Opinie o Piotr i Paweł w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Piotr i Paweł. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Piotr i Paweł o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr i Paweł w Łódź

Czy rozmowa rekrutacyjna w Piotr i Paweł odbywa się również w języku angielskim?

Ala Nowy wpis

Nie , tylko w języku polskim

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Piotr i Paweł?

ala Nowy wpis

Nie trzeba mieć doświadenia . Odpowiednie szkolenie na miejscu

Stefan

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Atmosfera się oczyściła po tym jak z pracy wyleciała znana wszystkim szefowa ochrony.

Umowy są przedłużane na bardzo krótki okres czasu więc czy warto?

@Paweł

Nie wyleciala Jak nie wiesz to nie pisz bzdur.

@Piotr

Sam prezes pozbył się ochrony, w końcu i na nią przeszedł kres, a tak się chwaliła że jej wcześniej pracę proponował. Powinna wcześniej na ryj wylecieć

@Paweł

Sytuacja - jak rozumiem - nie jest jeszcze wyjaśniona. Proszę, byśmy jednak skupili się w tym wątku na ocenie pracy w firmie, a nie na rozmowach o osobach trzecich. Jak wygląda kwestia umów, o których wspomniał @Paweł? Czy rzeczywiście umowy są przedłużane na krótki okres czasu? Jaki jest to przedział czasowy?

@Joanna

Ludzie po co Wy tam jeszcze pracujecie? Ten sklep upada a Wy łudzicie się że będzie jeszcze lepiej? Doświadczeni pracownicy są gorzej traktowani niż nowe osoby ....Bo żeby tylko nie zwolnili się...Zwolnili osobę która miała ogromną wiedzę o sklepie i nie w jednej sytuacji mogła zagiąć kierowniczkę swoim doświadczeniem. A na sklepie zostawili takie dno...

Nova
@Joanna

Może do zwolnienia jest kasjerka M.... która jest kompletnym obibokiem, następna w kolejce szefowa działu alkoholi która non stop siedzi z telefonem i być może pisze z którymś z chłopaków bądź mężów dziewczyn z internetu bo ciągle jej mało wrażeń.... Takich osób jest dużo na sklepie ...

Dno ????????
@Paweł

Dnem jest , że ktoś musi pod nickiem wylewać swoje żale???????????? i obrażać innych tylko po to by móc się dowartościować ???????????????????? żałosne no ale cóż się spodziewać ???????????????? przecież przez internet można wszystko ????????????????????????????

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Piotr i Paweł? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Zapracowana

Jeżeli już praca w markecie to tylko Piotr i Paweł. Pozostałe sieci pełne są chamstwa, obłudy i wyzyskują pracownika na każdym kroku. Piotr i Paweł ma karty rabatowe, paczki i bony na Święta, panuje tu przyjemna atmosfera, a klientów niema aż tylu przez co łatwiej panować nad towarem i obsługą. Nadgodziny zdarzają się niezwykle rzadko i z reguły się je odbiera jeszcze w tym samy miesiącu. Wynagrodzenia stale są podnoszone a do tego dochodzi stażowe i premie (choćby za frekwencję). Zwrócić należy przede wszystkim uwagę na to czy zatrudniamy się w sklepie spółki czy we franczyzie/dzierżawie. Spółka daje dużo pracownikom łącznie z możliwością rozwoju. Sklepy w rękach prywatnych podupadają....cięcia kosztów na pracownikach przede wszystkim ale i sprzęcie dla nich. Jeżeli chodzi o Łódź to Piotr i Paweł w Sukcesji i na Hetmańskiej jest jeszcze w rękach spółki. Pracowałam w Tesco, Auchan (masakra..), Dino i Biedronce i jak dotąd najlepiej jest w Piotrze i Pawle. Polecam. Jeżeli ktoś się stara i skupia się na pracy to przełożeni w momencie to wychwytują i inwestują w takiego pracownika.

Nova
@Zapracowana

Nie znam takiej osoby która pracowała w tylu miejscach a później pracowała w Piotrze i Pawle, więc nie ośmieszaj się Renato z internetu

Joanna

@ola, co dokładnie chciałaś nam przekazać za pośrednictwem swojej opinii? O jakich płatnościach mówisz? Czy jesteś obecnie pracownikiem sieci Piotr i Paweł? Możesz powiedzieć nam jaka atmosfera panuje w tym miejscu pracy? A może zechcesz podzielić się z nam innymi informacjami na temat pracy w Piotrze i Pawle? Czekamy na Twoją odpowiedź.

Nowa
@Joanna

Pewnej osobie nawet plecy kierowniczki sklepu nie pomogły, ale dobrze bo karma wraca i w końcu ona też się doigrała a to dopiero początek czystek wśród personelu.

ola

Ws płatności proszę o kontakt 577 168 803

Joanna

Czy ktoś ostatnimi czasy aplikował do Piotra i Pawła? Możecie podzielić się z nami informacjami na temat przebiegu procesu rekrutacji w tym miejscu? @Pikus, co, poza warunkami finansowymi jest dla Ciebie istotne jeśli chodzi o aplikowanie do danej firmy?

yyyy

Byłem tam na rozmowie jakiś mc temu, mieli zadzwonić ale nie dzwonią ponoć na już ludzi potrzebują bo jest duża rotacja pracowników, od razu dają umowę o pracę 1760brutto podstawy bez żadnych premii frekwencyjnych znieśli to, więc lipa sama goła pensyjka i śmieszna oczywiście ale w Łodzi są oferty za 5zł brutto h i 1zł też się znajdą także wyzysk pełną gębą. Co mnie się nie podoba praca głównie na po południe przez 1szy mc, bo od rana nie ma kto ponoć nauczyć jak wyłożyć towar itp, jakby to była jakaś mega skomplikowana rzecz i trzeba nowego uczyć tego mc czasu, widać mają człowieka za kretyna, do tego ndz 12h co też słabo, można tak ustawić grafik aby była pełna obsada po 8h ale po co myśleć jak można iść na łatwizne. Wg mnie od rana dają swoich ludzi na po południe resztę osób, raczej większość woli robić na rano. Najśmieszniejsze zwolnili ludzi bo pensję podnieśli i skasowali premie- firma podobno się rozwija więc powinni zwiększać zatrudnienie i pensję nie odwrotnie. Teraz brak im ludzi i szukają dłuższy czas bez skutku jak dla mnie nielogiczny jest ich sposób myślenia, widać taka polityka firmy no ale typowa dla naszego chorego kraju zwolnić szeregowca,obciąć pensję choć to szeregowiec na firmę robi!! dać podwyżki kierownikom i larwom biurowym za wyniki i db zarządzanie...

Pikus
@yyyy

Miałem złożyć cv ale biorąc pod uwagę fakt że w intermarche mam 2600 brutto na umowie A na próbnym miałem 2500 to dam sobie spokój. To przykre że tak wykorzystują ludzi ...

Joanna

@Nick-króliczek, ponownie bardzo dokładnie przedstawiłaś drogę jaką należy przejść w Piotr i Paweł, aby zająć kierownicze stanowisko. Dzięki Twojemu wpisowi, wielu użytkowników zaciekawionych tą kwestią będzie już miało obraz tego jakie kroki będą musieli poczynić, aby również mieć zwiększone szanse na awans w tej firmie.

Carolin Carol

Zrobiliście że mnie sławę na całą Polskę musicie już zacząć ustawiać się po autografy ale uwaga uwaga KRÓLOWA jest tylko jedna i nie dla wszystkich będę miła czas na audyt ha ha

Żałosna jesteś :)

Grey Malcolm
@Carolin Carol

Karolcia jesteś boska, spotkasz się ze mną po pracy to może gdzieś skoczymy together :*

Joanna

@Nick-króliczek , dziękuję za tak rozbudowaną wypowiedź na temat pracy w Piotr i Paweł. Napisałaś tam, że można po czasie awansować. Powiesz może coś więcej o szczeblach kariery w tej firmie? Przez jakie stanowiska trzeba przejść by zyskać kierowniczy status?

Nick-króliczek
@Joanna

Podam na przykładzie osoby X, którą dobrze znam. Zaczęła pracę na kasie, pracowała tam rok z kawałkiem sumiennie wykonując swoje obowiązki oraz pilnując porządku w swoim otoczeniu. Była chętna uczenia się nowych rzeczy oraz wykazywała się inicjatywą. Interesowała się standardami oraz tzw "niezbędniki standardów" miała w jednym palcu. Po krótkim czasie poza kasą umiała również obsługiwać stoisko informacji i monopol, robiąc faktury i reklamacje, oraz miała życzliwe podejście do klientów. Po roku została również pełnomocnikiem ds HACCaPu, pojechała na szkolenie i opanowała wszystkie przepisy w jednym palcu. Szkoliła innych jak powinni przestrzegać zasad tego systemu. Ludzie zaczęli się jej słuchać bo potrafiła odpowiedzieć na wszystkie ich pytania dotyczące pracy. Półtora roku od rozpoczęcia pracy została kierowniczką zmiany i tu również wykazywała się znakomicie. Dwa i pół roku od rozpoczęcia pracy na kasie została kieroweniczką sklepu, a niedługo potem właścicielem. Także jeżeli ktoś się stara i wpółpracuje z przełożonymi to droga nie jest taka długa, myślę że max 3 lata a można i krócej bo znam i takie przypadki. Pozdrawiam i powodzenia.

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Łódź.

Nick-króliczek

Firma dobrze prosperuje, a praca w niej do ciężkich nie należy. Można z kieroczniczką ustalać grafik i są prośby grafikowe. Obsługa klientów na kasie oraz obsługa innych stanowisk takich jak piec na bułki lub wykładanie towaru, ale nie akordowo na tempo tylko dokładnie i sprawdzanie dat. Wysoki poziom kultury innych pracowników, przy przyjmowaniu do pracy kultura i trzeba dbać o wysokie standardy ale to nie jest problematyczne. Atmosfera przyjemna i nie trzeba nadgodzin pracować, a jak ktoś potrzebuje dorobić sobie to zawsze jest taka możliwość. Weekendy często wolne, nawet dwa w miesiącu jak się wcześniej z kierowniczka porozmawia i ustali. Firma się rozwija i można po czasie awans dostać i podwyżkę, albo zostać szefem jakiegoś działu i też podwyżkę. Ogólnie bardzo fajna praca w Łodzi, wiadomo że fortuny się nie zarobi ale w miare konkurencyjnie jeżeli chodzi o markety tu jest. Polecam

z krainy rozdętego ego

tak jedziecie po tej kierowniczce................. cieszcie sie że na sukcesji nie pracujecie Tutaj dopiero jest królowa.....

SMERF

Jaka królowa , jaka szefowa.Szefową to mamy jedną , jedyną p. kierownik :-)

@SMERF

100 % prawdy. Za godziny przepracowane w naszym sklepie powinna co najmniej 10 000 na rękę zgarniać + dwa miesiące urlopu rocznie All Inclusive na Dominikanie w ramach firmowej wdzięczności.

xYz

We Love You Dżoanna :)

@Smerfetka

Na głowę upadłyście? Nie no, śmiech na sali ???? co ona niby robi dla sklepu?

Czarna Mamba
@Anonim.

W sumie ogarnia obowiązki kierownika sklepu, kierownika zmiany, kierownika zaopatrzenia, informatyka, biurowej, robi zamówienia, rozkłada towar, układa grafiki, dba o standardy, organizuje zatrudnienie, robi wystawki, podpisuje kontrakty handlowe, załatwia towar którzy nie przyjeżdża z centrali, sprząta, w tygodniu wypracowuje tyle godzin co wy przez dwa, a jeszcze się musi z co niektórymi użerać. Ma dla ciebie radę Anonim. (jakie to odważne): Zastąp ją NA TYDZIEŃ ! Jeżeli dasz radę, zwracam honor, ja wiem że bym nie dała.... .

Zielona Mamba
@Czarna Mamba

Wszyscy dobrze wiemy, że to co napisałaś to jest nie prawda :)

@Zielona Mamba

Zielona Mamba widzę , że ty naprawdę jesteś zielona

Carolin Carol

Chciałabym zaznaczyć że moglibyście być na tyle odważni żeby mi powiedzieć prosto w twarz co was boli a nie jesteście tchurzami i zazdrosnikami nie wiem czego. Dodam jeszcze że nie zależy mi na was tylko na sklepie i zacznijcie robić co do was należy a nie wypisujecie na tej gł piej stronie bo z tych waszych postów to się komedia zrobiła

@Carolin Carol

Magia anonimowości :-) W realu wszyscy trzęsą portkami. Nie martw się, takie uroki bycia szefową.

@Carolin Carol

Nie powiedzą ci bo muszą za coś żyć, a potrafisz być bezczelna i wywalić ludzi za nic. A skoro nie zależy ci na pracownikach to i nie zależy ci na sklepie. Sklep tworzą ludzie. Dziwi mnie tylko że "Góra" nie widzi co ty wyczyniasz. Ale kiedyś wszystko się odwróci, pamiętaj. Więcej szacunku ;-)

@Anonim.

"Góra" w tym momencie ma poważniejsze problemy niż dziewczęce przepychanki pomiędzy pracownikami. Wiecie...miliony długów, sprzedaż rodzinnej firmy, ojca zwolnili.. itp.

Onie

Nie, nie i jeszcze raz nie! Ta firma to totalne dno! Bałagan na sklepie, na magazynie, w papierach i w systemie. Totalny brak szacunku do pracownika. Wielka Pani kierownik nawet dzień dobry nie potrafi odpowiedzieć i całkowicie olewa pracowników, oprócz tych co jej liżą nie powiem co. "Pani" kierownik ochrony zajmuje się wszystkim tylko nie tym co powinna. Chodzi po sklepie i myśli, że jest nie wiadomo kim, a z ochroną sklepu ma mało do czynienia. Kierowniczka zmianowa, która jest nie uczciwa, udaje wielka królowa. Jest bezczelna i chamska w stosunku do pracowników. Takiego zespołu kierownictwa w życiu nie widziałam. Przez to odchodzą ludzie, którym się chciało pracować i robili coś dla tego sklepu. Nie potrafią nic docenić. Sklep upadnie i tyle, a niedługo sama Pani kierownik będzie musiała na kasie usiąść bo nikt nie będzie tam chciał pracować!

Ananana
@Onie

Pani kierownik ochrony i jej ulubienice , śmieszne jest to co dzieje się w tym sklepie, a o którą kierowniczkę zmiany chodzi?Różnica pomiędzy nimi jest taka że jedna jest złodziejką

@Ananana

złodziejką czego ? ta osoba która wypowiada sie na moj temat na tej stronie jakoby ja jestem złodziejka od razu muszę napisac i ZAZNACZYĆ iż pomówienia sa karalne ART 212KK § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. dodam tez że ta pracownica która to napisała powinna zająć się sobą i swoją opinią bo niestety nie jest ona najlepsza i w pracy i wśród otaczajacych ja pseudo znajomych. Niestety ale wiem kim jestes i jestem pewna że powinnas zmienić pracę bo w naszych szeregach nie jestes pracownikiem który odpowiada naszym oczekiwanią bo nie wypełniasz swoich obowiązków masz totalną zlewke na pracę grozisz że zmienisz prace proszę bardzo masz szansę nikt cie tu na siłe nie trzyma!!!!!!!!!!

@Onie

Zazdrość jest złym doradcą. W życiu nie można kupić czterech rzeczy ZDROWIA PRZYJAŹNI MIŁOŚCI I AUTORYTETU .Ta osoba która to napisała ma problem sama ze sobą ,bo ci co naprawdę pracują nie mają czasu na pisanie takich bzdur.

@anonymous

Powtarzam jak komuś nie pasuje to zawsze może się zwolnić nikt nikogo na siłę nie trzyma po za tym są pracownicy którym zależy na pracy i pracują nie potrzeba ludzi którzy się opierają o blat kasy i sciemniaja jak tylko mogą. To co napisałam to nie są bzdury tylko prawda pomówienia są karalne

@Carolin Carol

No właśnie. "Dama" ma wyrąbane czy ktoś zostanie czy nie. Obyś za chwilę nie musiała sama (usunięte przez administratora) na kasie. Niszczysz ten sklep i atmosferę.

@Carolin Carol

Carol(a) spokojnie :) Wszyscy trzymamy za Ciebie kciuki. Jeszcze im pokażesz.

@Smerfetka

Nie życzę sobie mówić za inne pracujące osoby ,że trzymamy kciuki ,bo jest ich zbyt mało .NIE WSZYSCY...

@Smerfetka

Na dłuższą metę poprzez lizanie du *py daleko nie zajdziesz ;-)

Oj tam, Oj tam :-)

@SMERF

Jest więcej niż myślisz. Weź się lepiej do roboty papajo.

@Carolin Carol

Proszę o nie podpisywanie się moim nickiem

Joanna

@Zapracowana dziękuję za odpowiedź. Myślę, że informacje zawarte w Twojej opinii będą bardzo pomocne. Wspominasz w niej m.in. o możliwościach rozwoju. Czy są to dodatkowe kursy, czy też podnoszące kwalifikacje szkolenia?

ananana
@Joanna

Ciekawe jakie chody u kierownictwa ma osoba która kradła pieniądze z kasy i nie tylko teraz jest wielką kierowniczką zmiany?Czy ten sklep już tak zszedł na psy??!!

@ananana

Żadne "chody", po prostu Pani Kierownik nie miała nikogo innego "zaufanego". Resztę pozostawiam Wam .

Joanna

@Pat8 mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym, na co może liczyć osoba dołączająca do firmy? Jakie benefity oferuje pracodawca?

Pat8

Połowa osób zatrudnionych to ściemniacze którym nikt nie zwraca uwagi, a reszta musi za nich robić.A jak chcesz się odezwać to nagle kierowniczka udaje że nie wie o co chodzi.Nic dziwnego że połowa osób szuka innej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr i Paweł - Łódź

Piotr i Paweł