Opinie o "PETROTECH A" Adam Pakulski w Jastrowie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie "PETROTECH A" Adam Pakulski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w "PETROTECH A" Adam Pakulski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "PETROTECH A" Adam Pakulski w Jastrowie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w "PETROTECH A" Adam Pakulski?

ICC INVESTMENT Nowy wpis

Potrzebujesz szybkiego finansowania na zakup domu, samochodu lub finansowania różnych działań lub projektów!. Wyślij do nas e-mail. Wniosek jest rozpatrywany szybko, a pieniądze trafiają na Twoje konto bankowe już po 24 godzinach. E-mail: ICC.loan-sercice@protonmail.com

Brak zwykłej uczciwości

Dokonałam pomyłkowego przelewu na konto PETROTECH na kwotę 2,3 tys. zł. Mimo próśb i wezwań nie myślą oddać nie należnych im środków pieniężnych. To wszystko o FIRMIE. Z dala od takich nieuczciwych!!!

Aleksander Nowy wpis
@Brak zwykłej uczciwości

Jak można POMYŁKOWO przelać komuś ponad 2000 zł? O co tu chodzi? To wszystko dziwnie wygląda

Toxo Nowy wpis
@Aleksander

Też nie rozumiem, jak niby tak się da? ?

Tomasz

Proszę o kontakt osoby poszkodowane (brak płatności), udzielę informacji i chętnie pomogę odzyskać należności. 603 244 912

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie "PETROTECH A" Adam Pakulski? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Helmut Hager

Skontaktuj sie z nami w sprawie pozyczki. Oferujemy szybka pozyczke z oprocentowaniem 2% dla kazdego w ciagu 48 godzin przelewem SEPA. Mozesz wyslac nam wiadomosc e-mail na adres garrantiloans@gmail.com lub (usunięte przez administratora) pod numer +905 396 242548.

Adamantine

Proszę o kontakt wszystkie osoby pokrzywdzone przez serdecznych Państwa Pakulskich. Czas położyć kres tym oszustom i krętaczom. Mój mail to adamantine.olympia@gmail.com

Marzen

(usunięte przez administratora) i naciągacze biorą podwykonawców i nie płaca :wszystko z premedytacja ; właśnie złożyłam pozew czekam na pieniądze od listopada 2017

@Marzen

WYRACHOWANY OSZUST- HOCHSZTAPLER

@Marzen

Witam. Też miałem problem z tymi krętaczami. Sądy tu niestety nie pomogą, są zbyt cwani. Proszę o kontakt na maila adamantine.olympia@gmail.com, chętnie wyrażę swoją opinię oraz powiem, jak mi się udało (po dwóch latach!!!!) odzyskać kasę.

Wykonawca

Zgadzam się z opiniami powyżej. Najgorzej z płaceniem nie dość ze płaca na raty to jeszcze Prezes Pakulski jest zdziwiony ze ktoś chce od niego pieniądze. Mega odradzam współpracy z ta firma.

@Wykonawca

Dla mnie to na prawdę dobre miejsce do pracy, szanują ludzi, zarobki całkiem przyzwoite o ile dobrze się pracuje, polecam!!!

Alia

@Inżynier dlaczego obcięcie pensji?

Mike Morgan

Do you need a genuine Loan to settle your bills and startup business? contact us now with your details to get a good Loan at a low rate of 3% per Annual email us: Do you need Personal Finance? Business Cash Finance? Unsecured Finance Fast and Simple Finance? Quick Application Process? Finance. Services Rendered include, *Debt Consolidation Finance *Business Finance Services *Personal Finance services Help Please write back if interested with our interest rate EMAIL: muthooth.finance@gmail.com Call or add us on what's App +91-7428831341

Tutaj wypłaty są w całości na kompie?

Pan Walter

Potrzebujesz pomocy finansowej, pożyczki? Jeśli tak, napisz, aby uzyskać więcej informacji E-mail: winniefredwalter@gmail.com Numer WhatsApp: +48 574 383 816 Strona internetowa: https://winniefredwalter.wixsite.com/website Dziękuję Pan Walter

Na jakie benefity można liczyć w "PETROTECH A" Adam Pakulski?

Inżynier

Na żadne, ewentualnie obcięcie pensji.

Łukasz Piórowski

(usunięte przez administratora) Moje sugestie dla "PETROTECH A" Adam Pakulski: Unikać tej firmy. Petrotech= Strata czasu , środków oraz pieniędzy wydanych oraz "zarobionych".

ShiTanna Matthews

Fue increíble, obtuve un préstamo de $ 200,000 dólares ... Mi nombre es ShiTanna Matthews, soy ciudadana de Carolina del Norte. Estoy contento de que obtuve un préstamo de un prestamista de préstamos que me ayudó con mi préstamo, he probado un servicio diferente pero nunca pude obtener un préstamo de esos servicios, algunos me pedirán que complete muchos documentos y al final del día no terminará bien. pero estoy feliz después de reunirme con la Sra. Susan James LOAN COMPANY, pude obtener mi préstamo de $ 200,000 dólares. Ahora mi negocio va bien y quiero que todos lo sepan hoy porque son rápidos y 100% confiables. ahora estoy devolviendo el préstamo que obtuve de la Sra. Susan James Loan Company. Póngase en contacto con ellos y no pierda su tiempo con los prestamistas de préstamos allí. Email: susanjamesloanfirml07@gmail.com o susanjamesloanfirml07@outlook.com o número de Whats-App: +1(587)206-1157 o vía-sitio web: https://susanjamesloanfirm.wixsite.com/loan-officer Buena suerte.

Nikodem

Nie polecam współpracy z tymi złodziejami kretacze i wszystko co najgorsze prezes cwaniaczek tylko patrzy jak tu kogoś oszukać. Taki bystry jak jego księgowa która kopuluje . Następny jego synek cwaniaczek niedouczony jelop do potegi

Dawid

Czy jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Pracuję w tej firmie wszystko co zostało napisane jest prawdą. Na ile to się zmieni czas pokaże.Odeszło stare kierownictwo szef przestał pić. Ogólnie jest dobrym człowiekiem złe zachowanie alkohol!!!. Obecnie prostuje swoje zobowiązania. Niestety powinien pożegnać się z wieloma pseudo pracownikami mało że okradają to nic nie potrafią zrobić. Praca od 8 lub 8.30 pogaduszki przechodzenie dnia, efektów pracy zero koszty pozostają dniówka zleci jak za komuny. Mimo tego jestem optymistą.

ICBC

Drogi Kliencie, Oferujemy różne kredyty, w tym Boże Narodzenie POŻYCZKI, pożyczki osobiste, kredyty mieszkaniowe, kredyty konsolidacyjne, pożyczki rolnicze, kredyty na działalność gospodarczą oraz pożyczki dla przedsiębiorstw o stopie procentowej 3% rocznie i jest ona ustalana na cały okres trwania pożyczki na 3% stopę procentową Jeśli są Państwo zainteresowani uzyskaniem od nas pożyczki, prosimy o kontakt pod poniższym adresem e-mail: UWAGA: Wszystkie odpowiedzi powinny być przekazywane do: ICBCLOAN@YAHOO.COM pozdrowienia.

Zostaw merytoryczną opinię o "PETROTECH A" Adam Pakulski - Jastrowie

• Jak się pracuje w "PETROTECH A" Adam Pakulski?

Zobacz opinie na temat firmy "PETROTECH A" Adam Pakulski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "PETROTECH A" Adam Pakulski?

"PETROTECH A" Adam Pakulski
1.7/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Gdańska 40n
    64-915 Jastrowie