nie jakichś stołkach.

Alicja
@Xjx

I to prawda jest, że tej premii za obecność i niechorowanie już Wam nie dają? W grudniu pisali, że nie bedzie...

Pracuje w tej firmie od kilku lat. Bardzo NIEPOLECAM !!! Jeśli chcesz się rozwijać i pracować z ludźmi, którzy chcą iść dalej to omijaj szerokim łukiem good food. Tutaj zaścianek totalny i jazdy tylko trzyma sie kurczowo swojego stołka. Porażka

Praca

Ta firma to porażka nie polecam nikomu!! Biuro nic nie robi tylko utrudnia życie produkcji, pełno specjalistów którzy nie maja zielonego pojęcia o pracy na produkcji, podkręcają tylko tępo pracy bo kary płacą bo nie potrafią podpisać normalnych umów z klientami ani otworzyć nowej linii w terminie ale jak produkcja coś zrobi źle to robią aferę taka ze najlepiej się popłakać i iść do domu. Premie obiecali nie dali, urlopy kazali wykorzystać przed świetami a teraz nie ma pracy. Brak szacunku dla pracownika. Wypowiedzenie już dane wiec obudźcie

Damian
@Praca

Dostałeś wypowiedzenie bo jest teraz mało roboty? Myślałem że bardziej przyjmują nowych pracowników niż zwalniają. Dużo osób teraz odejdzie?

Zostaw merytoryczną opinię o Good Food Products Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Good Food Products Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Good Food Products Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Good Food Products Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Good Food Products Sp. z o.o.