Opinie o Jabil w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jabil. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Jabil o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jabil w Bydgoszcz

job

A kwartalna premia ile wynosi?

xx

Co do premii, to jeśli cały zespół wyrobi normę jakościową (brak odpadów wewnetrzynch i zewnetrznych /nawet nie z twojej winy/) i ilościową (na głowę 45 laptopów tygodniowo z diagnoza, wymiana i testamiw tym przypadku) to dostaniesz 100 zł brutto.

michu

No właśnie może ktoś by napisał coś na temat premi i dodatków?

halo

Witam chciałbym się dowiedzieć ile wynosi najniższa Premia?

Magazynier

zenada

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
km

Dojazd KM = 30-40 minut. Dojazd samochodem = 10-15 minut. Mówi to panu coś? A co do gwarantowania miejsca na parkingu to oczywiście nikt tego nie wymusi i nikt tego musi gwarantować. Ale nie dziwmy się potem, że zdolni i pracowici uciekają do innych firm gdzie nie traktuje się ich jak PL04XXXX ktory tylko rości sobie prawa do parkingu, szafki w szatni, obiadu za 3 zł itd. Takie rzeczy sprawiają, że pracuje się po prostu lepiej, wygodniej. Czasem zarządowi wydaje się, że obojętnie jaką głupotę zarządzą to i tak nic sie nie stanie, a ludzie potulnie sie do wszystkiego dostosują. Ale niestety przez takie podejście odchodzą z firmy naprawdę wartościowi ludzie...

To nawet na amazonie już narzekają? Przecież ściemniają tam zawodowo, cały dzień siedzą, robią wixy puszczając swoją muzykę na całą halę, grając na konsolach("testując sprzęt") od niechcenia naprawią parę sztuk. Niby kiedyś przyszli do nich pracownicy z innego projektu na sobotę i w kilka osób przez 8 godzin zrobili więcej niż cały projekt przez tydzień. A co do bramek, ochrony to trochę śmieszne, głównie łapią ludzi którzy nie chcieli kraść,tylko się zakręcili i nie wyjęli z fartucha jakiegoś drobiazgu wartego parę złotych. Prawdziwe przekręty robią wyżsi rangą i nie wynoszą tego w kieszeniach przez bramki, tylko ładują na tira całe palety które za rogiem przepakowują i wywożą na handel. Już tam nie pracuję, ale rozmawiałem ze znajomym co jeszcze tam siedzi. Zarabia się różnie, na początku 2-2,5k brutto i co jakiś czas możliwa podwyżka o parę stówek. Chyba ze dostaniesz się na inżynierka po znajomości wtedy nie dość że prawie nic nie robisz to dostajesz 4k na rękę. Atmosfera- inżynierkowie siedzą sobie na necie, gadają miedzy sobą o marynie i raz na jakiś czas zajmą się robotą. Normalny pracownik musi tyrać cały dzień i jeszcze się tłumaczyć czemu nie zrobił normy ustawionej na jakieś 200% możliwej do wykonania liczby. Odporność psychiczna wymagana. Mało tego poza normalnymi problemami góra i eng specjalnie rzucają kłody pod nogi pracownikom-wpuszczają w proces sztuki z spreparowanymi usterkami. Oczywiście usterki nie są oczywiste i zwykle polegają na podmianie albo usunięciu(tak żeby nie było widać że ktoś coś grzebał)elementu o wymiarach 1x2mm których na płycie jest kilka tysięcy. Jeśli naprawisz usterkę(co zajmie dużo czasu) będziesz się tłumaczyć czemu tak długo ci to zajęło. Jak nie naprawisz -nagana do akt, brak premii, podwyżek na najbliższy rok. Parking-zatrudniają nowych, a parking nie rośnie. Co robią? Pomniejszają go wyznaczając zarezerwowane miejsca dla "vip". Masz samochód to przyjeżdżasz godzinę wcześniej albo parkujesz 400m dalej.

Cobra

A w umowie o pracę masz zagwarantowane miejsce na parkingu ? Nie słyszałem też, aby Kodeks Pracy zobowiązywał pracodawcę do udostępnienia parkingu dla pracowników przyjeżdzających samochodami.... Argument nie trafiony.... BTW, jak znam życie większość samochodów jest miejscowych, tych, którzy spokojnie mogliby do roboty dojechac komunikacją miejską

jag

No musi być jakaś kontrola bo w wielu tego typu zakładach firmach wynoszą setki kg różnego rodzaju towaru.

R.Petru

Atmosfera jak w (usunięte przez administratora) zamknięta hala bez okien podzielona kratami), nie możesz mieć ze sobą nawet telefonu. Bramki i ochrona wszędzie(Jestem uczciwym człowiekiem i nie lubię być traktowany jak potencjalny (usunięte przez administratora) za każdym razem kiedy schodzę na przerwę czy kończę pracę). Kierownika miałem akurat całkiem spoko, więc nie mogę na Niego złego słowa powiedzieć.

Miła

Witam, znalazłam ogłoszenie o pracę w dziale zakupów. Czy ktoś może udzielić mi rzetelnej informacji na temat pracy w tym dziale? Jakie są godziny prace, wynagrodzenie, czy trzeba zostawać po godzinach itd.

Piksel

Ludzie czy na projekcie lcd repair coś się zmieniło na lepsze?

pytajnik
@Piksel

Zadaj konkretne pytanie. Z jakim okresem mamy porównywać? Za co Cie zwolnili? Na jakiej stacji pracowałeś?

gramma

Z taką gramatyką to kiepsko to widzę.

kkk

i to jest właśnie różnica między produkcją a serwisem złomu :) W produkcji 98% przypadków to kwestie do przeiwdzenia, w serwisie, każdy może zmanipulować sporą część informacji..dlatego..nigdy tam nie wrócę :)

ex

buahahaha...

xyz
@ex

Jak wygląda praca kosztem pracowitych kolegów i koleżanek?. Otóż wystarczy, że masz urok osobisty, ładnie wyglądasz, jesteś wygadany i cwany. Potrafisz zaaranżować sytuacje, w których dzięki twoim opowieściom zasiejesz ziarno wątpliwości i nieufności jednych kolegów wobec drugich kolegów. Nieważne, czy jesteś po szkole gastronomicznej, czy zawodówce. W tym fachu, czyli w pracy kosztem pracowitych kolegów, zyskasz stanowisko, które nie wymaga dużych nakładów i sił fizycznych. Tu casting wygrywa lider, nieważne czy zwykły elektryk, czy po szkółce dietetycznej. Pozdrawiam pracowite mróweczki, które tworzą faktyczny zysk. Duży szacunek dla was.

Yoshi

Cześć, Od jakiegoś czasu śledzę oferty pracy w tej firmie, kilka tygodni temu aplikowałem na kontrolera jakości (Bydgoszcz)i tutaj mam pytanie jak długo trwa proces rekrutacyjny? Może jest ktoś kto może pomóc w "przyspieszeniu" procesu rekrutacyjnego. kontakt tomekalle@gmail.com

@ Maciek

To znaczy tyle, że zostaniesz rzucony na głęboką wodę, często pozostawiony sam z problemami i na własną rękę musisz znaleźć rozwiązanie problemów, korzystając z własnej wiedzy, inwencji, wcześniejszych doświadczeń, szukając pomocy w firmie, mając na uwadze, że kompetentnych i chętnych do pomocy będzie niewielu. Jak ci się nie uda poniesiesz konsekwencje, jak Ci się uda usłyszysz,że zaledwie wykonywałeś swoje obowiązki i tego od Ciebie oczekiwano, może dostaniesz śmieszną premię, ale w nagrodę rzucą Cię w kolejne bagno, abyś gorliwie ratował kolejną przegraną sprawę.

Zdegradowany pracownik

Firmy jak najbardziej nie polecam nawet wrogowi. Zastanówcie się ludzie dlaczego brak CV. Nawet firma musi robić tzw'drzwi otwarte'dla rodzin pracowników bo brak chętnych. Nawet reklama w autobusach MZK nic nie pomogła. Pracownicy są ok i są raczej pomocni jednak (usunięte przez administratora) i bałagan są życzeniem kierowników. Nie można mówić o miłej atmosferze gdyż z góry już jest wydane polecenie by takie osoby napiętnować. Kolejnym etapem jest wykształcenie kierowników. Pracownicy są bardziej wykształceni od kierowników (Pan K.B.)

nik
@Zdegradowany pracownik

"Pracownicy są ok i są raczej pomocni" Tak, potwierdzam, jest wielu(wiele) takich, którzy byli bardzo pomocni, szczególnie ich intrygi, plotki, donosicielstwo i napuszczanie jednych na drugich. A ich kariera, trwa i trwa..

qwerty

Ludzie piszcie jaki projekt, bo na każdym jest co innego. A podwyżki to muszą być, bo nikt by tam nie pracował skoro zaczyna się od najniższej krajowej. Tylko debil albo (usunięte przez administratora) by pracował za 6000zł.

NADGODZINY W FIRMIE IQOR : Pracuje się na dwie zmiany, pierwsza : 6-14, druga : 14-22. Gdy jest więcej pracy są nadgodziny, z jednej strony można sobie więcej zarobić, a z drugiej ma się mniej czasu na własne życie, czyli coś kosztem czegoś. Na nadgodzinach się pracuje w godzinach, pierwsza zmiana 6-16, druga 16-2. Nie każdy ma samochód by móc o 2 w nocy jechać do domu. Nadgodziny są obowiązkowe, gdy ktoś chociaż spróbuje zapytać czy da się jakoś dogadać to mu odmówią i oczywiście kierownik zmiany podzieli się tym z kierownikami wyżej.

Jakby ktoś nie zrozumiał, ludzie którzy zatrudnili się później, zarabiają więcej niż ludzie którzy przyszli wcześniej.***

WYPŁATY WEDŁUG IQORA : Ludzie którzy zatrudnili się na początku 2015, dostali na start 1800 brutto przez 3 miesiące, potem 2000 brutto przez kolejne 2 lata. Ludzie którzy przyszli w połowie roku, dostali od razu 2000 brutto przez 3 pierwsze miesiące, 2200 brutto przez kolejne 2 lata... Jakby ktoś nie zrozumiał, ludzie którzy zatrudnili się później, zarabiają więcej niż ludzie którzy ledwo przyszli.

Zostaw merytoryczną opinię o Jabil - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Jabil?

Zobacz opinie na temat firmy Jabil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jabil?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jabil?

Kandydaci do pracy w Jabil napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jabil