Opinie o Jabil w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jabil. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Jabil o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jabil w Bydgoszcz

Jakie są warunki zatrudnienia w Jabil?

Anna Nowy wpis

Szukam pracy Proszę o kontakt agencje ze mną. Jestem zdrową zaradną umiejętną , umiącą pracowac kobietą . 576 359 861

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Jabil?

pracownik Nowy wpis

Na żadne. Nie ma w Bydgoszczy firmy Jabil.

Bartek

Szkoda, że nie potraficie docenić firmy która ma dobrą opinię!!!

Magazynier

zenada

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Witam, czy możecie napisać coś o pracy na magazynie bo widzę, ze jest ogłoszenie? Jest tam jakaś norma do wyrobienia? Czy nadgodziny w tej firmie są przymusowe? Będe wdzięczna za odpowiedź.

magazyn

magazyn - raczej luzna praca. Przyjmowanie czesci do magazynu / pakowanie i przygotowanie wysylki / rejestracja produktu (np monitorów).

Heh

To trafiłeś na dobry projekt(moze i domyslam sie nawet na jaki)albo jestes po ukladach(o czym nie piszesz)...chwala Ci za to i ciesz sie poki możesz. A jest jeszcze jedna opcja pracujesz od poczatkow firmy i jak jeszcze bylo normalnie to sobie cos wypracowales. Pozdro

były

o co chodzi z tą aferą z kradzieżą ?

@Arturo a jaka jest Twoja opinia o Jabil jako pracodawcy? Dodatkowe informacje na temat tego jakie są mocne i słabsze strony tej pracy będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy. Co powinny wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

Tentego
@Marta

Powinny wiedziec tyle,ze nie warto malo masz przykładów jak traktuja tam ludzi? A jak jestes ciekawa to sama idzi sie przekonaj jesli nie obserwujac to na wlasnej skorze

Iqorjanin
@Marta

Najgorsza firma do jakiej można trafić. Każdy jest naciskany ze strony kierowników aby robić dużo przez to naprawiany sprzęt jest kiepsko składany. Zmuszają i szantażują nadgodzinami bo inaczej nie dostanie się premi. Prawda jest taka że dostaje ten kogo lubi kierownik. Jesli jesteś kobietą wystarczy wypiąć się w leginsach przed kierownikiem i premia gwarantowana /podobno działa sprawdzone jeszcze przed aferą z kradzieżą/. ZAROBKI NISKIE, nawet bardzo niskie, nowi pracownicy mają 2600brutto a starzy pracownicy z 4 podwyżkami 2700zl. Do tego każdy każdego po*****la kierownikowi.

Miły

Co za afera z kradzieżami? Napisze ktoś o co chodzi?

joanna.m

dajcie wszyscy spokoj... zenada ta firma... pracujesz latami i zadnego awansu, jeszcze cie zdegraduja nizej... jak nie masz ukladow i nie wlazisz w tylek to nie masz tu na co liczyc, nie polecam!

Arturo
@joanna.m

A czy wyznacznikiem i powodem do awansowania jest i powinien być staż pracy? A może wiedza, doświadczenie, wykształcenie i przydatność dla firmy? Do przemyślenia...

były

podobno szef ochrony poleciał - szkoda ze tak późno....

Toruń

Mój brat tam pracował na EMR naprawiał wyświtlacze LCD - też mówił że trzeba wchodzić kierownictwu i inżynierom w (usunięte przez administratora) A że tego nie robił to wszyscy przełożeni omijali jego stanowisko wielkim łukiem bo się z nimi nie szczypał i mówił co o nich myśli (a normy wykonywał tylko tyle co trzeba- czasami 2 godz. i siedział bo nie zawyżał norm) Wielokrotnie tłumaczył przełożonym że są stanowiska na których nie powinno być norm bo to bez sensu. Zrobisz więcej to zaraz normy podnoszą. I trzeba zrobić tylko tyle ile trzeba. To im się nie podobało -to szukali haczyka żeby się go pozbyć. I znaleźli konfidentów, a ludzie tam życzliwi dla kierownictwa. Dla kilku złotych premii to wszystko wymyślą. Nie liczy się tam fachowość ani wiedza tylko układy i kolesiostwo. A i pracowała tam pani w clean room co z kierownikiem się spotykała po pracy bo jej mąż pracował za granicą - i to ona zrobiła to karierę!!

@Xyzjeśli zniknęły jakieś komentarze oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

Co rozumiesz poprzez stwierdzenie "nikt nie zauwazyl ze serwis z jakoscia ma niewiele wspolnego" ?

Jurek

Firma schodzi na psy. Żeby elektronicy nie widzieli jak przylutować kabel do zasilacza, albo nie wiedzą co to jest pasta termoizolacyjna, to jest śmiech na sali. Przyjmują młodych, którzy nie mają pojęcia co robić i jak...

Pół człowiek Pół litra
@Jurek

Juras a co to pasta termoizolacyjna?? ja wiem o paście termoprzewodzącej :D

Xyz

Ooooo, pousuwali pare komentarzy...

HP CONSUMER and WUR

@dell car Zgadzam się w 100% z ta opinią pracowałem w latach 11-15 na projekcie HP Consumer. Jedynie co się liczy to LICZBA i WYNIK na koniec dnia. Przebieranie sztuk to podstawa łatwe modele (laptopy nie skomplikowane w rozbiórce jak i łatwe usterki) gdzie normę można zrobić w 3-4 godziny pracy. Za to drugi pracownik dostanie popalone sztuki gdzie trzeba wymienić po 5-6 elementów, a na to schodzi czas. Sprawdzanie na bramkach to kwestia polityki ale z reguły trwało to wieczność (ochrona to emeryci) przy okazji ciekawe jak ma się Dariusz Lenc któremu "wypadł dysk" i już do pracy nie przyszedł na następny dzień :-). Kierownictwo totalne bezmózgi niemające pojęcia o tym jak motywować ludzi do pracy (zastraszanie to nie jest droga). Co do FT (Final Test) dziewczyny, które sprawdzają sprzęt po naszych naprawach potrafią być wredne i cofać sztukę na byle pierdół (tutaj liczą się układy z nimi - jak jesteś miły i słodzisz im to jest okey jeśli nie to laska która czyści lapka i przez przypadek poluzuje klawisz w klawiaturze zwali winę na Ciebie). Ludzi, którzy mają widzę i nadają się do pracy na wyższych stanowiskach można policzyć na palcach jednej ręki pozdrawiam Przemka N. :D. Podsumowując praca na przetrwanie, ale nigdy nie ma stałe.

Poinformowany
@HP CONSUMER and WUR

Niestety musze sie zgodzic z przedmowcami. Ludzie ktorzy posiadaja wiedze i doswiadczenie nie maja czego szukac w tej firmie. Bez ukladow ani rusz. Pieniadze bardzo marne, a zeby bylo zabawniej firma ma juz nowy temat na gowork "iqor" gdzie mniej chwilowo negatywnych opinii.

tutejszyb

firma dno króluje tu kolesiostwo, przenosze lub doprowadzaja do zwolnienia dobrych osob aby obstawic sie swoimi kumplami

@tutejszyb

Kolesiostwo jest do przeżycia bo wiesz czego mozesz sie spodziewac po takim zatrudnionym po uklsdach. Dla mnie gorsi sa ci niby neutralni, nie.zwiazani z kierownictwem...najgorsze scierwo, ktore udaje ze z toba pracuje i trzyma a po katach ( dla 100 zl podwyzki) podkladaja ci swinie, klamia dla wlasnych korzysci i twoje pomysly przypisuja jako swoje a kierownictwu w to graj bo maja wlasnowolnych przydupasow. Masakra...iqor odczlowiecza, moze na poczatku jak byl malutki jabil bylo inaczej teraz to cyrk w ktorym malpy przejely wladze...szkoda bo mogloby by na prawde dobrze....

dell car

Nie polecam. Bardzo! Ja akurat pracowałem na projekcie dell car, czyli naprawa laptopów, komputerów stacjonarnych i tabletów firmy dell które kliencie z całej europy przysyłali na naprawdę na gwarancji. Zadaniem pracownika było zdiagnozować sprzęt, jeśli trzeba to "zamówić" części w wewnętrznym programie firmy (wiele części było na miejscu, ale nie szlo się po nie i nie brało, tylko w tym programie "zamawiało" a potem z magazyny przynosili je magazynierzy). Następnie wymienić części, złożyć komputer do takiego stanu jak przyjechał i go przetestować programami i go dać dalej na spakowanie do wysyłki do klienta. Dla kierownictwa brane są pod uwagę tylko komputery sprawne wysłane do klienta, można zrobić diagnozę, ale może nie być części na miejscu i sztuka przepada (potem zabiera ją ktoś inny gdy części zostają sprowadzone), można wymienić części ale komputer może nie być nadal w pełni sprawny i trzeba robić re-diagnozę. Norma jest co jakiś czas podnoszona. Dla kierownictwa liczą się tylko LICZBY. Nie ważne co zrobisz (czyli jak się napracujesz), ważne ile zrobisz. Komputer komputerowi nie równy, usterka usterce nie równa. Jedną usterkę można zdiagnozować w parę minut i już części zamówić, potem w kilka minut wymienić bo wymieniana część może znajdywać się pod klapką która jest przykręcona na parę śrubek, zrobić testy i "SZTUKA DO PRZODU", a można diagnozować nawet godzinę bo trudno ustalić co jest usterką, trzeba podkładać części testowe itd. Codziennie przysyłane są wyniki na mail służbowy. Jest napisane ile sztuk ktoś zrobił i ile jest to procent normy. Np. ZABOROWA - 5 sztuk, 50% normy. WALUCHK - 10 sztuk, 100% normy. Nie jest brane pod uwagę, że ZABOROWA zrobił 5 sztuk które całe musiał rozkręcić i wymienić np. płytę główną, a WALUCHK wziął 10 sztuk i wystarczyło wymienić 2 zasilacze (naprawa bez rozkręcania laptopa), 3 dyski twarde (okręcenie paru śrubek by zdjąć klapkę od spodu), 2 wyświetlacze lcd (zdjęcie ramki od ekranu, odkręcenie 4 śrubek którymi lcd jest przykręcony do klapy lcd), 1 kość ram (jak z dyskiem twardym), 2 klawiatury (podważenie klawiatury specjalnym narzędzie, odpięcie jednego kabelka). ZABOROWA pracował bez przerwy 8 godzin, WALUCHK zrobiłby wszystko w 2 godziny, ale rozłożył to w czasie by nie siedzieć i nie było przypału, trochę pracował, resztę czasu ściemniał. Dla kierownictwa lepszych pracownikiem jest ten drugi. Liczą się tylko LICZBY!

umiarkowanie zadowolony

Owszem są założone jakieś normy dzienne (które są nawet realne). Owszem kierownicy są obsadzani po układach i rodzinie. Owszem brak możliwości większego awansu, ale... Nie zarabia się w iQor najniższej krajowej. Osobiście po niecałych 3 latach zarabiam 2700 brutto. Z tego co się orientuję kwotą wyjściową jest teraz chyba 2400 brutto. Jak ja się zatrudniałem było to 2000 brutto. Jeżeli chcesz i umiesz walczyć o swoje zarobki to podwyżka nie jest tylko marzeniem. Dodatkowo pełen socjal i nikt się nie pulta jak idziesz na chorobowe lub oddać krew. Firma może nie jest wymarzona ale pracowałem w dużo gorszych.

Zostaw merytoryczną opinię o Jabil - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Jabil?

Zobacz opinie na temat firmy Jabil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jabil?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jabil?

Kandydaci do pracy w Jabil napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jabil