Opinie o Obro-Metal w Żarki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Obro-Metal. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Obro-Metal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obro-Metal w Żarki

Przemek

Witam i o zdrowie pytam ;-) Po powrocie z Niemiec szukam nowych wyzwań zawodowych, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Podejrzewam, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Żarek. Proszę, dajcie znać jaka jest atmosfera pracy w firmie Obro-Metal? Czy firma dba o pracowników? Czy są tanie albo darmowe obiady? Lub inny sposób na jedzenie tanich posiłków w pracy? Przemek

Dagmara
@Przemek

Hej Przemku. Zarobki są dobre ale benefitów raczej mało. Jeśli idzie o posiłki w pracy to polecam firmę JMP Flowers z Stężyca. Zatrudnieni (wiem to od kuzynki, która jest tam zatrudniona) zamawiają codziennie posiłki przez apkę, a firma dopłaca im do każdego obiadu. Zawsze to lepsze rozwiązanie niż kantyna z kiełbasą i pierogami lub pielgrzymką do Żabki. Pozdrawiam. Dagmara.

Robert
@Dagmara

Witam Pani Dagmaro. Szukając informacji o firmach znalazłem powyższy wątek i pomyślałem, że dodam kilka konkretnych informacji. Firma JMP Flowers, którą Pani przytacza zoptymalizowała proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Skąd o tym wiem? Wdrażałem to rozwiązanie jako doradca klienta. Żywienie pracowników jest coraz bardziej popularnym benefitem pracowniczym. Zwłaszcza, że koszt takiego benefitu nie jest zbyt wysoki. Pozdrawiam Robert

Elżbieta
@Dagmara

mało benefitów, ale jakieś są, tak? coś oprócz tego dofinansowania do obiadów?

Było mnie tam Nowy wpis
@Elżbieta

Witam raczej benefitow nie ma firma nie funduje posiłków każdy ma swoje jedzenie a co do zarobków jest najniższa krajowa jest ok to śmiało jeśli jest ktoś nauczony robić po 8-9-10godzin:)

Pseudo obro metal Nowy wpis
@Przemek

Witam nie no coś ty nawet tam się nie wybieraj wszędzie są kamery obiad to stary żre tylko w domu 15 min przerwa to nawet byku nie pojesz .najbardziej to majster dba o pracownika który nic nie potrafi zrobić tylko cię sprzedaje do starego jak coś się stanie w sumie to cały czas największą (usunięte przez administratora) na robocie.atmisfera jest taka śmieszna raczej same wierzchołki tam robią i piją alkohol i uważają się za fachowców wielkich .pozdro

Adam Nowy wpis
@Przemek

Cześć szalony jesteś jakie posiłki , chyba że z domu sobie przyniesiesz i zjesz w 15 minut bo tyle trwa przerwa(tylko jedna). A atmosfera jeden na drugiego patrzy i zaraz donosi kierownikowi. Życzę powodzenia pa

Pracocholik

Szkoda gadać na ten temat . Odradzam tam prace gra nie warta swieczki. Człowiek pracował i zostawał na nadgodziny i kasa była taka sama . Oszukuja na wyplacie i grożą zwolnieniami to ma byc zaklad pracy wyzwiska głupie docinki itp. Śpiewak to umi oczerniac innych a nie popatrzy na siebie jaki on jest . Kawał dziada i oszusta.

wyzwolony
@Pracocholik

dokladnie tego samego doswiadczylem

Pseudo obro metal Nowy wpis
@Pracocholik

Zgadzam się dziadek który (usunięte przez administratora) widział straszy myśli że jest bosem (usunięte przez administratora) że płaci super hajs kuternoga połamany fiutek i tak przyjdzie na niego czas na powachanie kwiatków od spodu Kasa jaka Kasa jakieś zeszyty (usunięte przez administratora) sobie wymyślił i (usunięte przez administratora) na wypłacie jak chce

Za mądry by tam pracować

Dziękuję za opinie. Chciałem wiedzieć czy zgłosić się do pracy w tej firmie - już wiem. Większość firm, które nie potrafią się rozwijać dzięki optymalizacji zarządzania, sięga po chamski sposób zapewnienia sobie zysków przez łamanie praw pracowniczych. Skutkuje to upodleniem pracowników - z jednej strony, oraz olewaniem pracy i brakiem staranności ze strony pracujących - z drugiej strony. Jeżeli w tej firmie (jak wynika z postów) pracuje 60 osób, dlaczego nie zawiązano tam związku zawodowego, który negocjowałby m.in. warunki pracy? Czekając aż KTOŚ zrobi COŚ - za pracowników, doczekacie się głodowych emerytur. Czy tego chcecie?

martin sp
@Za mądry by tam pracować

pracowalem tam jako montazysta lancochow galla i wiem tylko jedno ze tam o zgranie ludzi ,madrych ludzi jest bardzo ciezko .Domagalem sie swoich praw i zostalem potraktowany jak intruz ,chocby nawet prawo do urlopu-urlop jest moj i ja decyduje kiedy mam na niego isc a nie administracja,proste nie mowiac juz o nadgodzinach oczywiscie za free,gole stawki,soboty przymus pracy .Po prostu reasumujac w zakladzie tym potrzebuja ludzi prostych ,nieznajacych swoich praw pracowniczych.Wzakladzie tym kazdy sie utrzyma dluzej ,jesli sie podporzadkuje i nie bedzie mial swojego zdania.Jesli natomiast bedziesz sie buntowal o swoje to beda cie zastraszac ,gnebic psychicznie, taka poltyka obowiazuje w tym zakladzie.Warto zwrocic uwage ze w polskiej mentalnosci zgrania nie bylo ,nie ma i nie bedzie ze wzgledy przede wszystkim na to ze sa ludzie ktorzy sa madrzy i niemadrzy ktorych tych drugich tam 95 proc pracuje.Jesli sie nie zmieni myslenie ludzi to bedziemy miec jak mamy ,trudno taka tam panuje mentalnosc.Ludzie potrafia tylko narzekac a nic z tym nie robia ,a ci chlebodawcy wykozystuja naiwnosc i dorabiaja sie na tych biednych ludziach.DLATEGO POLAKU WEZ SIE W GARSC I WALCZ O TO CO CI SIE NALEZY.Powodzenia

@Za mądry by tam pracować

Tam pracuje 60 osob ale na zakładzie prosperuja 3 firmy jedna szefa druga corki a trzecia syna kazdy ma zarejestrowanych po 20 osob i zwiazku zawodowego nie bedzie????

Bronisław
@Dikej

Wspomniałeś o kilku firmach w zakładzie. W takim przypadku na jaki okres czasu podpisywana jest umowa i na jakie wynagrodzenie można liczyć na start? Te informacje będą bardzo pomocne.

@Bronisław

Zalezy od (usunięte przez administratora) glownego szefa zazwyczaj daja na 3 miesiace a pozniej na rok jak sie ktos sprawdzi

Halina
@Dikej

Czyli dosyć standardowo. Ale dobrze wiedzieć, że w Obro-Metal oferują stabilny rodzaj umowy. Chętnie dowiedziałabym się jeszcze czegoś odnośnie pakietu socjalnego. Możesz mi powiedzieć, co dokładnie wchodzi w jego skład?

@Halina

Nie ma tam czegos takiego jak pakiet socjalny

Dzidek
@Za mądry by tam pracować

Ogolnie na zakladzie byly 3 firmy teraz nie wiem ile jest kazda zatrudniala do 20 pracownikow

Wiecie czy w Obro-Metal szukają chętnych na staż?

endru

tak szukaja na staz,szczegolnie ludzi ,ktorzy na zegarku i pieniadzach sie nie znaja,wiem co pisze bo pracowalem tam ,a gdy sie czegos bedziesz upominal ,wolnych sobot,dodatkowej kasy ktora ci sie nalezy oczywiscie za przepracowane nadgodziny to bedziesz nekany(usunięte przez administratora)

Halina
@endru

A często robiłeś w Obro-Metal nadgodziny? Jak w ogóle z godzinami pracy? I ile jest zmian?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Obro-Metal? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
idę się pomodlić

Nie uczmy młodych pracowników dziadostwa jest nad godzina to, jest sobota jest więcej jest,nawet ukraińce olewają temat bez nadgodzin wszystko jak w kodeksie ,piękne dziewczyny przyszły na Myszków z ukrainy ...do obro raczej się nie załapią:)

Były prac
@idę się pomodlić

Idź się pomódl o lepszy rozum bo widzę że ciemniakiem jesteś .Jak możesz pisać takie pierdoły że przyjdziesz w soboty to będziesz miał więcej godzin,będziesz miał ale gola stawkę ale to nie o to chodzi .jest zasada debilny Katolu za każdą pierwszą nadgodziny 50 proc. Za soboty setki i tego się trzymaj Polaku,i nie bądź ciemniakiem pozdrawiam

Były prac
@Były prac

Proponuje zajrzeć do kodeksu pracy i tego się trzymać powodzenia

BYLY PRAC
@idę się pomodlić

czy ty ciemniaku wiesz co to jest nadgodzina zajrzyj sobie zakuty lebie do kodeksu pracy .ZA SOBOTY 100 PROC.

mati
@idę się pomodlić

jaka nadgodzina jest zasada za nadgodziny pierwsze dwie godziny 50proc, potem 100 proc (usunięte przez administratora)

Bronisław
@mati

Moglibyście napisać, jak często zdarzają się sytuację, że pracodawca zobowiązany jest zostać po godzinach? Nie ukrywam, że to dla mnie ważna informacja, dlatego mam nadzieję, że ktoś z Was zechce odpowiedzieć.

@Bronisław

Nadgodziny trzeba zostawać zawsze bo jak sie nie zostaje to wlasciciel straszy ze ludzie ktorzy nie zostaja beda wpisani na czarna liste

ALEK

ja caly czas czekam na zaplete za nadgodziny ,mam dowody ze u ciebie pracowalem p spiewak ,jezeli mi pan nie wyplacisz mojej kasy zglaszam pana do PIP

Helga

Dziwne są te opinie. W internecie firma ma bardzo dobre, więc o co chodzi?

brrrr

jestem ciekaw czy dalej potrzebuja ciemniakow do pracy.Jak tak to prosze sie zalogowac na www x videos com

looking

tracic czasu to ja nie bede bo juz wiele czasu tracilem na pseudo prywaciarzy jak oni za soboty placa gola stawke to niech se sami robia .

wyzwolony
@looking

jechalem na rynek do zarek to byla sobota parking caly aut nic te ludziska ,polaczyska sie nie naucza ,ucza dziadostwa a oni sie a prywaciarze sie smieja i dorabiaja sie na glupich polaczkach.Ludzie miejcie jaja .on powinien wam zaplacc 100 proc. co wy robicie ,umiecie tylko narzekac a sami uczyta dziadostwa .Zajrzyjcie sobie do kodeksu pracy i puknijta sie w ten ociemnialy wasz leb ,bo nigdy w tym zlodziejskim kraju nie bedzie dobrze.

alonzo pl

jeszcze troche to spiewak zatrudni ukraincow ,tylko ze ukrainiec to nie glupi narod .Koniec wyzysku panie spiewak ewidentnie czasy pracodawcow sie skonczyly.

haklik
@alonzo pl

dokladnie ,ciekawy jestem czy nadal panuje taka atmosfera w tym zakladzie ,jak wykazuja posty tu na forum.Tak tylko sie pytam bo mysle zlozyc cv podpowiedzcie czy warto.

Kuba

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Big dino
@Kuba

Zgadza się .ale warto pisać ,żeby potencjalni pracownicy wiedzieli z kim mają do czynienia.

Jolanta

@BYLY PRAC........ rozumiem, co masz na myśli. Jest to faktycznie wniosek, który może w takiej sytuacji przychodzić do głowy. Jednak niekoniecznie może to być prawda. Pojawia się pytanie, czy w firmie naprawdę jest taka ogromna rotacja? I co wpływa w takim razie na negatywną atmosferę w firmie - czy możesz napisać o powodach tego stanu rzeczy coś więcej?

BYLY PRAC.
@Jolanta

skoro rozumiesz ,to po co pytasz zasada jest jedna nie ma innych skrajnych podtekstow.REASUMUJAC JESLI NIE USZANUJECIE LUDZI ,NIE DACIE ZAROBIC TAK JAK TRZEBA TO SE SAMI ZAPIERDZIELAJCIE UCZCIWI PRACODAWCY.AHA ZAPLACCIE KASE ZA NADGODZINY I WOLNE SOBOTY ,KTORE U WAS BYLY PRZYMUSOWE.

rychu
@BYLY PRAC.

tak, wrescie ktos powiedzial jak naprawde tam jest ,tez tam pracowalem kiedys i widze po wypowiedziach ,ze nic sie nie zmieniloZa mnie tez nadgodzin spiewak nie placil ,a wymagal zeby zostawac po godzinach ,no i oczywiscie w kazda sobota za ktora tez mi wisi kupe kasy .Przerobilem tam ponad 5 lat.Mam nadzieje ze PIS zrobi porzadek z tymi pracodawcam co sie uwazaja za uczciwych.

Tokarz
@rychu

(usunięte przez administratora) na złodzieju zlodziejem pomiata.Polaku ciemniaku weź się w garść i nie daj sie okradać tym oszustem.Upominaj sie o swoje .Pozdrawiam

Idealnych firm nie ma ale z całą pewnością nie jest tak jak niektórzy tu narzekają!!!

bobi
@Adam

skoro tak jest to czemu pisza 99 ,9 proc to same negatywy ,odpowiedz sama sie nasuwa

Jolanta

@Adam a czy Ty jesteś pracownikiem obro-metal? Możesz napisać, jak w Twojej ocenie prezentuje się pracodawca? Wielość opinii i różnice w ocenie aspektów pracy, to naturalna kolej rzeczy. Czy możesz napisać, jak długo pracujesz w firmie i czy firma wraz ze stażem pracy podnosi wynagrodzenie swoich pracowników? Bywa to dużą motywacją do pozostania w firmie na dłużej.

BYLY PRAC........
@Jolanta

sluchajcie podstawowa zasada jest taka tam gdzie jest dobrze ,atmosfera pracy fajna ,fajna kaska to nie ma przyjec i nie bedzie ,bo swoj swojego wkreci taka jest prawda a tu gdzie wiecznie szukaja ludzi , jest duza rotacja to wiadomo .PYTANIE SAMO SIE NASUWA

Jolanta

@martin sp, ale rozumiem, że za nadgodziny mogłeś odebrać dni wolne, tak? Czy w obro-metal pracuje się na podstawie umowy o pracę? Jak oceniacie pracę w obro-metal w Żarkach? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu osobom młodym, bez większego doświadczenia zawodowego?

byly pracownik
@Jolanta

jak jestes bez doswiadczenia zawodowego ,nie masz wlasnego zdania ,bedziesz poslusznym pracownikiem ,bedziesz robil tak jak ci kaza to szansa na dluzsza mete w tej firmie jest gwarantowana.Natomiast jak jestes choc troche myslacym czlowiekiem to dugo tam nie popracujesz

byly pracownik
@Jolanta

jakie wolne dni ha ha ha gola stawka ,dziwie sie ze PIP sie nie wziol za tych uczciwych pracodawcow.TAKZE JAK JESTES DEBILEM ZAPRASZAM DO OBRO METAL tam takich potrzebuja

zadowolony
@byly pracownik

tak ,zgadza sie.Pracowalem w tym (usunięte przez administratora) jakies 3 miesiace,przymus pracy od poniedzialku do soboty po 10 godzin ,soboty 8 bez nadgodzin,jesli w sobote nie przyszlem do pracy w poniedzialek rano na dywanik opieprz ,straszenie.Stwierdzilem ,ze nie ma sensu pracowac w takim rezimie i dlatego odeszlem i jestem z tego zadowolony.I NIE DAJCIE SIE OKRADAC TYM ''UCZCIWYM PRACODAWCA''zycze powodzenia .

Jolanta

Do @były pracownik, powinieneś trzymać się regulaminu i nie używać obraźliwych słów. Rozumiem, że jesteś byłym pracownikiem i masz jakąś niepochlebną opinię o tej firmie , może wytłumaczyłbyś o co chodzi, żeby inni mogli wyrobić sobie jakieś pojęcie tej pracy. Pozdrawiam.

kontrahent

Zazdrość (usunięte przez administratora) ściska, taka prawda! ludzie się czegoś w życiu dorobili a nie tak jak wy siedzą i tylko narzekają. ale taki nasz naród. sam nie otworzy firmy, a na swojego pracodawcę będzie psy wieszał. znam właścicieli i firmę osobiście, uważam że prowadzą firmę należycie, teraz przejął wszystko syn i firma naprawdę prosperuje na wysokim poziomie i na najwyższych obrotach. nie wiem skąd takie opinie, ale tak jak napisałem wcześniej pewnie z czystej zazdrości i próby oczernienia firmy jak i ich właścicieli.

Jolanta

@Za mądry by tam pracować, rozumiem, że jednak nie zdecydowałeś się aplikować do pracy w obro-metal. Co mogłoby Cię przekonać do tego, abyś zmienił zdanie? Ponownie upominam osoby wypowiadające się nie na temat - Wasze komentarze nie będą tolerowane na GoWork.pl. Przed dodaniem kolejnych wpisów zachęcam do zapoznania się z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ).

czarek

firma porazka jedne wielkie chamstwo rzadza tylko dupolizusy w postaci majstra Elka i Oziebaly zero zaplaty za nadgodziny ,pracowalem po 10 godzin .Jednym slowem odradzam prace w tej firmie.sTRASZA PRACOWNIKOW ZWOLNIENIAMI JAK NIE CHCA DLUZEJ PRACOWAC Potrzebuja tylko (usunięte przez administratora) ktorzy nic sie nie odzywaja ,nie maja wlasnego zdania.Pozdrowienia dla p. Elka

WLADEK
@czarek

EWIDENTNIE PRZEDMOWCA MA RACJE NAJLEPIEJ POTRZEBUJA LUDZI KTORZY NIE ZNAJA SIE NA ZEGARKU I PIENIADZACH NIC TYLKO PRACOWAC I BYC POSLUSZNYM A JAK TYLKO SIE COS ODEZWIESZ TO CIE GNEBIA PSYCHICZNIE STRASZA.

obojetny
@WLADEK

jezeli ty to wladek napisales to wstyd poniewaz miales swoja dzialalnosc i tak zes wykierowal zes sie wynajal,sam wiesz jak trudno jest prowadzic dzialalnosc,poniewaz bardzo dobrze placiles az zes przeplacil nadgodziny izes sie wylozyl,a tak szczerze to ile razy sie uzaliles bo dostales zje... bo po 3 razy ci tlumaczyli i tak zrabales robote, a zrzad ci zaplacil-wstyd panowie ,a powinni ci wybrac mlode to bys niepopieral przedmowcow -pisuarczykow i nad takimi musi byc majster elek bo byscie narobili kupe zlomu -byly takie przypadki

olo
@obojetny

majster elek to (usunięte przez administratora) ,ktory wg mnie na niczym sie nie zna ,to czlowiek bez przygotowania zawodowago

Konrad

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

kolega dla konrada
@Konrad

Jezeli kolego masz przygotowanie w zawodzie:tokarz,frezer,slusarz,spawacz lub chcesz sie przyuczyc do wymienionych zawodow,oraz pracy na obrabiarkach cnc w szczegolnosci to mozesz przyjsc na rozmowe pod warunkiem ze jestes fachowcem lub chcesz sie naprawde nauczyc to tu cie naucza bo jest to praca przemienna ktora pozwoli sie rozwijac .Warunek podstawowy musisz chciec pracowac bo na chwile obecna szefostwo pozbywa sie ludzi trudnych slabych w zawodzie ,roszczeniowych nie majacy pojecia opracy ani checi.Nie sugeruj sie wpisami to robia ci o ktorych jest mowa poniewaz o nich to swiadczy bo tylko tyle potrafia..Zobaczysz jak za chwile wyskoczy ktorys z wpisem ale to jest tylko obiaw zawzietosci-chyba im zal .

Lolo
@Konrad

...

dokladnie, wrescie ktos wyrazil kontekst polskosci tak wiec jesli jestes ciemniakiem zapraszam do obro metal

Tomi
@kolega dla konrada

Chcieć pracować za najniższą krajową to se pan sam rób panie śpiewak i zagon wreszcie tego buraka elka do roboty

Zostaw merytoryczną opinię o Obro-Metal - Żarki

• Jak się pracuje w Obro-Metal?

Zobacz opinie na temat firmy Obro-Metal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Obro-Metal
1.8/5 Na podstawie 22 ocen.
  • ul. Myszkowska 102
    42-310 Żarki