Opinie o Profishop (Jungheinrich Polska) w Bronisze

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Jungheinrich Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Jungheinrich Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jungheinrich Polska w Bronisze

napochybel jh

Witam Rozmowa kwalifikacyjna Gdańsk - szef serwisu. Pani dyrektor oddziału Gdańsk - nie istnieje , cicha kurka czasem coś gdaknie. Pan BURAK chyba z poza oddziału, standardowe pytanie w tym jedno opisowe kazał po angielsku, lecz chyba sam go nie rozumie bo go obraziłem - taki żart sprawdzałem jego czujność. Kultura po niżej zera, ludzie od razu bym uciekał z takiej firmy. Dla prowadzącego rozmowę do jego wiadomości …..Głąbie ja też mam pracę tylko szukam lepszej, ale dzięki tobie na pewno w jh się nie zatrudnię , dzięki tobie. Ja to MAM szczęście . Pozdrawia ludzi z jh , musi być wam ciężko z takim szefostwem, hehe

Pozdro 600
@napochybel jh

Haha, chyba wiem o jakiego BURAKA Ci chodzi, jesli to ten, to potwierdzam.

Dave
@napochybel jh

Pamiętasz jakie stawki proponowali? Wymagania mają absurdalne. Najlepiej jakbyś za czterech pracował i zabierał pracę do domu. Do tego jak wyniku nie zrobisz to wprost Ci grożą zwolnieniem. Nie polecam

Lool

Witam Widze ze nie jestem sam w tej opinii Pan nieuprzejmy . Kiepska dykcja. Humorzasty jak mlotek. Babsko podobno dyrektor. Chyba nie przypadek ustawka albo loze prezesa. Dziekuje jh w kadrze poziom pola burakow.

jh - goodbye

Witam Miałem przyjemność (wątpliwą) być na rekrutacji do jh. Nie wie kto tego pana zrobił gościem od rekrutacji ale to niezły wał. Nigdy się nie spotkałem z takim traktowaniem na pierwszej rozmowie. Jeżeli tak traktuje się pracowników to dziękuje. A pani podobno dyrektor, albo cisza albo pytania z …….. zero merytoryki. Szkoda, z zewnątrz wyglądało dobrze. Ale okazało się ze to grzyb na ścianie pociągnięty olejną. Teraz rozumiem czemu ludzie zmieniają jh na inną Firmę. Pozdrawiam i współczuje zwykłym pracowniką jh- goodbye

rock
@jh - goodbye

Jeżeli ci sami to ja też miałem przyjemność dotknąć tego prostactwa. Na szczęście już po temacie. Nigdy więcej - jh

Witam Pracowałem w JH na stanowiskutechnika. Przy przyjęciu do pracy obiecywali złote góry. Niestety prawda okazała się inna.Pracownik ,to dla firmy numerek na samochodzie.Stosunki między ludzkie fatalne.Jedyną,bardzo pozytywną rzeczą jest profesjonalne szkolenie techników-pozdrawiam Maćka Lange.

Przedstawiciel Handlowy

Dwa etapy: I - rozmowa z dyrektorem (?) regionu/oddziału (?) - nie przedstawił się inaczej, jak imieniem i nazwiskiem; II - rozmowa z kimś "wyżej" w obecności wcześniej wspomnianego dyrektora. Ów "ktoś", z kolei, wymamrotał jedynie swoje imię, którego, mimo szczerych chęci nie usłyszałem, nie mówiąc o zapamiętaniu.

I etap - standardowe pytania nt historii zatrudnienia, zdobytego doświadczenia, sukcesów, porażek zawodowych. Jedno zdanie w jęz. angielskim. II etap - j. w. - powtórka etapu pierwszego. "Scenka sprzedażowa" + rozmowa telefoniczna z potencjalnym klientem.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Lin...

Czesc, technicy z JH dajcie znac czy to mozliwe. Pracuje w konkurencji, obiecano w JH zarobki na poziomie 6800-7200 brutto od poczatku, w ciagu dwoch lat obiecano tech. systemowego. Koledzy technicy , jestem z konkurencji ale nie chce stracic statusu jaki mam aby potem sie zdziwic. Faktycznie tyle dostaje sie na "dzien dobry" ?

24xx
@Lin...

Co prawda nie pracuję już jakiś czas ale zarobki na start to ok 3400 brutto + premia jeśli taką wypracujesz +obietnice bez pokrycia. Pozdrawiam kolegów techników z oddziału Wrocław.

Łysa kredka
@Lin...

O techniku systemowym zapomnij zarobki to kwestia indywidualnych umiejętności i negocjacji

TECH 21XX
@Lin...

Marne szanse na takie zarobki. Chyba że zarobiłbyś super prowizje.

Sok z żuka

Zapomnij o takiej podstawie

Niemozliwe

pluszowy miś
@24xx

Przecież teraz w Lidlu na kasie się więcej zarabia bo dają 3800brutto na dzień dobry. Bez sensu uczyć się czegoś kolejek i zdobywać jakiekolwiek uprawnienia ja więcej można zarobić na kasie.

Olga

Czy tak trudno zrozumieć, że ludzie szukający pracy czytają opinie o firmach!!

HuSkEy
@Olga

Hej, a możesz sprecyzować co ma oznaczać Twój wpis? W sensie, że tyle się naczytałaś, że nie chcesz z nami pracować? Żeby nie przestrzelić to na jakieś 400+ osób zatrudnionych w JH to ile masz tych negatywnych opinii? No i bądźmy szczerzy, zawsze się jakieś pojawią. Najlepiej przekonać się samemu, jest kilka etapów rekrutacji i na każdym masz możliwość porozmawiać z ludźmi, którzy tu pracują. Zawsze najłatwiej powiedzieć, że "gdzieś tam" jest lepiej/więcej itp.

@HuSkEy

Kolego jakie dyrektorskie stanowisko masz w jh że zawsze jesteś ze wszystkiego taki zadowolony?

JH
@HuSkEy

Huskey, patrzac na Twoje wypowiedzi to byles/ jestes szefem serwisu (tak, byly zmiany i teraz mozesz byc dyrektorem, takim lokalnym); pracowalem w biurze, i dawno nie widzialem firmy z tak ustawionymi konkursami na wyzsze stanowiska, nie wspominajac obecnego oddzialu w Katowicach, gdzie ( chcialbym napisac kobiety, ale palce tego nie przepuszczaja przez klawiature) samice przez lozko wskakuja na stanowiska, przyklad wynajmu sprzed kilku lat. Jak musza czuc sie Ci, ktorzy startowali na szefa serwisu w rejonie zachodnim a juz na starcie bylo wiadomo kto obejmie to stanowisko? Firma podziekowala za pomysly ? :)

Były
@JH

No widzisz a w Katowicach dyrektorskie stanowiska zostały obstawione przez klepnięcie rączką po plecach . :) "Uczciwie" przynajmniej nikt nie robił złudzeń, że ktoś inny ma szanse :) Po 20 latach mam to (usunięte przez administratora) już za sobą

Starszy technik serwisu K_ce
@Były

Najbardziej zagrozeni sa pracownicy z wiekszym stazem . Najpierw poswieca sie najlepsze lata swojego zycia , masz wypracowana stawke i zludna pozycje . Jedne potkniecie i ladujesz na bruku bez slowa ...dziekuje za 20 lat . Młody zrobi to samo za mniejsze pieniadze .

@Starszy technik serwisu K_ce

Dlatego trzeba zwolnić się samemu i zadbać o swój los jak zrobiło już wielu techników. Na swoim nie musisz bać się zwolnienia ani przejmować korpo ludkami.

PH71

Witam serdecznie, Dostałem zaproszenie na rozmowę dot. stanowiska "Doradca Handlowy ds. Serwisu" - oddział Wrocław. Pytanie do osób, które miały styczność na tym stanowisku, bądź innym przedstawicielskim - warto? Nie ukrywam, że mam niezłą i stabilną sytuację w obecnej pracy pod kątem finansów, ale z kolei dalsze etapy rozwoju są niestety nieosiągalne. Przez telefon mówiono głównie właśnie o rozwoju i dobrej kasie. Jak jest w realiach? Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam!

czapla
@PH71

Nie wierz tym mrzonkom obietnicom i braterskiej uczciwości rodzinnej atmosfery.Jak chcesz się rozwijać to znajdz sobie inną firmę. Kieruj się rozsądkiem i wybieraj mądrze.pozdrawiam

Technik serwisu
@PH71

Kolego odpuść sobie. Milosz Laska boss serwisu zrobi z Ciebie nałożnice i bedzie je... bać do upadłego. Bylo kilku super ludzi na tym stanowisku, wiekszosc sama odeszla. Jeden wazeliniaż wrócił w łaski Laski. Mowa oczywiscie o szanującym sie koordynatorze Rafałku M.

Stefan
@PH71

Kieruj się rozsądkiem a nie obietnicami.

JH
@Technik serwisu

Prawda....przykra prawda.

Igor

Czy firma prowadzi rekrutacje?

Boss
@Igor

Wejdź na stronę to zobaczysz.

Meti

Cześć czy ktoś może przybliżyć jak wyglada praca technika. Chodzi mi czy oracuje sie rzeczywiście od 8:00 do 16:00 ? Czy często są nadgodziny ? Czy wszystkie naprawy wykonuje się samemu. Czy prace są podzielone na dla jedenej lub dwóch osób ? Z góry dziękuję za rzetelne odpowiedzi.

@Meti

W pracy technika jest różnie i raczej żadkościa są godziny pracy 8-16. Jednego dnia wyjdziesz o 15 innego wyjedziesz z domu o 6 a wrócisz na 20. Nie ma reguły. Jak gdzieś rozgrzebiesz robotę to raczej musisz ją skończyć i nie wypada wszystkiego zostawić o 16 i zabrać się do domu. Nadgodziny jak najbardziej się zdarzają i często ciężko wrócić do domu o godzinie o której byś chciał.

Kto jeszcze wypowie się o Jungheinrich? Aktualnie rekrutują? Jaka jest atmosfera wśród pracowników? Wszystkie Wasze informacje na pewno będą bardzo pomocne dla innych naszych użytkowników. Czekamy na nie.

Sherlock
@Monika

Cześć Monika czemu piszesz że opinie będą przydatne dla innych użytkowników ? Czy firma Jungheinrich płaci ci za pozytywne opinie?

Jak się pracuje w Jungheinrich? Polecacie? Jakich pracowników obecnie szuka firma? Nie widziałam nic na stronie. Podpowiecie? Firma z tego co widziałem jest już długo na rynku. Może warto zaaplikować? Jakieś zmiany zaszły od ostatnich komentarzy? @Jungheinrich, zdecydowałeś się aplikować? Jeśli będziesz mieć już pierwsze opinie o firmie to proszę podziel się nimi.

Technik

Panowie, szukam opinii na temat pracy u tej firmie, rejon Wlkp - Poznań. Szukam pracy jako serwisant. Prace mam ok ale więcej się już się w tej mojej firmie nie rozwinę. Nie wiem czy warto składać aplikację do tej. Proszę o wypowiedzi osób pracujących na stanowisku technika. Interesuje mnie podejście do pracownika, jakie można zarobić pieniądze i czy są szkolenia zawodowe

Serwisant
@Technik

Wg mojej opinii to jest najlepsza firma w tej branży. Technicy narzekają ale prawie nikt się nie zwalnia. Szkoleń dużo. Jeśli chodzi o kasę to zależy co umiesz . Praca ciężka ale to taka branża.

Serwisant
@Technik

Wg. mojej opinii była to najlepsza firma na rynku ,ale już tak nie jest od jakiegoś czasu.

Yyyy

Rozmowa kwalifikacyjna w gabinecie a nie w salce :-(. 3 osoby ja przeprowadzały -pierwszy etap. Nawet szklanki wody nie zaproponowano. Na koniec test...na dokładność:-(:-(:-( odpowiedz przyszła z dużym opóźnieniem-negatywna. Nawet gdyby była inna to i tak bym nie przyjęła.

Cezary

Może ktoś wrzuci na forum co aktualnie dzieje się w firmie? Interesuje mnie praca w firmie.

Niedoszly koordynator

Rozmowa o pracę jakby mieli zatrudnić pilota do F16. Brak odpowiedzi o wynikach rekrutacji....

Rekrutowany do Katowic
@Niedoszly koordynator

Z ciekawości kolego zapytam, do jakiego miasta startowałeś na stanowisko koordynatora? Jak do Katowic to mnie trzymali w niepewności przez 2 miesiące bo niby nie wypadłem źle ale też nie super.

Kosmo
@Niedoszly koordynator

potwierdzam, aplikowalem na stan w Broniszach. Przepytka w stylu jakbym to było aplikowanie na pilota F16. A dlaczego a po co? a dlaczego takie studia. (ja mam oprócz stud. 15 lat doświadczenia). No trochę logiki.

Stefan

Witam. Ja z innej beczki. Wasze wózki są tak tandetne że ja nie mam pojęcia jak wy to robicie że się na rynku utrzymujecie. Złom na kołach rozsypuje się po 3 miesiacach użytkowania. Do tego są tak niewygodne że po dwóch miesiącach trzeba iść na zwolnienie lekarskie.

jurek
@Stefan

potwierdzam Złom

Nero

Witam Czy jest tu ktoś kto mi przybliży średnie zarobki na stanowisku: Asystent działu handlowego w firmie J.? Orientacyjnie chciałbym wiedzieć jakiego rzędu zarobki firma oferuje. Rozumiem że są to kwestie "osobiste" podczas rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatem ale jakiś granic i przedziałów firma na pewno się trzyma na każdym ze stanowisk. Z góry dziękuje ;)

Gackowa

Czy ktoś pracuje w księgowości w centrali? Może coś uczciwie napisać o warunkach pracy i zarobkach?

Franek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

młodszy brat

i po co to bicie piany? spotkajmy się lepiej na kawie, express jeszcze żyje! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Jungheinrich Polska - Bronisze

• Jak się pracuje w Jungheinrich Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Jungheinrich Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jungheinrich Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jungheinrich Polska?

Kandydaci do pracy w Jungheinrich Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jungheinrich Polska