obro-metal

Żarki

Opinie o obro-metal

czarek 2016-03-06 14:02:22
firma porazka jedne wielkie chamstwo rzadza tylko dupolizusy w postaci majstra Elka i Oziebaly zero zaplaty za nadgodziny ,pracowalem po 10 godzin .Jednym slowem odradzam prace w tej firmie.sTRASZA PRACOWNIKOW ZWOLNIENIAMI JAK NIE CHCA DLUZEJ PRACOWAC Potrzebuja tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ktorzy nic sie nie odzywaja ,nie maja wlasnego zdania.Pozdrowienia dla p. Elka
WLADEK 2016-03-06 14:07:51
EWIDENTNIE PRZEDMOWCA MA RACJE NAJLEPIEJ POTRZEBUJA LUDZI KTORZY NIE ZNAJA SIE NA ZEGARKU I PIENIADZACH NIC TYLKO PRACOWAC I BYC POSLUSZNYM A JAK TYLKO SIE COS ODEZWIESZ TO CIE GNEBIA PSYCHICZNIE STRASZA.
nikol 2016-03-10 21:31:57
oszukuja pracownikow na pieniadzach.Jak pracujesz po 10 godz to i tak zaplaca ci za 8 firma porazaka
xxx 2016-04-14 17:28:23
Ten kto napisał te opinie i podszył sie pod ksywe "czarek" niech lepiej zacznie sie modlic o to zeby nie wyszko kto tak naprawde to pisał... Pozdrowienia dla lamusów którzy mają problem i nie potrafią go rozwiązac tak jak sie należ :)
WLADEK 2016-04-30 08:10:48
U PORZADNEGO CZLOWIEKA juz nie pracuje i ciesze sie z tego,a praca za 9 zl to jest porazka ,tym bardziej ze zmuszanie ludzi do nadgodzin, brak zaplat za nadgodziny ,straszenie ,ponizanie,to jest oki .Pozdrowienia dla lamusow tej firmy
gora 2016-06-14 22:09:42
wstyd i hanba ze jeszcze PIP sie nie wzil za tych ''uczciwych pracodawcow
ElekMajster 2016-10-14 17:09:38
Odradzam każdemu pracę w tej firmie , dziadostwo i zero jakiegokolwiek zainteresowania pracownikami , wielki Pan Majster Elek chodzi tylko po hali i szuka rzeczy do których może się doczepić i lecieć do szefa od razu na skargę według mnie to jest śmieszne bo nie potrafi sam rozwiązać problemu z pracownikiem tylko zasłania się za każdym razem szefem podburza szefa , chodzi wydaje rozkazy a jak się coś zepsuje albo wyjdzie nie tak to umywa od tego ręce taki człowiek który nie przyznaje się do własnego błędu , jeżeli chodzi o zarobki to po prostu jedna wielka porażka Pan Elek nie prosi tylko wręcz wymaga pracy po 10h gdyż w umowie wpisane jest 8h za nadgodziny nie są płacone żadne dodatki a za weekendy tym bardziej nic normalna stawka godzinowa bez premii tak samo jak praca od poniedziałku do piątku , przy pracy na stanowisku jako spawacz zarabiałem tyle co inni pracownicy czyli 10 zł na godzinę to śmieszne pieniądze , osobiście odradzam pracę w Firmie OBRO-METAL. Prowadzenie takiej firmy to jedna wielka żenada! Pozdrowienia dla Pana Elżbieta "Elka"
Sysia 2016-10-14 17:25:20
jeżeli ktoś ma rodzinę na utrzymaniu to uciekać z tej firmy szybciutko szukają jeleni za marne grosze. Podjęłam decyzję o zawiadomieniu PIP-u celem wyjaśnienia zapłaty za nadgodziny, ponieważ mąż nie ma za to płacone.Pozdrowienia dla Elusia
praca 2016-10-19 22:36:42
Same negatywy tej firmy ja tam juz dosc dlugo nie pracuje ale ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Elek z pod pluga chyba go wyciagli ,na niczym sie nie znal za moich czasow byl glabem ,ale jak czytam te komentarze po wyzej to nic sie nie zmienil .pozdrawiam wszystkich
looking 2016-10-28 21:53:07
Mam pytanie, czy to co napisane jest powyzej to prawda bo mysle wyslac swoje CV, ale sie zastanawiam czy to zrobic tym bardziej ze dzis o prace za te pieniadze nie jest trudno ,przynajmniej soboty wolne.A czy za soboty placa wiecej ,czy daja gola stawke.
Wtajemniczony 2016-10-30 15:12:52
goła stawka :) I raczej wymagają żebyś przyszedł... A to co jest napisane to oczywiście prawda ale jeśli ktoś chce tracić czas to może się sam na właśnej skórze przekonać . Mimo to słyszałem, że można trafić na gorsze warunki niż tutaj na terenie Myszkowa i okolic ;/
looking 2016-10-30 22:39:55
tracic czasu to ja nie bede bo juz wiele czasu tracilem na pseudo prywaciarzy jak oni za soboty placa gola stawke to niech se sami robia .
Zostaw swoją opinię o obro-metal - Żarki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie obro-metal