Opinie o artgeist Sp. z o.o. w Wrocław

Artgeist to polska firma o globalnym zasięgu, która powstała w 2004 roku z pasji do upiększania wnętrz. Dziś działa na całym świecie poprzez sklepy on-line prowadzone w 11 wersjach językowych w 17 krajach.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o artgeist Sp. z o.o. w Wrocław

Matrix

Dziś ta firma jest pełna warszawskich dyrektorów, którzy są w firmie raz na jakiś czas. Jest piękna mowa, pada dużo ambitnych stwierdzeń i zobowiązań, które nigdy nie dochodzą do skutku(usunięte przez administratora) dobiera sobie pracowników pod siebie. Nic nie wnoszą do firmy, kosztują krocie a sytuacja finansowa spółki nie jest wesoła. (usunięte przez administratora) pudruje rzeczywistość, w tym jest dobra jak nikt inny, jej komunikacja jest niespójna, ludzie to widzą. My naprawdę nie jesteśmy (usunięte przez administratora). Z łatwością przychodzi jej krytykowanie byłych pracowników, wyzywanie ich i obrzucanie błotem na forum. Dziś jest to pani X jutro może być to każdy z nas. Uwielbia zarządzać poprzez strach: wszyscy dookoła zwalniają, sytuacja jest zła, nie ma pieniędzy na podwyżki, na premie, ale na nowych dyrektorów już są. Brak jej doświadczenia w handlu internetowym,(usunięte przez administratora) Firma nie ma żadnej sensownej strategii, pewnie dlatego, że (usunięte przez administratora)kompletnie się na tym nie zna. Zaletą jest praca zdalna, można robić swoje i nie widzieć na co dzień tego (usunięte przez administratora) Ostatnimi czasy odeszło wiele kluczowych osób, jak CFO, HR, ludzie z IT i sprzedaży, nie zostali wyrzuceni, z własnej woli odeszli, to nie wróży nic dobrego. Mam nadzieję, że inwestorzy się obudzą i zaczną zauważać kogo obsadzili w roli (usunięte przez administratora). Jeśli ktokolwiek zastanawia się, czy warto podjąć tu pracę, odpowiedź brzmi: NIE, nie warto,(usunięte przez administratora) na przestarzałej technologii, nie rozwiniesz się tylko będziesz się frustrował. Zakładam, że wiele osób zacznie odchodzić i dobrze.

@anomim

Ja tez w sprawie pracy juniora, jest oferta na content marketing z językiem francuskim. Napisze mi ktoś wprost czy mam jakiś wpływ na stawkę czy raczej każdy ma po prostu tak samo? Chodzi mi o późniejsze podwyżki. poza tym od strony organizacyjnej jak oceniacie prace? to hybryda z tego co czytam

zawiedziony pracownik

Szczerze odradzam pracę w tej firmie...(usunięte przez administratora). Ciągłe straszenie i brak doceniania wysiłków. (usunięte przez administratora)nie pracują, nie ma ich na spotkaniach. Zatrudniają zupełnie niekompetentnych ludzi, którzy nie wiedzą o czym mówią. Jedyną ich zasługą jest to, że większość osób chce się zwolnić lub już to zrobiła. (usunięte przez administratora) Ogólnie zarobki bardzo słabe, a trzeba znać języki, bo firma przecież sprzedaje na cały świat.(usunięte przez administratora)

Niunia
@zawiedziony pracownik

Dlaczego ? Jakie pozytywy ?

Fan espresso

Bardzo mi smakuje kawa w biurze i doceniam filiżanki espresso. Widać administracja się stara.

alehrtomizostawcie
@Haer

Ja byłam kilka razy i zawsze od ręki coś załatwiałam, wręcz dziewczyny się przypominały jak miałam jakieś opóźnienie z papierami. Dodatkowo muszę zaznaczyć, że rozmowa o pracę była przeprowadzona bardzo profesjonalnie, czy jest ktoś w tej firmie komu(usunięte przez administratora) nie obrabiacie? XD (usunięte przez administratora)

nowy

Miałem przyjemność uczestniczyć w onboardingu w Artgeist i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jak dobrze proces jest poukładany, szczególnie IT i szkolenie z bezpieczeństwa to super wiedza, bardzo przydatna w pracy i nie tylko. Miło patrzeć, że polska firma stawia na bezpieczeństwo, nie spotkałem się z tym nigdy wcześniej. Zapowiada się na prawdę bardzo profesjonalnie i ciekawie! Polecam

@nowy

Cześć. : ) ja jeszcze nie byłem na onboardingu więc zastanawiam się o jakim zakresie bezpieczeństwa tak pozytywnie teraz piszesz? Ile tak w ogóle cały ten proces trwa? Czy później już uznają Cię za w pełni samodzielnego czy jednak jeszcze trochę pomagają?

Były pracownik Nowy wpis

Poniżanie i mobbing.zarobki słabe. Po 3 latach odszedłem. Omijać szerokim łukiem tę firmę. Tu was nic dobrego nie spotka.Szkoda życia i nerwów

Mieszko 1 Nowy wpis

I tym samym statystyki w gwiazdkach wzrosły, z 1.7 na 2.1 Jest wynik jest, o to chodziło, znamy się na sprzedaży

weteranka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Trzymajcie się z daleka, dobrze Wam radzę. To od jakiegoś czasu prywatny (usunięte przez administratora) pani prezes. Nie ważne co robisz, jak ciężko pracujesz, od ilu lat tu jesteś. Wystarczy jej nadskakiwać i spokojnie zrobisz tu karierę. Pani Olga niestety nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu biznesu. Co chwilę udowadnia to obsadzając wysokie stanowiska niekompetentnymi osobami. Efektem jest tonący okręt, który desperacko próbuje ratować gumą do żucia nasz nowy CFO. Jego niewątpliwie ogromnym (jedynym?) sukcesem jest wynegocjonowanie odszkodowania za zepsute kible od zarządcy budynku. Ciekawe czy na kolejnym spotkaniu pan w zaciasnych spodniach z uśmiechem na ustach opowie jak uciął pracownikom 70% dofinansowania do multisportów, dzięki czemu firma wreszcie wychodzi na prostą. Jestem zażenowana tym co się w ostatnich miesiącach dzieje w tej firmie i jest mi zwyczajnie przykro jak się traktuje wieloletnich pracowników. Przez lata wkładałam tu serce, często zostając po godzinach z własnej nieprzymuszonej woli. W podzięce otrzymuje mokrą ścierę na twarz. Mam nadzieję, że te komentarze czyta fundusz i zdecyduje się na jakieś odważne kroki. Może jeszcze nie jest za późno, by na tej transakcji nie być stratnym.

Fan espresso

Recepcja art
@Fan espresso

Dziękujemy!

Haer

To raczej nie hr, panie są zajęte wypłatami i jak od wielu miesięcy nie mają na nic czasu:) po wypłatach tym bardziej nie mają czasu, bo muszą odpocząć, kawę pić lub zwyczajnie się ukrywać przed ludźmi, żeby tylko nic nie chcieli albo się czasem nie przypomnieli. nawet przypominanie że człowiek prosi o odpowiedź na maila od 2 mcy kończy się tak , że czekaj dalej, bo znowu kolejne wypłaty i znowu zarobienie. Hr nie mają czasu :)

Haer2
@Haer

Czysto merytorycznie. HR jako dział nie istnieje w tej firmie. Wcześniej jedna osoba, w porywie dwie, ogarniały wszystkie sprawy związane z HR i Payrollem. Teraz mamy trzy osoby, a jakości ich pracy brak (na pochwałę zasługuje najmłodsza dziewczyna z działu.Stara się i to widać. Reszta jest bez komentarza). Zero komunikacyjne,zero pomocy z ich strony, dwie inicjatywy rocznie to troche mało. Odpowiedź na maila to rzecz nieosiągalna, chyba, że mówimy o pół roku to to może się udać. Nie wiem- słychać tylko to, uniwersalna odpowiedź na każde zadane pytanie. Większość już wie, już nie ma nadziei, że cokolwiek się zmieni. Szkoda bo miało być San Francisco,a dalej jest ściernisko.

alehrtomizostawcie

Pracownik Biurowy

rekrutacja odbyła się szybko, w miłej atmosferze, jednak prowadziła ją osoba mało kompetentna. Uważam, że na stanowiska kierownicze powinny być przyjmowane osoby, które zdają sobie sprawę z tego, że będą pracować "pod nimi" inni ludzie - więc poza wiedzą o firmie i o stanowisku, powinny się również wykazać wiedzą HRową. Kierownictwo niesprawiedliwe, nie byłam pod wrażeniem.

pytania bardzo łatwe. Patrząc na poziom pytań i przeprowadzonej rozmowy, wiele osób było zatrudnionych za szybko, wręcz okazało się później, że zupełnie nie nadają się do danej pracy: takie łatanie dziury.

Garażowy wypas

Fajne jest to, że każdy może przyjechać do centrum Wrocławia i zostawić samochód w garażu po wcześniejszej rezerwacji. Przyjemne, bo gdzie indziej tylko kadra ma miejsce w garażu. Taki egalitaryzm trochę :)

Dopierocodołaczyłem

Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Cały tydzień świetnie zorganizowanego wdrożenia. Przez tematy formalne, aż po spotkania z kluczowymi menedżerami. W tym CEO. Jasna, czytelna komunikacja. Nie ma ściemy - mówią wprost co nie działa, że mają dużo zmian w zespołach, że nowe procesy, albo takie jeszcze nie do końca wszystko rozkminione... Jak czytam te komentarze tutaj, to spółka przechodzi przez zmiany, więc wiadomo, że "stara ekipa" niezadowolona... Coż... Życie. Mi pasuje to, że organizacja jest tolerancyjna, ludzie się różnorodni - wiekowo, poglądowo... Generalnie wszyscy są sympatyczni. Czytałem te komentarze przed dołączeniem i byłam zaniepokojny, a znalazłem się w bardzo miłej firmie. W wygodnym dla mnie lokalizacje biurze w centrum, które swoją drogą jest bardzo łądne. Wyniki słabe, jak w całej branży... W mojej poprzedniej firmie było dużo dużo gorzej. Spadki po 50%.... Więc ewdentnie tu idzie lepiej... Póki co... jest naprawdę nieźle. Polecam.

Ida

Hej czy aplikował ktoś może niedawno na PHP Deva? Na stronie jest oferta, do której się przymierzam. Zastanawiam się po jakim czasie może teraz wystąpić jakiś odezw oraz nad tym jak wygląda część techniczna. Opiszecie swoja?

Zespół HR
@Ida

Cześć! :) Wszystkie aplikacje są weryfikowane i przesyłane do Hiring Managera, który decyduje o tym, z kim się spotyka - zazwyczaj dzieje się to w ciągu tygodnia. Wtedy HR kontaktuje się z wybranymi kandydatami. Po krótkiej rozmowie telefonicznej z HR przesyłane jest krótkie zadanie rekrutacyjne, a po jego weryfikacji zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną. Przewidujemy jeden etap - godzinne spotkanie online: 35 minut część teoretyczna i 25 minut część techniczna. Wszyscy kandydaci otrzymują wiadomość mailową po zakończeniu procesu, niezależnie od tego czy byli zaproszeni na rozmowę czy nie. Pozdrawiamy, Zespół HR

Zadowolony
@Zespół HR

Proces rekrutacji sprawny, jasno zakomunikowany na każdym etapie, ale przede wszystkim bardzo szybki.

Zniesmaczony

Nowy warszawski dyrektor d2c od pół roku nie realizuje planu. Zaczęły się groźby, poniżanie, publiczny lincz i obwinianie. Jest agresywny i przede wszystkim rozmawia sam ze ze sobą traktując wieloletnich pracowników jak bandę niedoświadczonych dzieci, która zupełnie nie wie co robi, nie zna sie na swojej pracy i z założenia ogólnie jest bez wartości o czym często przypomina. Nie polecam... Poczekajcie z aplikacją do czasu w którym ktoś wyżej wreszcie zrozumie, że ten pan zupełnie nie ma pojęcia o specyfice tej pracy i nie szanuje ludzi.

nierudamaruda

toksyczna atmosfera płynąca od "directora" i traktowanie pracowników poniżająco

ocowamchodzi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Praca fajna, zarobki dobre- nie rozumiem o co wam chodzi.. Czy my na serio pracujemy w tej samej firmie? Bo ja osobiście lubię przychodzić do pracy i z mobbingiem się nie spotkałem :o

rudamaruda

(usunięte przez administratora)) Kadra się sypie, ciągle zwolnienia i braki personalne. Strategia firmy w tej materii, to zatrudnianie juniorów/stażystów za grosze (średni szczebel zarabia również niewiele więcej)(usunięte przez administratora)

Niezesrajsie

Rozumiem, że każdy z nas może mieć różne doświadczenia i percepcje dotyczące innych osób, jednak chciałabym podkreślić kilka kwestii. Przede wszystkim, ważne jest, by pamiętać o szacunku dla każdego człowieka, niezależnie od jego orientacji (usunięte przez administratora)czy przekonań. Stosowanie etykietek czy osądów, szczególnie w kontekście orientacji (usunięte przez administratora), nie przystoi otwartej i szanującej różnorodność społeczności. Pracuję w tej firmie od kilku miesięcy i moje osobiste doświadczenia z panią prezes są zupełnie inne. Zauważyłam, że dąży ona do stworzenia przyjaznej atmosfery. Rozumiem, że każdy z nas może mieć inne spostrzeżenia i doświadczenia, ale wierzę, że otwarta i szanująca dialog komunikacja jest kluczem do rozwiązywania różnic. P.S. Polecam terapię :) xoxo

nowy

@nowy

Smiech na sali

W tym roku moja firma przezzka sama siebie. Produkcja dostała bony na kilkaset złotych a my biurowi kod zniżkowy na 299 zł do wydania na sklepie/stronie naszych produktów. O tak buduje się sprzedaż, fikcyjnie zawyża się statystyki. Wstyd, lepiej było dać każdemu 200 zł premii. Kto to wymyślił? Tyle lat nie było nic a teraz to?

Xxxxx
@Smiech na sali

To prawda, pierwszy raz była premia świąteczna, więc to był bardzo miły gest :)

@Smiech na sali

A to nie jest tak, że produkcja nie mała nadgodzin? Dla mnie bon na bimago jest super, szczególnie, że można lepiej poznać produkty firmy, jak się je ma w mieszkaniu.

@pracownik

Po czym sugerujesz, że produkcja jednak nie miała żadnych nadgodzin? A co z innymi działami? A co z tymi bonami, czy one są imienne? Zastanawiam się czy mogłabym go komuś oddać

Larysa

Widziałam to niedawno stwierdzenie o tym, że na dziale marketplace dzieją się dość dynamiczne zmiany. co się na nie składa? Wzmiankę o trybie pracy dom / biuro już wyczytałam. a co jeszcze?

Pytali już o zarobki i o to czy są atrakcyjne, czemu bez odzewu? Myślę od jakiegoś czasu nad tą ofertą dla specjalisty ds. marketplace. Piszą o pracy hybrydowej, wiec możecie przy okazji opisać jej układ? Czy stawki na start są większe jeśli spełnia się te punkty z mile widzianych?

Xxxxx

Poniedziałki i piątki są na ho plus jest jeszcze praca zdalna okazjonalną. W dziale marketplace dzieją się dosyć dynamiczne zmiany, ale team jest sympatyczny.

A ja pobronię trochę Olgi, bo mnie (usunięte przez administratora)jak po niej jedziecie. Anonimowo, żeby nie było że się podlizuje. Spadki są w całej branży, wszyscy chcielibyśmy zarabiać więcej, ale sytuacja jest trudna. Każdy (wierzę, że każdy) robi to co może i najlepiej jak potrafi, żeby było lepiej. Każdy ma czasami doła, każdy ma czasami dość, każdy trafia na moment, że mimo szczerej chęci lepiej się nie da. Ale każdy się stara i pracuje - graficzki starają się robić ładne wzory, sprzedawcy starają się więcej sprzedać itd itp. I Olga też. Jej praca polega na tym, że czasami trzeba kogoś (usunięte przez administratora) czasami trzeba kogoś zwolnić, czasami zatrudnić kogoś kto nam się nie podoba. I ona to robi. Gdyby tego nie robiła, to było by może miło i przyjemnie, ale w ciągu roku firma by się zwinęła i wszyscy nie mielibyśmy pracy. Dla nowych: Szczerze? Firma taka sobie. Ma zalety, ma wady. Normalna polska firma. Możesz trafić lepiej, możesz trafić dużo gorzej. Ogółem 6/10. Pobędę tu 2-3 lata i lecę dalej.

Średni staż może wynieść tak ze 3 lata? Widzę taki komentarz gdzie ktoś pisze ze tyle popracuje i leci dalej. czemu właśnie tak? jest teraz oferta dla specjalisty ds. kontrolingu i pytanko myślicie, że to bardziej rozwój czy właśnie taka wspomniana rotacja? ja liczę na dłuższe zatrudnienie, wiec jak wygląda rozwój od strony tego stanowiska?

produkcja

praca na produkcji porażka, normy w gorę, w zamian nic

Jolanta
@produkcja

Mnie to zawsze te normy ciekawią, bo jeszcze nie byłam to nie wiem jak to wygląda. Opowiesz? Jakie były jeszcze przed świętami i czy da radę to do czegoś porównać, żeby ktoś kto nie robił jeszcze mniej więcej wiedział o co chodzi? O ile zwiększyli i jaki argument?

Zawiedziony
@produkcja

Normy są podnoszone ponieważ pracownicy posiadający staż są wykwalifikowani i są w stanie wykonywać szybciej pracę co jest sprzeczne z k.p.

Ciekawski
@Zawiedziony

@Zawiedziony Jak robicie wyższe normy, skoro sprzedaż spada? Jest mniej osób na zmianie niż rok temu?

Jess

Piękne produkty. Niewątpliwie takie rzeczy w praktyce się same sprzedają. Czy do tego potrzebni są jeszcze ludzie? Czy polecacie jako dobre miejsce? Zarobki są bardzo wysokie? Niemiecki c 2.

@Jess

Zarobki nie są wysokie, ale za to plany są na tyle wysokie, że nie da się ich nigdy wyrobić. Takie fajne produkty, a jednak się nie sprzedają

Napiszecie wprost w liczbach te zarobki oraz plany? Czemu uznajesz je za wysokie? I kto w zasadzie ostatecznie je ustala, opowiecie? Pracownik ma na to z perspektywy czasu jakikolwiek wpływ?

Hp

Plany są ustalane przez górę, każdy dział estymuje możliwości swojego działu. Niestety kończy się to tak, że góra mówi, że fundusz nie zaakceptuje planu bez dodatkowych setek tysięcy. I nawet jak masz swoją estymacje, to musisz dopychać do reszty. Plany ewidentnie są za wysokie jeżeli żaden dział go nie wyrobił na 100%. Na początku tego roku, również liderzy informowali o tym, że jeżeli plany są za wysokie to raz na kwartał można je zmniejszyć. Świetny pomysł, który nie doszedł do skutku. I np. kończy się to tym, że są osoby w dziale które większość roku mają plan na poziomie wykonania ok 55-60%. Miesiąc po miesiącu pracując ciężko kończysz z takim samym wynikiem, na który już nie masz większego wpływu. W tym przypadku możesz walczyć tylko o premię minimalną. I powiedzmy sobie szczerze, wiedząc że tego planu i tak nie wyrobisz, tracisz jakąkolwiek motywację to pracy. 40% nie jesteś w stanie nadrobić. Czego byś nie robił, to kończysz z niską premią i nie masz na to wpływu. A planów nie obniżą. W czasach tak wysokiej inflacji, każda złotówka się liczy. Im masz gorsze wykonanie planu to musisz ciężej pracować, niestety to się nie kalkuluje finansowo.

Rrrr
@Hp

To prawda i jeszcze występuje dyskryminacja płacową. W jednym z działów sprzedażowych stawki są zróżnicowane mimo tego samego zakresu obowiązków. Starzy - ze stazem pracy najwyzszym pracownicy mają niskie stawki a nowi bardzo wysokie. Mają plany do realizacji ale nie wszyscy, na rynku USA ich nie ma.

Mo

Czy zarobki są atrakcyjne jak.na Wrocław? Jakie benefity ?

Zostaw merytoryczną opinię o artgeist Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w artgeist Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy artgeist Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w artgeist Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy artgeist Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w artgeist Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

artgeist Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 108 ocen.

artgeist Sp. z o.o.