Opinie o Jabil w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jabil. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Jabil o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jabil w Bydgoszcz

inforaf

Szkoda gadać. Miała to być wymarzona prace a stała się koszmarem zaledwie po 2 tygodniach.... Nie polecam i składam jutro wypowiedzenie..... Wymagania: Angielski technicznie, zdolności manualne, szybkość pracy , brak pomocy kierownictwa, brak okien, brak perspektyw.... i to za 2200brutto;-) koń by się uśmiał. Nikomu nie polecam.

hello

Czy przyjmują po szkołach gastronomicznych, albo zawodówkach odzieżowych? Trzeba założyć miniówkę i obcasy, żeby mieć lepsze stanowisko, albo przywileje? Tak się pytam, bo nie wiem, co oni tam oczekują, fachowców, czy raczej "wygadanych" ?

prawda
@hello

im bardziej skompo tym lepiej. jak trafisz na DELL CAR to najlepiej w samej bieliznie bedziesz miała lepiej niz inni u kierownikow

Haha
@hello

Jp no jak takie beda przyjmowali to firma szybko zejdzie na psy bardziej niz teraz...gola idź

Jabil / Iqor w Bydgoszczy jest jedną z najgorszych i wykorzystujących pracowników firm korporacyjnych w kujawsko-pomorskim. Dają ci umowę ze stawką miesięczną i wprowadzają mobbing oraz akord, co jest śmieszne! Robią tzw. time-ingi i sprawdzają ile jesteś w stanie na godzinę zarejestrować komputerów, bądź zmienić części czy naprawić dane urządzenie. Zależy gdzie trafisz, na jaki dział. Pracowałem na Dellu. Masakra!!! Co oni robią z ludźmi to szok. Jeśli nie wyrobisz normy, którą non stop podnoszą, sprawdzą przez kilka dni co potrafisz. Zastraszają ludzi zwolnieniami, jeśli nie wyrabiasz tego co każą. Po czym skutkuje to wystawieniem wypowiedzenia bez jakiegokolwiek uzasadnienia z ich strony!! Tylko czekają, aż zwolnisz się sam, gdzie dla nich problemu nie ma a jeżeli nie to zawsze mają na Ciebie haka!!! Uważajcie na tą firmę!!!

niesamowity
@były pracownik

WoW! Co to za firma, która zwalnia pracownika, który się nie nadaje do danej pracy :D szok!

Tentego
@niesamowity

Widzisz, tu jest problem bo wlasnie trzymaja konowalow a ludzi przydatnych i pomyslowych zwalniaja bo sa zagrozeniem dla niekompetentnego kierownictwa które obawia sie ludzi bardziej kreatywnych i madrzejszych niz oni sami

agaa

Normalne pytania jaka szkoła skończona doświadczenie zawodowe hobby ile chcesz zarabiać. Ogólnie to te pytania nic nie znaczą bo i tak biorą swoich po układzie.

Magazynier

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
bla

Dlaczego znowu potrzebują księgowego?

nick
@bla

Poprzedni zwolnił się, bo po okresie próbnym nie dostał nawet 9000 na rękę.

alekks

Ja mam 8500 brutto po roku pracy a nie jestem nawet technikiem.

technik
@alekks

Nie po roku pracy, a chyba za rok pracy :)

Xxx
@alekks

To pewnie jestes jakims kierasem po ukladach, bo kompetentny wnioskuje ze nie jestes. Ludzie madrzy i kompetentni tyle tam nie zarabiaja.

elektron

No właśnie ..wiele ludzi to narzeka bo ma małą podstawą pensje ale nie widzą tego , że wielu z nich to mają nawet 3 tysiące netto premiii. Nie wierzę , że ktoś , który tu pracuje 2 lata nie zarabia co najmniej 6 tysiące brutto za 160 h w miesiącu...To chyba rzadkość w tej firmie, musi ktoś w ogóle się nie rozwijać.

jarmosz

znam konfi kilku ale nie chce mi się pisać kto jest kim w przebraniu lisa czy kreta

@wd sądzisz że się dostaniesz? umiejętności silne managerskie musisz przecież kolego posiadać, powodzenia

nik

Akurat użycie argumentu o sprawdzaniu na bramkach jest tzw. głupim argumentem, który powoduje upadek konkretnych zarzutów( jeżeli firma dba o bezpieczeństwo swoich produktów, samo w sobie nie jest złe). Jeśli takie zarzuty są, to wyjściem jest sąd pracy, aby nie konserwować niezdrowych układów. Ale zwykle jest tak, że ludzie po latach znoszenia przejawów mobbingu, są zmęczeni i jak dostają "laurkę" w związku z tzw. "przedwczesnym" zakończeniem pracy, zwykle nie mają już sił na wizytę w sądzie pracy. I w ten sposób układ, system pracy, który jest ewidentnie patologiczny jest konserwowany, co jest winą ludzi, którzy "głośno" krzyczą na forach, a nie mają odwagi wystąpić na drogę oficjalną.

nik

Zwykły plotkarz, skłóca zespół i napuszcza jednych na drugich oraz toleruje mobbing i przymyka na to oko, dobrzy się przy tym bawiąc, bo "wykolegować" kogoś to, to jego praktyka życiowa.

śmieszne

Zajmijcie się jakąś porządną pracą to będziecie zarabiać. Ja tutaj pracowałem i się zwolniłem . Pracuje teraz jako operator maszyn CNC i zarabiam conajmniej 4400 netto(to jest podstawowa pensja bez żadnych premii ani niczego). I to wcale nie jest konkurencyjne jak na Bydgoszcz. Średnia zarobków operatorów CNC w BDG to 9300 brutto. Mowa tu o podstawowych pensjach. I co ? można? Ciężka praca się opłaca :-)

torbiel

Dno, zwolnią tych którzy się nie pucują

Henryk

Na pracuj.pl widziałem

doris

Gdzie można znaleźć to ogłoszenie na inżyniera jakości? Chętnie bym złożyła CV. Biorą ludzi z zewnątrz?

gościu

Arek, w październiku zeszłego roku inżynierowie jakości zarabiali 4000-5500 brutto. W międzyczasie były podwyżki średnio o 4,86%. Problem w tym, że nie wiadomo czy w obecnej sytuacji oficjalnie ogłoszonych zwolnień grupowych ta oferta jest nadal aktualna...

smiecHuje

Ty gościu pisać się naucz ,widać kto w tym chlewie pracuje. Odwala się brudną robotę to nawet nikt z przełożonych tego nie widzi zato jak raz noga się poślizgnie to pogwizdane... non stop jeb**anie,a premie? hahah , każdy z pracowników z tego ma beke, obgadują przełożonych a jak co do czego to pucka do kierasa phhhm. A i bym zapomniał, konfidenci się ukrywaja, (nieudolnie) bo każdy wie kto wali z du***y. może zaczniemy wymieniać imiona i pierwszą literę nazwiska(tak żeby nikt się na nich nie nadział )

Odpowiedź

Ale marudzisz. Weź się za robotę a nie za narzekanie. Jak nie potrafisz się ogarniesz to całe życie będziesz miał źle...

dell car

Pracowałem na projekcie dell car. 1. Przełożeni nie mają zupełnie pojęcia na temat tego co robią podwładni, gdyż nigdy tego nie robili. Łatwo im powiedzieć zrób to, to i to i jeszcze tamto, jeszcze komentują to wszystko w dość nieprzyjemny sposób. 2. Ludzie podzieleni są na gniazda, po 4 osoby, 3 normalne i 1 lider gniazda, liderzy biorą sztuki, przebierają je a resztę oddają pozostałym osobom w gnieździe. Liderzy zarabiają więcej i dostają premie. By zostać liderem trzeba być kumplem kierownika lub dobrze podlizywać się. 3. Jest faworyzacja, liderzy oraz ludzie z lepszymi układami mają łatwiej, mogą sobie wybierać sztuki (do każdego laptopa jest dołączony opis usterki) które zrobią, wybierają oczywiście te które najmniej czasu zamuje ich zrobienie, normę 10 sztuk potrafi zrobić w 4 godziny pracy. Bardziej czasochłonne sztuki są dawane tym którzy nie mają żadnych układów. 4. Liczy się tylko NORMA, liczą się tylko LICZBY, masz zrobić 10 sztuk dziennie to musisz i tyle, nie patrzą na to czy zrobienie sztuki zajmujące 15 minut czy ponad godzinę. 5. Dla przełożonego lepszym pracownikiem jest ten kto zrobi 10 sztuk w których wystarczy wymienić klawiaturę, dysk twardy, zasilacz, baterię, ekran lcd, kartę wifi. Niż ktoś kto wymieni w 5 sztukach płytę główną lub inne części lub większą ilość części do których by się dostać trzeba rozkręcić całego laptopa.

Justyna
@dell car

Rónież pracowałam na projekcie dell car i potwierdzam wszystko. Dodam ze dodatkowo trzeba znosić chamstwo i wulgarne teksty kierowników i wchodzić im w dupe żeby dostać premie i zachowac pracę. Nie można nikomu ufać bo kazdy kabluje do 'kierownika ':D Codzienne upokorzenie i mobbing jest tu dobrze znane, no chyba że jestes kumplem kierownika. Niby masz płacone na godzine a itak masz norme którą musisz wyrobić . Te śmieszne normy i gonitwa sztuk w tabelkach są tylko po to żeby wjezdzać na ambicje i pracownicy się nakręcali i robili jeszcze więcej :D FT testujące tablety 15 minut mają taką samą norme jak te które testują komputery 40-2h. Te pierwsze po 11tej już ściemniają, a reszta goni do końca. Tak samo z technikami. Jedni wymienią 4 lcd i 2 baterie do 11 a potem ściemniają a inni 4 płyty główne i teksty że co tak mało. Robisz coś więcej niż inni bo kierownik wyznaczyła akurat Ciebie na swojego pionka a itak nic z tego nie masz. A nie, masz ale wieczną nadzieje ze to się kiedys skonczy ;-) No i 4 razy dziennie przeszukuje Cie ochrona czy aby nie wyniosłeś śrubki wartej 1 grosz podczas gdy kierownicy i inzynierowie wynoszą w laptopach podzespoły warte kilkaste zł .

Nie polecam pracy w tej firmie. Niskie zarobki jak za pracę którą się wykonuje. Praca nie jest męcząca fizycznie ale męczy psychicznie, nie tylko jako sama praca ale to jacy są przełożeni.

Zostaw merytoryczną opinię o Jabil - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Jabil?

Zobacz opinie na temat firmy Jabil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jabil?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jabil?

Kandydaci do pracy w Jabil napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jabil