Urząd Skarbowy

Lubartów

Opinie o Urząd Skarbowy

kuba 2011-05-21 09:08:48
Praca raczej tylko po znajomości, jak w większości urzędów. Chcesz tam pracować, to załap się na staż, potem masz 100x większe szanse niż ktoś z zewnątrz. Zarobki na start - ok. 1 300 zł na rękę, ale do tego niezły socjal. Atmosfera w pracy różna, zależy gdzie się trafi. Generalnie trzeba omijać komórki w których w większości są stare baby. Tylko siedzą, marudzą, nic nie robią i zwalają na ciebie robotę. Do tego oczywiście spiskowanie, obgadywanie, ploty itp. W komórkach z młodymi ludźmi pracuje się fajnie. Głównie osoby po studiach. Wyścigu szczurów nie ma, bo każdy ma ustawowo tyle samo, a awanse zależą od kursów/szkoleń. Komfort pracy to jakaś bida. Stare meble, najtańsze krzesła, brak pomieszczenia socjalnego, trzeba włazić w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] petentom, bo jak polecą na skargę, to jest niezła afera. Naczelnik i kierownictwo całkiem spoko. Wiele imprez integracyjnych. Ogólnie praca jak na Lubartowskie warunki warta polecenia.
Zostaw swoją opinię o Urząd Skarbowy - Lubartów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Skarbowy