Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Spółdzielnia Inwalidów "LEGSPIN" Zakład Pracy Chronionej

Pracowałeś w firmie Spółdzielnia Inwalidów "LEGSPIN" Zakład Pracy Chronionej i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
paskudna - 2013-11-06 21:31:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
właśnie mam się stawić na spotkaniu rekrutacyjnym:(po tym co przeczytałam to aż się boję:(jestem matką samotnie wychowującą dziecko i potrzebuję PRACY za godziwe pieniądze a nie na kredyt czy raty:(masakra jakaś:(

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Spółdzielnia Inwalidów "LEGSPIN" Zakład Pracy Chronionej!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielnia Inwalidów "LEGSPIN" Zakład Pracy Chronionej

Twoj email:
Wiadomość: